Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
My w kuchni i lazience mamy juz okolo 12, bo tam nie ma grzania ;(( Ehhh....

W pokoju fajnie , bo 18 wiec mi tam taka temperatura pasuje, a w sypialni 15-16 zalezy jak tam piecyk sobie ogarnie 🙂


To ja jak grzeje to mam też tak około 18-19,5 i tez już się przyzwyczaiłam 🙂 Ale jak masz 12 w kuchni i łazience to troszkę zimnawo chociaż w kuchni jak gotuje to pewnie się nagrzewa 🙂 My mamy ogrzewanie gazowe i jakbym miała grzać na całego to nie wiem ile kasy by mi schodziło na gaz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zima w kuchni w zeszlym roku mielismy 2C ;// Ehhh zal pl.
Stara pieprzona kamienica...ale teraz sie wzielismy za szukanie mieszkania wiec trzymajcie kciuki..A z wilgocia problem tez niesamowity.. Jak za czasow srednioweicza 😞

Czekamy teraz na odpowiedz od miasta czy uda nam sie zamienic na takie, co nam sie spodobalo 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra to ja znam ten ból mieszkania w kamienicy 🤨 Ja w Polsce tak prawie 15 lat mieszkałam. Koc na drzwiach od przedpokoju i łazienki tylko piec ogrzewał pokój i kuchnie a i tak było zimno i mega wilgoć za meblami nie do wysuszenia bo kamienica miała ponad 150 lat i ściany były przegrzybiałe 🤔 Trzymam kciuki żebyście się wyprowadzili na coś co Was uszczęśliwi ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Taki kraj potrzepany...
Najlepsze jest, to , ze mam zadbane mieszkanie oglnie, wyremontowane.. a dostanie je ktos kto ma np. zalegly czynsz w lokalu, a my idac na jego musimy zaplacic jego zadluzenie i wyremontowac bo pewnie syf bedzie.. a on tu przyjdzie.. zdewastuje i znow nie bedzie placic...
Albo Ci powie, ze nie orzyjdzie, bo wilgoc, a oni maja dzieci..itp..

Nie dziekuje. ale marze o tym, zeby pozytywna odpowiedz byla naszym takim WIELKIM prezentem na swieta 🙂)

Co prawda tam sa piece kaflowe i trzeba w nich palic, ale lokal bedzie przeznacozny do wykupu, wiec jak kupimy to mozemy robic 🙂)

Moja corcia tak slodko spi, a ja musze isc po starsza do przedszkola, az zal ja wciskac w ten kombinezon i wyciagac na dwor.. 🙂) Wreszcie nie boli jej brzuszek 🙂)

Wiecie, od czego miala kolki??? 😮 Najprawdopodobniej od herbaty latacyjnej..;//
Jak wrocimy z wypoczynku, to sprawdze i wypije czy rzeczywiscie od tego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ehhhh wiem jak to jest z tymi zamianami. A nie lepiej iść Wam na bloki do kogoś za zadłużenie niż znów na kamienice ? My mieliśmy to szczęście, że babcia sprzedała ziemie na wsi i kupiła za to mieszkanie dlatego mama teraz mieszka z babcią bo za opiekę dostała je darowizną a w maju przejdzie na mnie 🙂
sandros a bez tej herbatki nie masz pokarmu ?? zastąp ta herbatkę naturalnymi wywoływaczami i będzie po kolkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam, wiec odstawilam 🙂) Tak pilam bo pilam ostatnio jak do roboty na dluzej szlam, zeby sciagnac i zostawic w domku 😁 ale mi zasmakowala i sobie pilam..

Wiesz co ta kamienica na szczescie i ocieplona i wsio... 🙂 Chcemy wykupic mieszkanie, bo babcia ma znizke az 80% wartosci 🙂 a po 5 latach mozna sprzedac 😁

Kurde podjadlam z nadia m&m o jakies 10 za duzo 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 same dobre wiadomosci 🙂
ja wpierdalam jak dzikus ,o tyle 😁 ide po jakis prezent dla Zolzuni na Mikolaja,musze tylko meza obudzic i powiedziec ,ze wychodze bo mala tez spi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja mój twierdzi, że on się "rozszedł" w kościach 😁 i dlatego waży 10 kg więcej niż po ślubie hahaha, ja zresztą też 🤨 ale u niego to naprawdę tłuszczu nie widać, tylko tak jakby się przybyczył w mięśniach 😮 bo ja to wszędzie mam te wstrętne fałdki ☺️ i co mi ćwiczenia dadzą jak co spalę to nadrobie podwójnie... ☺️ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Dziewczyny..będzie dobrze. Ja się mojego A.pytałam czy ja już świruję czy faktycznie mi trochę brzuch spadł i mam mniejszy(to było tydzień temu) - popatrzył na mnie i stwierdziły "yhyy" - ja do niego czy serio,czy powiedział na odpieprz się,bo ja serio myślę,ze powoli zaczynam świrować,a on: " no tak jakby mniejszy się zrobil"
no i przynajmniej tyle-hehe;p


tu macie moje dzieciecie jak chcecie(6mintrwa)

http://youtu.be/upNoWB-Cwro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Tuska a Ty jaka oaza spokoju 😁 fajny tancerz 😁
My choine ubralysmy 😁 razem 😁 ale mala robila jak juz lampki zaswiecilam WOOOOOW Woooow co chwile 😁 podoba sie bardzo 😁 i nawet nie sciaga bábek 😁
i pranie razem wieszalysmy 🙂 ja juz po obiedzie nie zarlam bo pelna jestem, mialam makaron z sosem zrobionym na krewetkach,koperku,jogurcie itd. Pyszota ale co makaron to makaron...ide ziabe kápac i chyba juz pojdzie lulac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska filmik obejrzę na pewno jak deszcze przestanie lać bo przez niego chyba internet mi zamulił 🤔 A tv polskiej nie mam już od pół godziny 😠
Ja oficjalnie skończyłam porządki 😁 Jeszcze tylko podłogi umyję jak Ala pójdzie spać 🙂
U mnie z brzuchem to jest ten problem, że nie mam tłuszczyku tylko dużo luźnej skóry którą uratuje tylko operacja o której na razie mogę pomarzyć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie póki co tłuszczyk,ale byłam szczuplejsza już wtedy troszkę mi wisiał... jak zaczęłam ćwiczyć na siłowni było deczko lepiej,ale później kaski zabrakło..na siłownię przestało się chodzić i się przytyło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia ja urodziłam dwójkę dzieci i też mi duuużo skóry wisiało, wydawało mi sie na początku ćwiczeń, że nic na to już nie poraDZĘ ale po miesiącu efekt był niesamowity, a ćwicząc dłużej skóra sie uelastyczniła i skurczyła 😉 a więc można ją przywrócić do stanu sprzed ciąży, tylko to niestety wymaga dużo wysiłku i na rezultay trzeba naprawdę sporo poczekać 😉
mogę się śmiało przyznać, że mam teraz (po ciążach) lepszy brzuch niż kiedykolwiek w życiu 😜 no może nie w chwili obecnej, bo ostatnio znów pofolgowałam, ale cały czas nad nim pracuję zeby znów był płaściutki 😉
nie robie nic wielkiego tylko 500 brzuszków dziennie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...