Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
i ja też żarłam dzisiaj...:/ najpierw mega kanapkę w szkolę, kubek gorącej czekolady, o matko! 😞 potem od razu pojechałam do tesco na zakupy a że wygłodniała byłam po tym siedzeniu w szkole to idąc śladem męża który lubi śmieciowe jedzenie zjadłam tzw. zestaw na 7 zł hehe czyli polędwiczki z piersi z frytkami 🤔 🤔 o matko ile ja w siebie dzisiaj kalorii wsadziłam 😠 😠
a na kolację kilka żelków, 2 delicje kawałek mikołaja z czekolady po Majce i kilka laysów ,no i wypiłam kubek pepsi 🤨
nienawidzę się już 😠
nie lubię żyć w pośpiechu bo wtedy nie potrafie sie upilnować ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i poległam wczoraj Dziewczyny,a i piwa 2 oczywiście wypiłam!! Dziś jedziemy do cioci A na urodziny..na obiad i kawę,więc ciacho pewnie jakieś dobre będzie... ☺️ może nie zjem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Aisak w porzadku?


Niestety nie. Mój Mariusz został przez własnego brata i matkę oskarżony i podany na policję za wykorzystanie angielskiego jego brata konta w banku. Podobno Mariusz miał się na to konto włamać w kwietniu i nabrać na jego rzecz: debety, kredyty, kupować bilet lotniczy itp. Własna jego matka i reszta rodziny odrazu wydali na niego wyrok. Mariusz nigdy nie był kochany przez matkę i nie miał poważania wśród rodziny bo ich nie słuchał i nie chodził jak mu kazali a więc odrazu w nim znaleźli sobie winnego i podali sprawę na policję aby interpol to wyjaśnił. jak nie mój brat, później problemy mojej mamy to teraz to. Przecież to poważne oskarżenie i jak oni tak mogli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O ja pierdziele 😞 Aisak ale twoj maz jak juz sie oczysci z zarzutow moze ich podac do sadu o znieslawienie i beda musieli mu odszkodowanie wybulic.Jesli oni go tak potraktowali,to on tym bardziej potem nie powinien miec skropulow.Ja juz tez niestety sie nauczylam,ze z rodzina to najlepiej na zdjeciu i to z boku,zeby mozna bylo sie odciac...Naprawde mi przykro ze was tak potraktowali 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
współczuję Kasia, niestety takie życie że największe świństwa robią nam właśnie najbliżsi....nie przejmuj się przecież prawda wyjdzie na jaw, tylko niepotrzebnie Wam robią kłopoty a Wy się przez to musicie ucierpieć.... 🤨
a ja....żal pisać ☺️ dzisiaj same słodycze aż mi się żygać chce ☺️ 🤔 🤔 od jutra 3 dni głodówki żeby to świństwo z siebie wyrzucić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeja Aisak......pamietajcie,ze maja wariografy ..teraz to ciezka sprawa do rozpatrzenia wiec moga byc pomocne. Bardzo mi przykro teraz musicie miec totalny zawod i stres 😞 To moje problemy to pikus....jestem z Toba!! Dawaj znac jak cos sie rozwinie i to najgorsze jeszcze.Nie zalatwi sie tego jednego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Dziewczyny 😘
Wiem, że z czasem na pewno się to wyjaśni najgorsze jest to, że Mariusz na pewno nie usłyszy słowa przepraszam. Widzę jak Go to boli, że własna matka i rodzeństwo posunęło się aż do takiego stopnia ! Nie rozumiem jak matka może nie kochać dziecka i nastręczać i namawiać brata przeciwko bratu. To są poważne oskarżenia bo chodzi o kradzież i oby się to wszystko szybko wyjaśniło. A wtedy my sprawę do sądu złożymy o właśnie zniesławienie Mariusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisak powodzenia! też trzymam kciuki, że się wszystko szybko wyjaśni!!! rodziny Twojego nie komentuję :/

ja też nagrzeszyłam ale to za sprawą pierwszego w tym roku mikołaja i dzieci, które już nie mogły w siebie pchać to pchały w nas słodycze 🥴 aż mi się rzygać chce... także Iwona postaram się dołączyć do 3-dniowej głodówy 😉

czasu teraz będę miała mega mało - na jedzenie i na pisanie... bo dziopka u nas w robocie rękę złamała więc 🥴 ktoś musi wyrobić jej etat. z jednej str fajnie bo będzie lepsza wypłata a z drugiej tak mi żal dziewczyny.Nosz kurde. przewróciła się na 5 min przed wyjściem z pracy!!!

A ja mam jeszcze plan na siebie. ale na razie nic nie mówię bo jak się pochwalę to szybko zrezygnuję 🙂 ale kciuki możecie trzymać 🙂 żeby mnie leń nie powstrzymał :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogr ale peszek ta laska miala....oby szybko sie wykurowala ! A Ty jestes mloda ;D masz mozliwosci perspektywy !! 🙂 cokolwieek zaczarujesz to bedziesz miala, mowie Ci 🙂
spiaca jestem ale zezarlam tosta z serem i ogorkiem i musze troche potrawic. 😁 w nocy niestety ni dy rydy bo maz pracuje na nocke 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...