Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

ja zrobiłam z cukinii,fety,marchewki,suszoną natkę pietruszki,czosnek.. no i takie zwykłe..nie miałam jogurtu naturalnego,więc czosnek dodałam do masy na placki,a tak to czytałam,że pyszne są z sosem czosnkowym albo czosnkowo-miętowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja ja placki z cukinid to na slodko tylko!!! mam dosc paczkow i faworkow to i to robilam!!!! ble!!! na kolacje mam bolki opiekane z kurczakiem grilowanym lodowa salata pomidorem ogorkiem feta i sosem czosnkowym!!! moja ala jest taka niedobra niewiem co mam z nia zrobic by grzeczna byla!!!!???? ma bunt!!!!! :@co planujecie w walentynki????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja Was pocieszę. Mój młody dziś dwa razy zrobił kupsko, ściągnął pieluchę i cały pokój wysmarował, łącznie z miśkami, pościelą, sobą itd. Jak to ogarnęłam, poprałam i w ogóle to zrobił to samo drugi raz 😞(( i jeszcze wsadził sobie łapę do buzi i zwymiotował. Wszystko mi śmierdzi gorzej niż kotom z kuwety :/ a kotom teraz nie śmierdzi, bo mają żwirek silikonowy.
Pączków, faworków i ogólnie smażonego mam dość na rok. Jutro idę po warzywka, bo mi się zupki chce i tych kiszonych ogórasów 😁DDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia faktycznie suwak fajny :P
A Antek pomysłowy facet.. moi jak nie raz zdjęli sobie pampers i okazało się, że kupa to wpadali w panikę żeby im posprzątać:P

ja tak na szybko.. coś tam WAs nadrobiłam z kom, coś tam doczytałam tak jednym okiem...
jestem po pracy i zapowiada się kolejna z dupy wyjęta noc 😞 NIe wiem co się dzieje.. ale Mać od dłuższego czasu cały czas twierdzi, że go głowa boli.. i nie wiem czy ode mnie podłapał czy rzeczywiście się biedak męczy.. no w każym razie spania nie ma w ogóle.. on jęczy całą noc, gada przez sen i rano wstaje WYPOCZĘTY.. a ja sfiksuję niedługo 😞 poza tym miał 38,6 gorączki zanim go ułożyli spać.. więc jutro po pracy pewnie do lekarza się wybierzemy.. Mieliśmy iść do dentysty.. ale chorego i tak nie przyjmą więc muszę odwołać...

aaa.. 22 mam szkolenie w krk.. jadę jako ostatnia od nas i kurwa sama:/ reszta jeździła po 2... ponieważ mam jechać sama namiętnie wypytywałam wszystkich jak trafić na to szkolenie.. i w miarę spokojna, że mi wytłumaczą dowiedziałam się dzisiaj, że moje szkolenie będzie w INNYM hotelu niż wcześniejsze 😠 chuj mnie strzeli.

Pączków tez pojadłam bo robiłam wczoraj 🙂

nie pamiętam co jeszcze miałam Wam napisać... w sumie pewnie i tak się znów produkuję i bez echa przejdzie.. idę spać bo od tego jęczenia Matulcowego mnie też głowa rozbolała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas kupa to też pupa :P jeśli chodzi o czystość to jak skończy jeść to mi przynosi naczynia do zlewu, zamiata i wyrzuca śmieci do kosza jak rozsypie, ewentualnie wyciera jak wyleje... a kupa... hmmm dobra zabawa, ale wiedział, że źle zrobił, bo nagle aniołek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie kupa to kaku 😁 haha

Misia jeśli to Twoje nogi to są mega super !!!
A co do Synka to nieźle hahaha kupka u tak dużego dziecka już nieźle wali haha
U mnie bilans na dziś to 3 pączki i 2 faworki 😁

Gosia jeśli chodzi o bóle głowy to lepiej to przebadać i skonsultować z lekarzem bo może mały udawać ale może też coś być. Nie chce tutaj przytaczać historii z piekła rodem, ale ja na ten temat jestem bardzo przewrażliwiona a tym bardziej jeśli chodzi o bóle głowy u dziecka dzięki Bogu nie chodzi o Alicję.
Gosiu wpisz sobie adres nowego hotelu w google map i spokojnie dojedziesz na miejsce 😉 Ja tak radzę sobie z Liverpoolem 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. no i mam zmartwienie 😞
1 - gorączka prawdopodobnie wirusowa.. mamy zrobić badania w trybie pilnym a zrobią nam je dopiero w poniedziałek! :/

2 - jak babka u słyszała, że głowa go boli najpierw uznała, że jest za mały, żeby to sygnalizować bóle głowy.. następnie pogadała z nim chwilkę, skojarzyła, że to on nocami nie śpi i co? kazała w trybie pilnym dostać się do neurologa i okulisty.. i tu pojawia się problem... specjalistów dziecięcych mamy mało.. i nie ma terminów 😞
dzisiaj już się więcej nigdzie nie dodzwonię.. ale w pon muszę podbić do myślenic.. tam jest na bank okulista dziecięcy bo z Kubą jeździłam jak się urodził.. a do neurologa mamy prywatnie jechać.. tylko najpierw jakimś cudem się tam muszę dodzwonić! 😞 a nikt nie odbiera...

beczeć mi się chce... wszystko naraz:/

aaa... moje wyniki ok.. ale chyba odsunę w czasie tę laparoskopię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Gosieńko trzymaj się dzielnie. Pytałam mojego M o lekarzy w Myślenicach. Jeśli chodzi o okulistę to poleca Joannę Bała http://www.emiasto.org/bala_joanna_okulista_229249.html, a odradza jakąś Kingę Jach. Co do neurologa to on nie wie, ale mówi, że też może być ktoś koło szpitala. Mam nadzieję, że uda Ci się wszystko szybko pozałatwiać i wyjaśni się co i jak. Trzymam kciuki.
A w Krakowie gdzie będziesz? Dasz radę 🙂 ja jak nie znam miasta to google maps, a potem na czuja :P ale to może wynika z tego, że mam niezłą pamięć co do miejsc i orientację w terenie.
Co do jedzonka to ja dziś sok z pomarańczy i cytryny na śniadanie, potem jajecznicę z samych białek i 2 kromki owsiane... za to na obiad zrobiłam szare kluski z ziemniaków i marchewki, polane masełkiem, a do tego surówka ze świeżej dyni... zjadłam tyle, że pękam już od 3 godzin...
Co do nóg, to na fb mam więcej fotek :P wszystkie moje 😁 hehehe
Od postu zamierzam zacząć ćwiczyć, bo w końcu trzeba coś ze sobą zrobić, w sensie popracowania nad sylwetką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia też pisałam wcześniej o google maps mi też nie raz tyłek uratował haha 😉

Gosiula trzymaj się - tulę ciepło ! Będzie na pewno dobrze tylko to czekanie dobija. 😘

U mnie na śniadanie pączek, na obiad ziemniaczki i kurczaczek pieczony do tego mizeria z ogórka. Mało zdrowe haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia dzięki za info.. na pewno będę babki szukać.. strona niestety co mi podałaś nie otwarła mi się 😞
a do krk jadę 22 lutego.. i szkolenie mam od 9.00 - 15.00 w hotelu royal.. ja niestety mam zajebiście kiepską orientację w terenie... właściwie nie mam jej wcale:/ więc się trochę stresuję...

dostałam ostatnio zdj z wośp co kolega pstrykał moim chłopcom.. pozdrowienia od mojego chorowitka 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/img632i.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6272/img632i.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...