Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Nie spalam cala noc,ale to bylo do przewidzenia:P Za to dzis,jak zwykle w nerwowych sytuacjach jestem mega spokojna i opanowa.Dopiero po wszystkim mnie pusci i padne plackiem.Tak wiec zyczcie nam powodzenia,my szykujemy sie do wyjscia.I jeszcze deszcz pada!


kopa w pupeczke na powodzenia w ta chudziutka TWOJA:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Monia powodzenia w szpitalu.
Ola doskonale Cię rozumiem,że chciałabyś iść do pracy.. bo niestety z jedną wypłatą ciężko.. A. ma CV po niemiecku napisane,wczoraj dostał i będzie rozsyłał .. no ale wyjazd raczej po Nowym Roku, bo niestety na początku na jakieś 2m-ce będzie musiał sam jechać,bo dostanie zakwaterowanie,ale na czas aż nie znajdzie mieszkania, no a jak już je dostanie to przyjedzie po nas..chyba,że uda nam się tak,że od razu razem będziemy mogli jechać 😉
od wczoraj uczymy się niemieckiego,tzn. ja bardzo dużo pamiętam .. co mnie zaskoczyło .. i na razie to ja uczę i tłumaczę A. 😉
tam na pewno jest łatwiej,gdyż rozmawialiśmy z mamą A. i dowiedzieliśmy się,że jak mąż będzie sam pracował to dostanie dodatek do mieszkania,a poza tym na dziecko dostanę ok. 500euro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 😘
Monika trzymam kciuki !!
Ja się wczoraj z mężem uśmiałam z tego meczu a raczej jego braku - co za barany wyprowadzić ich na ta murawę niech trawę wpier***** tylko do tego się nadają 😁
Ola będzie dobrze musisz szukać intensywnie prędzej czy później coś znajdziesz 😘 A byłaś w tym sklepie się dowiedzieć o prace ???
Ja na razie siedzę w domku i jestem utrzymanką męża haha ale on ma dobrą, lekką i dobrze płatną pracę - ogólnie to produkuje dosłownie alkohole haha to on tam wszystko w tankach miesza żeby było dobrze. Monia jest z UK to wódkę Smirnoff, Lambrini, VS itp. to właśnie robi mój mąż 🙂
Chciałabym iść do pracy ale u mnie to bardzo skomplikowane przez jego zmiany. Ostatnio pracowałam w sezonie to musiałam mamę ściągnąć a w Polsce babci tym samym opiekę załatwić za co musiałam zapłacić 🤨
Iwonka co do Twojej pracy to rzeczywiście wkładasz w to siły i pieniądze a na koniec ktoś jeszcze Ci powie, że 30zł to za dużo za wiązankę albo ileś bo nie jestem w cenach na bieżąco 🙂 My nigdy dla Taty nie żałujemy kasy na kwiaty i znicze i nawet malutki znicz dostaje mój ukochany piesek Bary zawesz stawiamy na grobie taty chociaż Bary leży gdzie indziej, ale przecież niebo jest jedno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisiu moja kochana, popłakałam się jak czytała o Julci. Wiem, że jesteś silną kobietą, masz cudownego męża i sobie ze wszystkim poradzicie. A Julka to dzielna dziewczynka, po mamusi najwspanialszej na świecie. Tulę Cię bardzo mocno moja kochana :**********
Aisak a kim z zawodu jest Twój mąż? Ja jestem biotechnologiem żywności, więc ogólnie przemysł fermentacyjny, w tym alkohole. Z tym, że niestety nie pracowałam w zawodzie, a bardzo bym chciała. Nawet mogę wyjechać. Może coś tam dla mnie by było??? Serio mówię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Magda Ty mi powiedz moja droga ile ważysz? wszystko jesz, a chuda jesteś jak zawsze! to niesprawiedliwe


waże 53 kg.przy wzroście 160 😉

Nie lubię Cię 😜 😜 😜 taka chuda a wszystko wyjada co jej w ręce wpadnie 😁 😁 ale i tak Cię minę (na cm oczywiście) hehe bo wagowo to na pewno nie 😜 😜 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zyje,ale ledwo.Ze szpitala ok 13-tej wyszlam,ale bylam tak wypompowana,ze na nic nie mialam sily.A teraz sie piwa napije na odstresowanie,a jutro szpitala ciag dalszy 😞Tym razem na oddzial genetyczny wiec i pewnie krew jej pobiora.Mowie wam,masakra.W pewnym momencie to nawet nie potrafilam sie odnalesc na oddziale 😞 Ale to z nerwow i stresow.Jak juz dojde calkiem do siebie,to sie rozpisze.Ale sie ciesze,bo nie dosc,ze Piotrek bedzie mial wolne w dniu operacji,to w poniedzialek wieczorem tesciowa bedzie na 2,5 tygodnia,wiec damy rade.Tym bardziej,ze pani chirurg zalozy jej takie opatrunki,ze jak na nich bedzie chciala stanac,to nie zaszkodzi sobie...a ze zlych wiadomosci,to operacja jednak potrwa min 3,5h i trzeba bedzie zalozyc jej wkrety,zeby kosc naprostowac,przez co prawdopodobnie 6 tyg bedzie miala opatrunki,a co za tym idzie nie bedzie mozna jej nawet wykapac,czy na dworze wypuscic....Ale czego sie nie robi dla dziecka no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia mój mąż w Polsce miał do czynienia z chemią i to u niego w firmie wystarczyło poza tym robi tam już ponad 5 lat nabył doświadczenia dobrze zna firmę i dlatego dostał awans 🙂 Chciałabyś wyjechać za granicę ?? U mojego męża w firmie na jedno stanowisko pracy przy zwykłej maszynie chętnych jest jakieś około 250 osób a ogólnie teraz nawet nikogo nie przyjmują a to szkoda bo sama chciałam iść tam do pracy 🤨 Testy, że się tam dostać to jak na dyrektora a nie operatora maszyny haha
My cały dzień poza domem dopiero co niedawno wróciłyśmy 🙂
Iwona ja też chce większe cycki i zoperować brzuch to zapiszemy się do jednej kliniki 😁 😁 ALE TY STAWIASZ 😁 😁 😁 😁 hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dzis zjadlam talerz zupy,serek danio i zaraz 3 piwo otworze 😁 Iwonka jak juz placisz to wez mi zaplac za plastyke brzucha prosze 🙂Pozbadz sie tego paskudztwa 😁 😁
A tak w ogole kupilam sobie dzis zajebisty krem do twarzy z pudrem od razu.Meeeega.Zaraz znajde linka do tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...