Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Misia ja robilam ten trening z gwiazdami i po poludniu dopiero mnie zakwasy dopadly ale wieczorem powtorzylam a dzis takuda bola.......szok ale fajny ten skalpel bo duzo na ramiona i rece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
uwaga! będzie długo mam dużżżo żali:/:P

wróciliśmy wczoraj na życzenie ze szpitala.. ponieważ Maciowi została tylko angina (zdecydowałam się na zastrzyki w domu) a dzieciaki na oddziale od nowa zaczynały z biegunką i wymiotaMI WIĘC BAŁAM SIĘ, ŻE mATUŚ ZŁAPIE ZANIM WYJDZIEMY...

i teraz.. w związku z naszym pobytem w szpitalu.. dowiedziałam się, że 2 dziewczyny w pracy powiedziały, że udaję chorobę dziecka, żeby do pracy na inwentaryzację nie przyjść!!! no chuj im w dupę.. strasznie mi się przykro zrobiło.. bo dobrze wiedzą, że Matusiem jest teraz problem i mało, że robimy rundy po różnych lekarzach to jeszcze kurwa taki tekst... za tydz jesteśmy umówieni do neurologa..

a w szpitalu jeszcze.. Mać miał kiepską noc. płakał i wrzeszczał, że chce spać w swoim łóżeczku, że do taty.. na co lekarka zasugerowała mi, że on jest niegrzeczny jak na swój wiek i że to NIENORMALNE i że powinnam iść z nim do psychologa.. a następnie dała mi do zrozumienia, że może coś złego się w domu dzieje.. jakby mało tego było w dupie miała, że jej mówiłam, że się budzi i nie może spać bo go głowa boli.. szlag mnie tam chciał trafić!!

Co do Chodakowskiej to też miałam trochę radochy :P 1 - o Chodakowskiej mówiłam Wam jakieś.. pół roku temu?? :P tylko wtedy jeszcze nie było o niej tak głośno :P 2 - uśmiałam się jak Aisak namiętnie nazywała ją "Chorodyńską":P
ja też chcę wrócić do ćwiczenia z nią.. ale na razie mam tyle stresów, że nie mam siły i czasu ...

Coś Wam jeszcze miałam pisać.. ale to potem. bo w sumie i tak kiepsko mi idzie ogarnianie myśli:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gogr pamiętaj w pracy koleżanek nie ma.
Co do Mateuszka to może faktycznie coś mu się ubzdurało albo się boi czegoś w nocy,albo może po prostu tak przeżywa twoją pracę tzn.,że cię nie ma 24 na dobe dzieci różnie reagują ty w pracy Kubcio w przedszkolu i to juz stres jakiś no nie wiem bo ty juz jakiś czas masz z nim taki problem ,że w nocy sie budzzi z płaczem. A nie ma czasem oprócz bólu głowy światłowstrętu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda Ty to mnie w ogóle źle chyba zrozumiałaś albo kojarzysz tylko pojedyncze fakty jako całość.. Mać zwykle nie wyje w nocy. Raczej powiedziałabym nie moze spać. Nie raz Wam pisałam.. leży w łóżeczku i sam ze sobą się męczy, albo przebudza się.. to po picie albo różne inne rzeczy albo chce oglądać bajki. Histerie odstawia tylko w przypadku kiedy jest chory.. a w szpitalu histeria była z prostego względu - Mać nie lubi na długo wyjeżdżać.. już po godzinie woła, że chce do domu a tam był już drugą noc! On płakał, że chce mu się spać ale nie chce w szpitalu...

Co do bóli głowy niestety mam prawo podejrzewać, że miewa je faktycznie.. potrafi pokazać gdzie go boli i zeznań nie zmienia...

Co do pracy... hm.. strasznie ciężko mi zaakceptować fakt, że ludziom nie można ufać.. ja nie umiem tak, że każdy sobie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gogr, co sie dzieje z Matim?? Kurde tyle mnie nie bylo, a tu szpitale i inne wstretne historie..;//

Mnie chorobsko zmoglo.. dochodze powoli do siebie...
Na zlosc Darek wczoraj w delegacji, to Tituche bolal brzuch do 24, o 1 obudzila sie Nadia goraca jak piec, zwymiotowala w lozko ;, obudzila Tatiane i szal cial byl...
A rano babcia prz sniadaniu dupe zawraca czy jej wlosow z brody penseta nie wrwe?? Tak spoko.. padam na ryj, nie zjem sniadania, albo lepiej bede ci wyrywac z kanapka w reku.. Co za babsztyl!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Gosia fakt hahaha pisałam Chorodyńska haha nie mam głowy do imion i nazwisk sorry ale wiedziałyście o co chodzi 😁 Poza tym nie nazwiska są ważne tylko jak się człowiek trzyma ćwiczeń 😉 Ja dzisiaj zrobię skalpel bo mnie choroba bierze i na kilera nie mam siły.

Gosia prawda jest taka, że w każdej pracy znajdą się małpy które zachowują się tak jakby Twoja pensja szła z ich kieszeni !

Czy Mati miał w szpitalu robione prześwietlenie głowy ? Chyba nie, bo nic o tym nie pisałaś.

Lekarze czepiają się rodziców a sami są debilami. Ja pamiętam wizytę w polskim szpitalu z Alicją to też usłyszałam od lekarza że jestem niepoważną matką a to oni Ją bez powodu na odział przyjęli i kuli werflonem chociaż nic Jej nie było a miała wtedy chyba z 4 miesiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Gosia to trochę nieciekawie z Małym..tak jak Magda pisze..porobicie badania i będzie wszystko wiadomo.

Ja włączyłam ten skalpel Chdakowskiej i ja pierdziu...poćwiczyłam może z 10min.,a lało się ze mnie..wszystkie mięśnie czułam i nie umiałam utrzymać równowagi..no i młody się obudził po 10min.,ale wieczorem jak zaśnie to spróbuję całe zrobić..choć powątpiewam..każdy mięsień ciała czułam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ćwiczymy z Ewą Chodakowską..ale serio z moją kondycją cięęężko 😉
Alan też dzisiaj wstał z lekkim katarkiem,a teraz coraz ciężej mu ddychać,dlatego tak szybko się obudził 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska ja też mam straszny problem z równowagą 🙃 Nie mogę się utrzymać na jednej nodze kilka sekund a nie daj boże jak w podskokach mam te nogi zmieniać hahaha wtedy śmieje się sama z siebie 😁 Powiem Ci, że ja też 10-15 minut max 20 i wysiadam i smucę się jaka jestem mało rozciągnięta no i z oddechem problem chociaż nie palę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja ramion nie czuję jakoś bardzo, bo na jodze też dużo ramionami się pracuje. Dla mnie najgorsze ćwiczenia w tym Skalpelu to te na zgiętych nogach, bo kolana mi siadają. Nie wiem czemu, bo stawy mam rozciągnięte. Może chodzi o to, że są obciążone? No i na brzuch ciężko mi i muszę koc pod biodra wsadzać... kość łonowa mi w podłogę się wbija. Dziś zrobię to Turbo, a jutro Killera. Zobaczymy. Jak dla mnie ten Skalpel to taki w miarę lajtowy. Tusia ja też mega zadowolona po ćwiczeniach byłam i taka naładowana, że spać nie mogłam. Hehehe. Teraz pizzę robię. Jedna z pieczarkami, druga z bananami i curry. Sobie dam mało sera i będzie git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...