Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

kurde mój przywiózł świeże bułeczki i mnie ochota wzięła na takie zwykłe z serem żółtym i pomidorem... Ale nic. zaraz ułożę Kubka spać, zaglądnę do pieca i biorę się za ćwiczenie a nie myśleć o jedzeniu 🙂 Bułkę zjem rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem kurwa mac w rozsypce chyba rozwiode sie z mężem...;/ kurwa mać odkryłam coś i kurwa chyba zajeie go!!!!!!!!!!! tylko niewiem ile w tym jest prawdy ale musi być ... kurwa mać jebie mi sie wszystko!!!!!!!!!! gdyby nie moje dziecko to sie kurwa bym zabiła... i miała spokój w końcu.... mam tego dosyć;/ 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Mamuśki 🙂

Już pewnie nie nadrobię tego co napisałyście, ale jak kiedyś napisałam, pojawię się, jak zacznę coś robić.

To na razie początek, ale od 2 dni zero słodyczy tzn. od święta skuszę się na coś, ale nie będzie to codzienność,jak do tej pory bywało, nie podjadam między posiłkami i obiecuję sobie nie zajadać stresów.
Ogólnie zaczęłam stosować MŻ i jem 4-5 mniejszych posiłków dziennie.

A dzisiaj po ponad 5-miesięcznej przerwie ponownie zaczęłam ćwiczyć A6W, za pierwszy razem nie dokończyłam z powodu choroby, a następnie już przez leniuchostwo.

Trzymajcie za mnie kciuki, żebym dotrwała w postanowieniach i ćwiczeniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kochane 🙂
chciałam się Wam pochwalić,że Alan dziś zrobił 4kroczki do mamuni i kika razy powtórzył 🙂)))
byłam z jedną z marcówek w kinie na "I że Cię nie odpuszczę", a później na pubu ona wzięła drinki bezalko,bo autem, a ja wzięłam blue moon 🙂 - pychotka.
Przez kino jadłam dziś tylko 2kromki z twarożkiem, później jogurt naturalny z otrębami, no i obiad zupa czosnkowa 🙂 więc jeden mały drink nie zaszkodził..

Olu najpierw to może porozmawiaj z mężem... nie wiem o co chodzi,ale warto najpierw porozmawiać ...niż zadecydować za szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu cokolwiek sie dzieje musisz znalezc w sobie sile dla dzidzi.....nie poddawaj sie kobieto za nic w swiecie! hmm zawsze mozesz wyjechac do Anglii jak nie chcesz tesciowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...