Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha 🙂 - mój to lubi słodycze,ale raczej u niego problem jest,że jak zrobię mu jego ulubione mielone to je i je i je,a później jest: "ale się nażarłem" .. zreztą ze wszystkim tsk ma naje się,a później tekst ten co powyzej... norma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

a ja właśnie wpierdzieliłam zamiast obiadu 2kromki ciemnego chlebka z paprykarzem szczecińskim 🤪 byłam w sklepie i musiałam zakupić, bo taka mnie ochota naszła,że jakbym nie zjadła to bym dziś nie zasnęła 😁 a i jeszcze łazi za mną wędzona makrela,ale jak zobaczyłam cenę to stwierdziłam,że bez makreli zasnę..kurwa nawet w ciąży takich zachcianek nie miałam,że po prostu muszę to zjeść,bo nie zasnę. 😮 😮
a no i moje dzieciecie oczywiście pomogło mi w opałaszowaniu tych dwóch kromek, bo on uwielbia wszelkiego rodzaju papykarze,pasztety,puszki rybne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Iwonko co się dzieje?
Ja dziś mało dietowo... rano 2 kromki bagietki toskańskiej, ser lazur i 1/2 pomidora, potem latte i jabłko, na obiad 6 pierogów z kapustą i grzybami, latte i teraz bagietka toskańska z żółtym serem i suszonymi pomidorami, które mogę jeść w ilościach nieograniczonych :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj nawet dietki się trzymałam ... śniadanie: 2kromki ciemnego z pomidorm i dymką, obiad:2kromki ciemnego z paprykarzem szczecińskim,kolacja sałatka z pekińskiej,pomidora,rzodkiewki,sera a la feta 😉 - no ale co z tego jak mężunio wróci około 23. i piwuśk nam się chłodzi w lodówce 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Miska nie boj sie mozesz pic nic sie jezorkowi nie stanie 😁 my z siostra najpierw poszlysmy na szejka,a pozniej kupilysmy sobie flaszke na znieczulenie na noc :P stare dobre czasy............
Ja juz sie czuje o niebo lepiej ,a dzis dopiero 3ci dzien antybiotyku, wczoraj bylismy u znajomych i widzialam NIESAMOWITY dom.......jak z ksiazki.....Anglia sredniowieczna w tymze stylu lekko zmodernizowana tzn. zalozone ogrzewanie. Chata wielka a nie bylo ogrzewania kiedy sie wprowadzili znajomi..tapety na scianach majace ponad 30 lat kolorowe wzorzaste w perfekcyjnym stanie, meble......ile mebli!!!! luster.....rzezbionych drewnianych szaf, szok!!!! Kazdy pokoj inny jak w hotelu, a tych pokoi z 5, do jednego trzeba dotrzec przez lazienke. i Lazienka duza jak nigdy w Anglii....a ten pokoik chyba musial byc dla sluzby takie lozko jednoosobowe waskie, jak z filmow naprawde. Dla mnie wieczor pelen wrazen i tak mysle teraz o tym sobie i pilam % chociaz nie powinnam wlasciwie tylko probowalam po troszku rodzaje win wlasnej roboty, najlepsze na ryzowej bazie biale gazowane..... ale mnie zakrecilo i szybko skonczylam przygode z alkoholem jednak przy antybiotyku nie da sie....:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
ALekSanDra napisał(a):
magda123 napisał(a):
przy seksie podobno najwięcej się traci 😁 😁 😁

hahahahahaha skad wiesz dziubasku??:P:P:P 🤪 😁 😎


a po czym ja trzymam swoją figurę przecież nie od diety ☺️ 😁 😁 😁 😁

buahahahahah a no prosze sie wydało hahahahahahahahahaah 😎 😎 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...