Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

ufff... 🙂 lekarz stwierdził, że szkoda Macia męczyć i wyjęli mu tylko stary wenflon. Ulżyło mi bo każda kolejna dawka to był straszny stres dla niego. Jutro tylko czekać na panią laryngolog (właściwie to nawet nie wiem co ona ma sprawdzać) i mam nadzieję w końcu dom..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia no oby Was szybko wypisali, też bym zgłupiała na Twoim miejscu 🤨
właśnie dziewczyny pokażcie efekty Waszych ćwiczeń, bo ja w tydzień 2 kg przybrałam ☺️ ale od wczoraj sie trzymam w maju mam wesele i nie chcę znow obudzić się z ręką w nocniku ☺️ zrzucę może te 2 kg, najlepiej to 5 haha, co jest oczywiście w moim przypadku nierealne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ,Gogr ja Ci pokaze fotke za jakies 5 kg bardzo chetnie bo mimo,ze i tak mam taka budowe "duza" widac ogromna roznice miedzy flakiem ktory mialam na brzuchu. Wiec jeszcze troche 🙂
I to jest to ,dzieci lapia wirusy w szpitalach bledne kolo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to wczoraj sie nalazilismy ... mnie nogi w dupsko wlazily..to co sie Alanowi dziwic,ze pod koniec juz na rece do mnie chcial 🙂 🙂 dzisiaj juz dwa razy bylismy,ale mlody w wozku,jak maz wroci to pojdziemy razem na nogach 🙂 🙂
Na obiad mamy dzisiaj zupe pomidorowa,wiec na jutro tez bedzie:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj mialam mega parcie na koktajl i zrobilam:-) z kefiru,bananow i kiwi:-) kolo 300-350ml wypilam i to byla moja wczorajsza kolacja:-) A.wczoraj mi zrobil zdjecie aparatem i za miesiac zrobi kolejne..jak bedzie widac cos to Wwam pokaze.hmm..cos mialam jeszcze pisac,ale nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...