Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

heh Iwona ja nie wierze,ze Ty rzucisz cwiczenia 🙃 😁 kto jak kto ale nie TY 😁!!
ja tez po przerwie mialam zakwasy 😁 ale i chyba 4 razy do kibla gnalam tak mi jelita ruszyly 😜 😁
teraz tez juz po jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale mala ma limo.....jeszcze calkiem nie odpuchlo bo swieze sprzed okolo 2h ale zawal mialam chwilowy jak zobaczylam co sie dzieje jak jej jajo fioletowe nad okiem uroslo. Juz troche odpuchlo i lepiej wyglada, a powod? Bylysmy u kolezanki i ona z corcia kolezanki do zupki tak lecialy i mala sie potknela prosto na krzeslo,na szczescie z miekkim obiciem,gdyby to bylo czyste drewno to bysmy teraz w szpitalu byly na szyciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka ale wieczorem zawolala pierwszy raz,ze chce siusiu 🙂!! zlapala sie za pampka i mowi mama bam. Zapytalam czy che siusiu i trzymala az ja posadzilam na kibelek 🙂 sie poplakalam ze wzruszenia 🙂!!! ale trenujemy intensywnie od kilku dobrych dni czesciej niz wczesniej . W sensie pierwszy raz swiadomie wiedziala,ze to uczucie na siusiu to,ze trzeba sie wyproznic do kibelka 🙂 ah jaka dumna jestem ale oby tak czesciej 🙂 zaraz pocwicze bo niedawno zasnela .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, ja nie spie od 1,5h..Młody wstał o 3.45 i zjadł serek z połową kromki chleba tostowego..i troszkę wody się napił..ale cóż zrobić jak on chciał iść do naszego łóżka wtulić się w mamę i iść spać dalej..ustawilam budzik na 6.i położyłam się,ale co z tego jak stres jak cholera..do tego głodna..więc wstałam spakowałam Alanowi pampki.majtki.pizamke... zrobilam nam kanapki na pozniej i sobie sniadanie i kawe..Alanowi na pozniej wzielam biszkopty i banana..choc i tak nie wiem czy od razu po przebudzeniu bede mogla dac mu jesc.. dziewczyny mam stresa jak cholera..dzisiejszego spania,nawet spaniem nie,idzie nazwac,bo krecilam sir z boku na bok..wczorajszej nocy same glupie sny...masakra!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusia bedzie dobrze mam nadzieje,ze nie bedzie to dla niego trauma i szybciutko zapomni, najwazniejsze zebyscieWy zachowali spokoj bo jesli pokazesz nerwy to on napewno to odczuje..:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia ja tak samo reaguję przed czymś ważnym, ze spania nici...będzie dobrze 😘
Maja- moja Maja wczoraj miała jakiś napad bolała ją dupka( pokazywala tam gdzie się sika 🤨 ale po kąpieli usnęła i teraz jest ok, nie chce udaniec nasikać na nocnik 😁, wysiedzi się a potem ucieknie i naleje na podłogę 😠 jak będzie jeszcze trochę cieplej na dworze to będę ją puszczać bez pieluch i musi się nauczyć bo już najwyższa pora, zazdroszczę Ci bo teraz to juz będziesz miała z górki jak sama chce siadać 😉
a ja od rana trening przy myciu okien, sprzątaniu i pieleniu ogródka, ale potem i tak skalpel zrobię, dzisiaj nie odpuszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona moze ja cos tam piecze? zeby sie infekcja rozwinela.
Magda brawo heheh ale cos w tym jest, Zuzia kilka razy mi mowi mama idz. No to ja pale glupa i zostawiam ja sama i krece sie po pokoju skad ja widze i ona sie zalatwia jakby sie szybciej skupiala w samotnosci. A dzis chyba z 40 minut rano na kibelku siedziala zanim kupsko poszlo. Wszystkie dezodoranty,perfumy obwachala w tym czasie i co jeszcze....puder swoj do pupki odkrecila caly i wysypala na nogi,kibelek, podloge,mamy nogi. I taki byl dziendoberek.
I do dentysty ja zapisalam !!!! pierwszy raz dorosla bedzie 😁
A spacer z rana mialysmy 3h ponad!! padla jak kawka. i tez jeszcze skalpel pocwicze pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😮 moje dziecko zrobiło kupę i siku na nocnik , ale mnie to nie cieszy bo to już jej 3 kupa dziś ,brzydka i śmierdząca 🤨 nie wiem co sie szykuje 🤢 i też mnie wygoniła jak robiła, zachęciłam ją do siku na nocnik i nawet nie protestowała, pewnie dlatego że jej się tę kupę znów chciało:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja poszła spać, mam nadzieję że noc będzie spokojna a jutro ja zabiorę do lekarza, wychodzi jej też prawa dolna piątka, wpycha ręce złości się, ale te kupy dość dziwne jak na zęby bo cuchną strasznie:/ gdy pytam to mówi że jej nic nie boli, bawi się normalnie...nie wiem co to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka zdrówka :*

Dziewczyny chciałam Wam coś pokazać... czekam na słowa krytyki - tylko szczerze!

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/dscf0476c.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6307/dscf0476c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/dscf0448je.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/1160/dscf0448je.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

co Wy na to? wieczorem mi może mój zrobi zdj kiecki co na wesele idę... też nie jestem pewna:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 😁 my dzis w ogrodku od rana smigamy jak latawce 🙂
Gogr mi sie podoba bardzo, wygladasz dojrzalej rowniez w okularach ale bardzo fajnie, dojrzalej znaczy lepiej nie starzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie wracam od lekarza byłam drugi raz, rano w przychodni dała jej tylko smectę i acidolac, Maja ma biegunkę coraz większą, dopiero teraz mój lekarz do którego prywatnie jeżdżę zapisał nifuroksazyd, mam nadzieję, że po tym sie wreszcie uspokoi 🥴 Maja się bawi, chętnie pije, ma nawet apetyt, ale jej zabraniam bo wszystko by jadła 🤨 nie widać po niej choroby, ale to kupkanie przecież od czegoś jest i bałam się że do rana sie obydwie umęczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...