Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Monika wiem co czujesz 😜 ja po pierwszym (i z resztą każdym treningu) jestem tak szczęśliwa, że tylko mogłabym gadać o tym...:P
ale dzisiaj nie poćwiczę bo muszę zaraz do rabki jechać zaklepać Matiszce termin na "wakacje" żeby te badania porobić.. może i dobrze byłoby się pozbyć tego migdała...

No a potem jeszcze ten siusiek nam zostanie i mam nadzieję, że to już wszystko...

A dzisiaj już mnie tak nie boli wszystko 😜 chociaż ćwiczenia cały czas czuję ^^ tylko cierpliwość zaczyna nawalać bo już bym chciała efektów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny,
przepraszam,że się nie odzywałam ... zarezerwowaliśmy sobie wakacje od 12-16.08 w Zubrzycy Górnej 😁 Agroturystyka,na zdjęciach wygląda super i mam nadzieję,że tak będzie w rzeczywistości 🙂
jeśli chodzi o Alana zabieg to na początku była masakra .. szczypało Go jak siusiał,nie dawał nam tego ściągać..ale po jakimś tyg. mimo tego,że płakał dawał nam już przemywać ... Teraz już wszystko ok,szwów już nie ma i z siuśkiem wszystko w porządku ...

ja zaczęłam wczoraj na nowo ćw. z Jillian Michaels,bo wtedy przerwałam, bo pojechałam z Młodym nad wodę..od wtorku do niedzieli..teraz nie przerwę,bo do urlopu muszę troszkę zrzucić i ujędrnić ciałko 😁 śmieciowego żarcia postaram się nie jeść..a i będę jeść mniej i częściej ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rzesz kurwa...!!! A czemu tak Ci właśnie powiedział?

Ja raz od mojego usłyszałam,że jestem pusta,jak się kłóciliśmy,wiec stwierdzil,ze to w nerwach bylo,ale on uwaza mnie za kobiete,ktora ma lewe rece i ktora nie da sobie rady sama..niestety..powiedzual kilka. Razy to w klptni i poznirj sie wlasnie tlumaczyl,ze zdenerwowany jest...i ze wcale tak nie mysli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka skąd aż tak nieprzyjemnse słowa? Może tylko w złości tak powiedział? W końcu wtedy cieżko się kontrolować a na usta same cisną się takie słowa, żeby najbardziej zabolały...

Ja wróciłam z pracy po 1.00... wymęczona, że hej... teraz bedziemy coś ogarniać a potem muszę wygramolić trochę czasu na turbo :p chociaż naprawdę zlości mnie, że nic nie widać. Zroviłam sobie wczoraj zdj. Szkkda, że nie pstryknęłam zanim zaczęłam a nie dopiero wczoraj... może bym już się czegoś dopatrzyła :p.

Tuśka ale Ci zazdroszczę wspólnych wakacji !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Was nie ma. Jakoś lepiej.się motywuję jak mam komu napisać, że kolejny trening mam za sobą. Będę pisać więc sama do siebie. Bo póki co jestem na etapie, że chcę sie chwalić, dowartościować. No i z całych sił chcę uniknąć sytuacji, że napiszę coś o leniu i innych wymówkach.:p no nic. Kolejny dzień dałam radę z turbo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ja też się cieszę na kolejne wspólne wakacje i cieszę się,że jedziemy sami 🙂

ja wczoraj ćwiczyłam z Jillian drugi dzień z rzędu 🙂 no i do tego brzuchy ze skalpela 🙂 zaraz zabieram się za to samo 😁

buziaki Kobietki :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak dziewczyny, powiedział to w kłótni, w złości...ja też nie byłam mu dlużna...:/
co prawda przeprosił, ale takich słów się szybko nie zapomina...dzis rocznica a On gra...jak zwykle:/
wczoraj miaa być kolacja, była kłótnia i spanie w osobnych pokojach...ech szkoda gadać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zjadłam ciasta drożdżowego troszkę,bo kupiliśmy do kawy sobie ..
ja już po ćw. i czuję się super mimo,że przed okresem,tzn.dwa dni mi się spóźnia..... 😮 😮
ale lada chwila powinien być,czuję w kościach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...