Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

No tak Sandra 🙂 od 2 m-cy regularnie pijemy tran :P

ja też weszłam dzisiaj na wagę i jest 2 kg mniej 🙂

Magda już wiem skąd to złapał... byliśmy we wtorek u koleżanki co mieszka w szkole i ponoć właśnie objawy Mateuszka tam panują teraz. Teoretycznie nie mieliśmy kontaktu jako takiego z dzieciakami bo do Anki inne wejście ale z drugiej str przecież wchodziliśmy do szkoły i mijaliśmy grupę dziecków jak szukaliśmy pani żeby nas odblokowała na parkingu... Więc chcąc nie chcąc wprowadziłam Macia w sam ogień. Dzisiaj już lepiej 🙂 gorączki nie ma, biegunki też. Za to wściekły jak osa 🙂

Dzień dobry w ogóle 🙂 ja na sniadanie zjadłam 2 bułeczki z wedlinką i czerwoną herbatę 🙂 wolałabym zjeść mniej ale jak się za bardzo oszczędzam na sniadaniu to potem mi słabawo 🙂

no i standard już na dzień dobry 2 kapsułki z octem jabłkowym popite szklanką wody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo...ja jak się potnę z moim to jakoś nie wychodzi z domu..jedynie milczy 😮 no chyba,że jak miał fuchy na warsztacie to wychodził wcześniej tam ... 😮
do mnie szwagierka z teściową przyjadą na kawę 🤢 no i pewnie teść jak bedzie w domu to też przyjedzie..no i jak on będzie to pewny jest obchód po mieszkaniu ;/// co to zrobiliśmy,a co nie..w sensie hmmm...remontu?? nie wiem jak to nazwać,nie chodzi o to czy posprzątane czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska co ja bym oddala,zeby on byl cicho ....heh ale spoko pojechal na silownie do pracy bylo zamkniete bo trener jest na urlopie i wrocil z podkulonym ogonem i bawi sie z mala caly czas. A mi z nieba antybiotyk spadl 😁 kolezanka zadzwonila sasiadka,ze na kawe chce wpasc ale jak mnie uslyszala to powiedziala ,ze tylko mi leki przyniesie 🙂 i juz wzielam pierwsza dawke i nie moge pic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka co jest?

Maja to dobrze, że Ci lepiej 🙂nie rozkminiaj - ważne, że przechodzi :P

My jak się pokłócimy z moim to obydwoje dobrze japy drzemy na siebie ^^ i tak dobrze, że do poważniejszych rękoczynów nie dochodzi :P

ja dzisiaj raczej więcej niż mniej zjadłam ☺️ ale takie uroki siedzenia w domu na wolnym z masą żarcia :P

Sandra wyślesz trochę tego kurczaka? 🙃 też bym zjadła :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie robiłam,a spróbowałabym tego na butelce piwa..
Iwonko co jest??
Gośka dzisiaj mam to samo tylko chodzę i patrzę co by przekąsić...a nie chce mi się jeść ;/ - trza se zajęcie znaleźć,bo mam tak co zimę,a nie chcę się spaś jeszcze bardziej;/
a w takie chodne dni siedzę dupą w domu i jem i jem i jem ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😁 hehehehehehe obgadujemy nasze domowe pasztety ? 😁 no dobra to moj maz ma tendencje do tycia ogromna, kocha slodycze jak nic innego 😁 i tez napewno wiecej niz 10kg powinien zrzucic , zaczal teraz silownie godzine dziennie z osobistym trenerem wiec moze mu tamten nakladzie do glowy, ale prawda jest taka,ze on rownie szybko tyje jak i chudnie ....zazdroszcze mu tego bardzo....bo ja mam potrojny wysilek w stosunku do niego. no i szybko masa miesniowa mu przyrasta jak cwiczy tak jest po prostu zbudowany.....a nie jak ja typ galaretki z quetcera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...