Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Czesc 🙂 Iwona dobrze,ze masz pupcie!!! ja jak chudne to sie robi plaski poslad wiec najwiecej cwicze na poslady i uda.
moja corcia ze mna dzis spala ciagle kaszle noca juz wyczytalam rozne rzeczy poczawszy od alergii na roztocza i jade z praniem od rana. Ale co zrobic jak ma wykladzine w pokoju... poza odkurzaniem to antybakteryjnym sprayem to spryskam ale co jeszcze moge? i chyba ozonizer kupie w takim razie zeby miec pewnosc,ze to wytluklo.
A jutro ja do lekarza umowie bo ostatnio na kaszel antybiotyk dostala bo myslal,ze to pochorobowe ale jest za dlugo i tylko noca po kilku godzinach od zasniecia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ide zaraz na miasto kupie cos w aptece, a w miedzyczasie robie wielki dezynfekcje poczwszy od jej pokoju . kurwa wszedzie mam wykladziny.....a kurzy sie bardzo. W jadalni jedynie sa panele i to na nich ten kurz najbardziej widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja wiem jak to jest bo moja Amelka byla alergikiem na szczęście wyrosła już z tego, nigdy nie robiłam jej testów ale ona miała na wszystko na pleśń, kurz, pyłki, czasem nawet jak coś zjadła nie tak...zaraz był kaszel, kichanie, łzawienie oczu, dostawała zyrtec, claritine, wziewy nawet miała myslałam że będę się tak męczyć już zawsze ale dzięki Bogu jej przeszło po drugim roku życia a przynajmniej nie było już tak uporczywe....teraz nie ma wcale 😉
ja dziś męcząca niedziela, ale fajna, wycieczkowa, lubię tak aktywnie spędzać czas 🙂 i nie ma mocnych od jutra znów regularnie trenuję i koryto idzie wyżej bo dziś 4 lody zjadlam ☺️
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda Zyrtek jest u nas od 6tego roku zycia :/ nie obejdzie sie bez lekarza widac bo w aptece nie ma nic dla takich malych dzieci. Lekarz musi zobaczyc.
Iwonka swietne zdjecia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja nie wiem jak jest u was ale moje dzieci dostały jak były chore ,żeby im zyrtec pomógł przespać noc co by ich kaszel nie dusił i młody z tego co pamiętam miał chyba niecałe 2 latka jak pił przez 2 razy na noc .I on był w syropie bo tabletek by nie połknęli.


bry babolki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah to ja tabletki tylko widzialam, dziewczyny,mala cala noc przespala bez kaszlu!!! to musialy byc te obrzydle roztocza.Dopiero nad ranem kolo 7.30 odkasznela przy zabawie ale nie tak jak w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola wytrwalości!!! Maja gratulacje!!! a ja zapracowana nie mam czasu sie po tyłku podrapać a wieczorem padam, więc nie ćwiczę:/ ale jeszcze tylko 2 dni i będzie większy luz 😉zrobiłam w pon skalpel i od tamtej pory nic 😠 ale naprawdę nie mam za grosz siły cały dzień haruję 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka ja tez dzis zre i zre i zre i nie cwicze dzis mam lenia i chyba ktos w powietrzu rozpylil jakies smutki. Przysnilo mi sie dzis w nocy ,ze maz mnie zdradzil i tak od rana po nim jechalam,wiecie jak sie szuka dziury w calym ,na szczescie ma noc to troche odpocznie ode mnie. 😜 🙃
Madzia jaki zawod?? ja nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fryzury u Magdalenki 😁
wracam dzis do zywych napewno chocby sie palilo to pocwicze jak dran zasnie. Wiecie co bo tak,waga nawet troche w dol ja sie z cwiczeniami ociagam ale tak co 2gi dzien robilam skalpel ale tez i mialam zajecia bardzo intensywne sprzatanie itd, pot sie lal strumieniami ale jak nie pocwicze to taka sflaczala sie czuje 🤔 😮 wiec trzaaaa sie wziac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie ćwiczyłam całyyyy weekend majowy i jeszcze trochę,bo dopiero wczoraj położyłam spać Młodego w dzień i ćwiczyłam.. ale z Mel B,bo tam jakoś bardziej odczuwam,ze ćwiczę...szczególnie poślady 😁 - wczoraj ćwiczyłam ramiona,brzuch,pośladki z Mel B i robiłam te ćwiczenia na nogi.. obżarstwo było mega,ale waga nawet ok .. tylko,że jak nie ćwiczę to właśnie czuje się sflaczała i wgl bleeeee ...
Dzisiaj Młodego zabiera mi Szwagierka do swojego chlopaka na wioskę do niedzieli,więc będę ćwiczyć..sprzątać to nadrobię 😜 ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...