Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ola hahahaha ja wiem o kogo chodzi 😘 Tam już dawno była kosa 😁 😁

Tuska kurcze powiem Ci, że to a6w to przesrana sprawa ja dzisiaj 5. dzień zrobię. Na razie efektów żadnych ale przy moim brzuchu to nie wiem czy i te 42 dni coś pomogą bo mam dużo luźnej skóry 🤨

Gosia rozumiem Cie - jak się siedzi w domu to się tylko o żarciu myśli - wiem po sobie 🥴

Ja polecam pierś z kurczaka w mięcie suszonej z czosnkiem na to mozarella i szynką parmeńską owinąć MNIAM !!!!!!!!!!!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Gosia a ja bardziej siedząc potrafie nad sobą zapanować, niż gdy mam zabiegane dni, bo wtedy jadłam co popadnie i o której porze popadło... jak byłam głodna to siadałam nawet o 22 i najadałam się do syta, a na efekty nie trzeba było długo czekać 🤨 od maja przybrałam w sumie 8 kg, raz spadało to znów przybywało...i tak w kółko 😠 ale teraz się nie poddam, nie pozwolę sobie już przytyć, moj cel to trzymać wagę... wiem, że potrafię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na wieczór jak mój Młody zaśnie to załączę sobie kinnecta... 🙂 - a no i byliśmy u cioci na kawie i dwa kawałki ciasta drożdżowego zjadłam ☺️ więc z godzinę muszę poskakać grając na xboxie! No a na kolację zjem surówkę,która mi została z obiadu,no i zrobię sobie zieloną,bo jakoś mnie naszło..Zaraz zabieram się za zjedzenie kolacji,bo po 18.nie jem ...

A. prawdopodobnie zmienia pracę,więc i więcej kaski będzie..chcemy odłożyć pieniądze, bo rozmawiałam z moją babcią i jeśli nikt się nie sprzeciwi to przepisze nam działkę i chcemy się budować 😉-tylk pierw musimy ją mieć przepisaną i odłożyć kasę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Aisak to szybko sie uwineli co?
Zleci Ci do lata chwila moment zobaczysz.


Oni mi robili ten salon już wcześniej 5 dni teraz robią tylko jedną ścianę gdzie był grzejnik i go zlikwidowaliśmy i dokończą przejcie między kuchnią a salonem bo zlikwidowaliśmy ramę bo chciałam takie wolne przejście.

Ja właśnie jem ciasto marchewkowe ale nie jadłam obiadu bo nie miałam ochoty 🤨

Tuska podziwiam Cie, że chcecie się budować. My mieliśmy i zrezygnowaliśmy za dużo pracy i nerw. Wolałabym wziąć kredyt i kupić dom gotowy najwyżej taki do wykończenia w stanie deweloperskim. Teraz jest duża oferta takich domów na rynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heyka 🙂 laseczki...

Nie odzywalam sie bo mi glupio bylo.. Ja chyba nie jetem gotowa na odchudzanie.. Ciagle mi sie chce jesc. Podejrewam, ze przez karmienie.. nie chce tez jakos mocno zaciskac pasa, bo wole byc grubasem ale jeszce choc z 3 miesiace ja podkarmic 😁D

Ale juz sie poprawiam i wracam do WAS 😁D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona jest szansa,ze schudne.Bylam dzis u lekarza.Mam zawalone prawe pluco i dostalam antybiotyk i co-codamol przeciwbolowo,bo mnie klatka piersiowa napierdziela jak oddycham.A co do jedzenia to mam na jego widok odruch wymiotny 😞 Dzis u siostry jadlam o 13-tej 1 golabka i ziemniaczka i o 6 maz we mnie troche muesli wcisnal,bo antybiotyk bralam.Umieram normalnie.Zawsze cos 😞
Aska trzymam kciuki,zeby wszystko sie z domem udalo 🙂
Olcia szkoda nerwow na kogos,kogo nawet nie znasz osobiscie.Zlej takich ludzi.Wrecz zapytaj czy moze w czyms jej mozesz pomoc 😁 Bardziej ja to zaboli niz twoja zlosc 🙃 🙃 🙃 Dobra ide sie herbaty cieplej napic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia jejku biedna Ty zdróweczka !! 😘

Tuska to trzymam kciuki bo łatwo nie będzie ale marzenia się przecież spełniają dlatego je mamy 😘 Co do katalogu to musisz uważać na takie wyceny. To prawdopodobnie cennik średniej krajowej. Najlepiej zorientuj się w cenach w swoim mieście albo z miejscach/ miejscowościach z które wiesz, że będziesz sprowadzać materiały plus cena za prace fachowców itp. cena budowy domu zależy też od tego jakich materiałów użyjecie no i wiadomo jaki to metraż. Warto abyście przed budową sprawdzili sami wszystko i stworzyli swój katalog cenowy a później porównali go z tym które teraz oglądaliście. My tak zrobiliśmy dlatego się już nie budujemy bo wyszło nam jakieś 300tys zł więcej 😉

Witaj sandros spowrotem 😁 Karmisz piersią a więc jesteś usprawedliwiona 😁 😉

Mnie cały dzień strasznie boli żołądek i ledwo co zjadam tak mnie mdli 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiłam ale niestety na mój nieżyt żołądka pomoże tylko antybiotyk chyba chociaż powiem Ci, że jak nie miałam nerw to było dużo lepiej ale ostatnio stres powoduje gorsze dolegliwości i nie pomaga kompletnie nic 😞
Jak ktoś ma kasę i ma z czego brać to czemu nie - można bardzo szybko dom postawić. U nas było wiele powodów a największym był fakt, że mieliśmy się budować ,,na odległość,, bo dom w Polsce a my w Anglii a to dodatkowe spore koszta.
Moje dziecko właśnie wsadziła lalkę do garnka i udaje, że ją gotuje 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierw to babcia musi mi działkę przepisać,a coś czuję,że łatwo nie będzie.. najpierw musi spadek załatwić(to nic że dziadek nie żyje 3lata 😞)..no a jak już zrobi spadek to połowa jest calutka jej,a to co dziadka podzielą na 3części - na nią,mamę i ciotkę.. no i żeby cała działka była na babcię aby mogła mi ją przepisać to mama i ciotka muszę się zrzec dla niej,bądź spłacić by je musiała..jeśli chodzi o moją mamę to oczywiście nie ma problemu,ale co do mojej ciotki pewna nie jestem..nie tyle jej-bo ona to by i może się zrzekła,ale jej męża ;/;/ - tak więc póki co marzymy i na marzeniach pewnie się skończy ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska a to nie jest tak, że babci jest narazie główną właścicielką całości?? Czy dziadek przed śmiercią napisał testament w który przekazał połowę na rzecz dzieci. Jeśli babcia jest właścicielką całości działki może wam ją przekazać darowizną i wtedy całość należy do was bez obowiązku spłaty reszty rodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie działka jest na moją babcię i dziadka,ponieważ nie zrobiła jeszcze spadku..więc połowa działki jest babci,a druga dziadka..no i tą dziadka dzieli się na Je trzy. Z tego co ja wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurka nie orientuję się za bardzo jak to jest z tymi spadkami niestety. Wiem doskonale jak to jest z testamentami, darowiznami ale z tym nie za bardzo.
Ale masz rację teraz mi się przypomniało, że moja mama i jej rodzeństwo po śmierci mojego dziadka a ich taty odpisali się od jego połowy majątku na rzecz babci - mama mi opowiadała 🙂
Ale jeśli mama odpisała by się od połowy majątku należącego do dziadka a ciocia by nie chciała to ona może się kłócić o połowę tej połowy dziadka a więc o 1/4 całego majątku ( połowę drugą ma babcia a więc ciocia nic do niej nie ma ) a więc nawet jakbyś miała ją spłacić to by Ci się to opłacało. Średnio cena ziemi w Polsce to około 30 tys zł i to na 4 wychodzi jakieś 7,5 tys zł a to nie wiele za ziemię w skali jej orginalnej ceny. I wtedy Twoja Ciocia musi płacić za geodetę i wycenę ziemi bo to jej zależy na odzyskaniu swojej części spadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...