Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Ja jak z moim mialam wczoraj mala sprzeczke to mu powirledzialam,ze ryczec juz dawno powinnam,bo vwicze,a efektow nie widze..to mi powiedzisl:no przeciez widac!
Ale konkretnie gdzie to mi nie powiedzial...
Jedynie co mi sie wydaje to,to ze pupa mi sie moze troszenke podniosla..
Madzia ja mam taki cellulit,ze szkoda gadac:O rece opadaja..

Dziewczyny ja teraz naprawde duzo wiecej pijam wody,no i jadam o stalych godxinach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda ja dalam tylko przyklad z tym plaskostopiem hehehehehehe
Misia nie widac wcale zebys miala serdele !! Co Ty mowisz..
Tuska bedzie widac ,a poza tym dac palec i chcesz wiecej 😁 dostalas pare komplementow niedawno przeciez od znajomych,ze schudlas !!! 😁 do dobrego sie czlowiek przyzwyczaja 🙂
Ja sie pomierzylam i usmiech sie sam zrobil 🙂 Potwierdzam! Cwiczenia na nogi dzialaja minus taki,ze mam zakwasy po nich jalbym konno jezdzila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cwiczenia sa masakra te na nogi..cwiczylam wczoraj i ja nie umiem tak szeroko ich rozlozyc,bo mnie miesnie zaraz bola:-)chocby mialy sie rozerwac...
Czuje sie dzisiaj ociezala..a zjadlam tylko dwie kanapki z jajem i dymka(ciemne pieczywo) i jedna pomarancze z Alanem ... pomarancza byla do dupy i po niej sie tak czuje..dobrze,ze jedna kupilam.
Na obiad mam pulpety w sosir koperkowo smietabowym z ryzem i surowka z boalej i marchewki. . No i o to rowniez byla awantura,bo dla mojego meza jedune dietetyczne obiady to zupy i ryz z kurcxakiem i surowka:-/ i jak kuedys pusalam,ze moglabym zyc tylko piersia z kurczaka i cos tak teraz wiwm,ze nie..zygam kurczakiem. Ryzem juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia ja Ci mogę parę bezmięsnych pomysłów dać, ale niestety smażone, bo jednak ciężko kotlety warzywne gotować :/ no, ale możesz na małym tłuszczy smażyć. Dziś robię kotleciki owsiane. Zalałam płatki owsiane gorącą wodą, żeby napęczniały, potem dorzucę do tego majeranek, sól, pieprz i serek twarogowy chudy. Wszystko się miesza, formuje kotleciki i smaży. Można jeszcze wetrzeć ser żółty, a przyprawiać wedle uznania. Do tego ziemniaczki (dla mnie kasza jaglana), suróweczka i obiad gotowy U nas te kotlety to tak ze 2 razy w tygodniu lub więcej, bo Michał bardzo lubi z Antkiem 🙂 ja daje czasem twaróg, a czasem serek homogenizowany Emilka 0%. W Tesco za 4,00 pln 500 gr. Fajny jest, bo to tylko twaróg zmielony bez dodatków.
Ja dziś też coś nie bardzo. Zjadłam po ćwiczeniach pół banana i pół jabłka, potem 2 kromki chleba z otrąb pszennych, 200 gr serka wiejskiego i miskę surówki. Teraz piję kawkę z chudym mlekiem, ale coś mnie żołądek się buntuje. Nie wiem czy po cieście czy po kapuście...
Maja ja nie mówię, że mam nogi serdle, ale są nie proporcjonalne do góry. Na fotkach nie widać, ale ja od pasa w górę to jestem wychudzona 😞 a cycków nie mam nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Magda ja dalam tylko przyklad z tym plaskostopiem hehehehehehe
Misia nie widac wcale zebys miala serdele !! Co Ty mowisz..
Tuska bedzie widac ,a poza tym dac palec i chcesz wiecej 😁 dostalas pare komplementow niedawno przeciez od znajomych,ze schudlas !!! 😁 do dobrego sie czlowiek przyzwyczaja 🙂
Ja sie pomierzylam i usmiech sie sam zrobil 🙂 Potwierdzam! Cwiczenia na nogi dzialaja minus taki,ze mam zakwasy po nich jalbym konno jezdzila 😁


może jeździsz konno co noc 😁 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Magda ja dalam tylko przyklad z tym plaskostopiem hehehehehehe
Misia nie widac wcale zebys miala serdele !! Co Ty mowisz..
Tuska bedzie widac ,a poza tym dac palec i chcesz wiecej 😁 dostalas pare komplementow niedawno przeciez od znajomych,ze schudlas !!! 😁 do dobrego sie czlowiek przyzwyczaja 🙂
Ja sie pomierzylam i usmiech sie sam zrobil 🙂 Potwierdzam! Cwiczenia na nogi dzialaja minus taki,ze mam zakwasy po nich jalbym konno jezdzila 😁


może jeździsz konno co noc 😁 😁 ☺️

Spadłam z krzesła!!! HAHAHA 😁DDDDDDDDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe Magda Magda 😁 byloby fajnie ale maz na nocki pracuje czesto 🙂
A ja robie z uniesionym tulowiem jak u Ewy i tak z 50 powtorzen jak dam rade to wiecej. Jak zrobie wiecej to wtedy juz mam zakwasy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilam razem z nia jak pokazywala i nic wiecej,ale zaczne wiecej machac jak Maja taka zachwycona efektami:-) mnie brzucho napiernicza 😞 a tu jeszcze obiadu nie jadlam..myslalam,ze to moje widzi mi sie z.obiadem,ale nieee...dawno nie widzialam,zeby moje dziecko tak chetnie obiad jadlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle sie dzisiaj czuje w swoim ciele..i mimo ze brzuch bolal wpierbiczylam jeszcze loda..sie wnerwiam,bo nic praktycznie nie kupilismy w biedronce,a zaplacilismy jak dla mnie duzo,jedynir co topmpersy z takich drozszych rzeczy,zeby nie bylo dady.. w ogole mam dzisiaj podly nastroj i wszystko mnie wkurwia,a maz to juz wybitnie...niby nic takiego nie robi,a masakra..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia widać rzeczywiście po pośladkach i brzuchu 🤪 a nogi gdzie Ty masz grube? moich nie widziałaś... 😜
Madzia jaki Ty masz płaski brzuch 🤪 fajny tatuażyk 😉
a ja znow padnięta jak dzieci pójdą spać to jak zwykle zrobię skalpel, turbo robilam jak nie miałam pracy fizycznej, teraz odpadam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...