Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Haha a ja sie robie szersza niz wyzsza 🙃 🙃 🙃 A poki sie stad nie wprowadze to nic na to nie poradze...wlasnie kolejna dostawa reddsow przyjechala,chipsy i paluszki...i jak tu sie nie skusic.Ale dzis przyanjmniej Chodakowska pierwszy raz od x-czasu zrobilam.I jeszcze zla jestem,bo nam sie mieszkanie przesunelo i dopiero 22 mozemy sie wprowadzic.Dobrze,ze agencja nam inne na tydz zaoferowala,bo by dupa byla.Czy zawsze musza byc problemy????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

hej laski :*
nie mam w ogóle czasu 😞 zapierdzielam z pracy do domu, z domu do pracy:/ po drodze przedszkole.. a jak tylko mam wolne to staram się jak najwięcej czasu z dziećmi spędzić... czytam Was cały czas 😉

Iwonka wyglądałaś na weselu mega! jak zwykle zresztą 🙂

Magda a Twojego szaleństwa rolkowego to Ci będę długo zazdrościć 🙂 aaa.. i powodzenia w spełnianiu marzeń! :*

MajaCh jak Zuza?
zdrówka dla maluchów :*

p.s. nie dietuję, nie ćwiczę...
p.p.s. Kuba ma ospę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gogr to widze u ciebie jak i u mnie,zero czasu na cokolwiek 😁 Z ta roznica,ze my ospe juz prawie mamy za soba,kilka niewielkich sladow jeszcze ma i tyle wiec jest super biorac pod uwage jak byla obsypana.Az antybiotyk dostala,bo bali sie jakiejs mega infekcji,bo nawet w pupie i pipce krosty miala...A i przypomialas mi,ze nie napisalam nic Iwonie...kobieto wygladasz rewelacyjnieGdybym wygladala jak ty to bylabym najszczesliwszym czlowiekiem pod sloncem.A u nas ciagle jakies problemy.Az sie boje rano wstawac czym mnie znowu zaskoczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dodatkowo Monia przy tym braku czasu znów p[rzyszło śmieciowe jedzenie i tuczące zachcianki:/

Jak Jula? ciężko przechodziła ospę? Bo Kubusia widzę jeszcze nie swędzi ale bąbli ma sporo:/ niestety również w buzi... no i gorączką się też pojawiła.. już prawie 38 st...
czekam teraz aż Mać złapie:/ bo raczej nie możliwe żeby go ominęło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Goska u mnie tez smieciowe jedzenie powrocilo plus energy drinki kazdego dnia pracy.No i slodycze 😞 Duzo mam ostatnio stresow i nimi sobie humor poprawiam chociaz troche,a dupa rosnie.Julia co prawda byla tak obsypana,ze nie bylo centymetra bez bombla,ale poza tym super zniosla.Tylko pierwsze 2 noce nie spalam,bo miala temp,poplakiwala i chciala sie drapac,ale potem juz bylo z gorki.Caly czas jej antybiotyk i paracetamol podawalam i dalismy rade 🙂 Nie wiem czy wiesz,ale przy ospie nie wolno podawac nurofenu,tylko paracetamol.To tak na wszelki wypadek ci pisze.A da sie nie zalapac,bo my nie wiedzielismy,ze Julia ma opse i do siostry pojechalismy.Julia sie z Marysia kapala,bawila,nawet spaly razem a ani ona ani mala Maja nie zlapaly ospy,bo juz by wyszla,bo to ponad 2 tyg minely.Kurde,nie mam sily a tu jeszcze tyle do zrobienia i od jutra znowu 4 dni wyciete z zycia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezu.. dobrze, że mówisz bo lekarka mi nie powiedziała a ja w syropie mam tylko nurofen:/ i w razie w pewnie bym podała... teraz w pogotowiu będzie paracetamol w czopkach 😉
Kub nie jest tak bardzo obsypany na razie... zobaczymy co rano będzie... na razie śpi spokojnie.

Co do słodyczy to ja też na wkurwy w robocie batoniki wcinam:/ ale tak mi czasem ciśnienie podnoszą, że masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cytat:
"Jeśli temperatura przekracza 37,5-38 stopni, podaj dziecku paracetamol w czopku lub zawiesinie. Nie zwalczaj niższej temperatury, bo dzięki niej organizm walczy z wirusami. Unikaj podawania dziecku preparatów ibuprofenu (Nurofen, Ibufen). Nie zaleca się ich w ospie wietrznej, bo mogą spowodować niebezpieczny dla dziecka zespół Rey'a. Jeśli paracetamol niewystarczająco obniża gorączkę, zrób dziecku zimne okłady na czoło i łydki, a dopiero gdy to nie pomoże i gorączka nadal przekracza 38-38,5 stopni, sięgnij po ibuprofen."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
hej laski :*
nie mam w ogóle czasu 😞 zapierdzielam z pracy do domu, z domu do pracy:/ po drodze przedszkole.. a jak tylko mam wolne to staram się jak najwięcej czasu z dziećmi spędzić... czytam Was cały czas 😉

Iwonka wyglądałaś na weselu mega! jak zwykle zresztą 🙂

Magda a Twojego szaleństwa rolkowego to Ci będę długo zazdrościć 🙂 aaa.. i powodzenia w spełnianiu marzeń! :*

MajaCh jak Zuza?
zdrówka dla maluchów :*

p.s. nie dietuję, nie ćwiczę...
p.p.s. Kuba ma ospę.


Gpocha moje marzenie się spełniło 8.czerwca otwieram salon fryzjerski więc mało teraz pisze bo non stop coś muszę załatwić a to księgowa ,skarbówka itp.meble do salonu jeszcze cały asortyment i ruszam pełną parą 🙂

współczuje i zazdroszcze ,że Kuba ma ospe też bym chciała ,żeby moje dzieci miały ale niestety 🙃 chociaż teraz to niech nie chorują bo na zwolnienia nnie chcę chodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Monika ty wiesz ,że i tak jest super osobą 😘

Eeee tam nie znasz sie 😁 Kawal cholery ze mnie 😁 😁 Hahahaha 😁 Goska jak tam ospa dzisiaj? Madzia nawet nie wiesz,jak sie ciesze,ze to marzenie ci sie spelnilo.I zycze ci,zeby kazde kolejne tez sie ziscilo,a ja bede miala zaufana fryzjerke jak cie kiedys tam odwiedze haha 😁 Dobra lece kanapki robic i sie kapac,bo jutro znowu do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia zazdroszczę własnego biznesu 😜 oby Ci sie dobrze powiodło 😘
Gosia cały czas czekam na zdjęcia z wesela!
dzięki laski za słowa otuchy, ale to wcale nie jest tak kolorowo jak na zdjęciach, co dzień to mam więcej... ☺️ uczę się teraz nocami do egzaminu zawodowego, który mam 17-18 czerwca i cały czas z tego stresu jem słodkie, każde ilości i w dodatku w nocy...masakra, czuję jak mi wszędzie rośnie.... ale za siebie mam zamiar wząść się dopiero jak się z tym egzaminem uspokoję, bo coraz blizej a ja mam w głowie pustkę 🙃
dziewczyny co do ospy to ja nic nie podawałam Amelce, tylko paracetamol w pierwszych dniach, gdy była temperatura, ale wtedy nie miała jeszcze krost, bo u nas zaczęło się tak jak przy grypie, gdy pojawiły się wykwity to już tylko smarowałam pudrem w płynie by szybciej zasychały...
zdrowia dla maluchów 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jest 😞 noc nie przespana bo tak swędzi... cały czas wysypują się nowe krosty:/ a ja idę zaraz do pracy.. do 4.00 rano...

Iwona powodzenia na egzaminie 😘 piękny chudzielcu! 😉

Magda- Szefowo! 🙂 gratulacje i również powodzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda pochwal się salonem 😉 a Kamila posłałaś do przedszkola? czy kto Ci z nim siedzi jak Ty idziesz do pracy?

My powoli kończymy ospę. jeszcze w nocy kilka nowych bąbli wyskoczyło ale cała reszta ładnie znika 🙂
ja znów się biorę za odchudzanie..z ćwiczeniem może być gorzej bo nie mam na to ani czasu ani energii.. Ale coś ze sobą muszę zrobić bo znów się źle ze sobą czuję 😞

Maju ale Twoja Zuzia jest śliczna! 🙂 nie mogę się na zdjęcia napatrzeć - lalunia jak malowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ByHej Kobietki!!!
Ja nie mam sprawnego kompa,a że nie znoszę pisać z tel. To się mało odzywam... ciężko u nas z kasą póki co,więc dajemy sobie spokój z drugą dzidzią..chyba,że się przydaży..pobad rok starań i jakbym teraz zaszła to byłby pech.. myślimy z A. Co by można robić,żeby coś zarobić...mężowaty wpadł na jeden pomysł i chyba zainwestujemy w to i zobaczymy co z tego wyjdzie:-)

Tak wgl dziś serio wracam do żywych już po ćwiczeniach :-)
Zaczęłam dziś Jillian Michaels - 30 day shred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...