Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U mnie znów odzywa się kostka skręcona w prawej nodze. Nie wiem czemu bo była skręcona jak chodziłam chyba jeszcze do podstawówki ale dokładnie boli w tym miejscu gdzie kiedyś było skręcenie 🤔
U mnie ręce są ok ale nogi w łydkach to jakaś porażka. Brzuch nie boli jakbym go w ogóle nie ćwiczyła.
Dzisiaj skalpel bo killer dla mnie jest za ciężki wysiadał przy 15. minucie. Muszę zacząć od lżejszych rzeczy później podkręcę tempo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

hehe ja też miałam największy problem z udami.. i jak w końcu zacznę ćwiczyć to znów będę mieć ^^

ehhh... czekamy na zastrzyk:/

i było spotkanie w przedszkolu.. chcą je przeorganizować na 5-godzinne... ochujeli:/ ciekawe kto mi wtedy dzieci będzie zawoził i odwoził.. 😠 w ogóle chora sytuacja.. wygląda na to, że burmistrz dąży do zamknięcia przedszkola i sprzedania budynku..

aaa.. i jestem TYDZIEŃ PO okresie i mam od wczoraj bóle menstruacyjne 😞 mam dość

Misia prawdopodobnie już Ci odpisuję 🙂 chyba, że chłopcy znów zwariują :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
hehe ja też miałam największy problem z udami.. i jak w końcu zacznę ćwiczyć to znów będę mieć ^^

ehhh... czekamy na zastrzyk:/

i było spotkanie w przedszkolu.. chcą je przeorganizować na 5-godzinne... ochujeli:/ ciekawe kto mi wtedy dzieci będzie zawoził i odwoził.. 😠 w ogóle chora sytuacja.. wygląda na to, że burmistrz dąży do zamknięcia przedszkola i sprzedania budynku..

aaa.. i jestem TYDZIEŃ PO okresie i mam od wczoraj bóle menstruacyjne 😞 mam dość

Misia prawdopodobnie już Ci odpisuję 🙂 chyba, że chłopcy znów zwariują :P


nie tylko u was tak jest z przedszkolem tak jest w całej Polsce każde przedszkole ,które nie ma swojej normy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ufff... ja właśnie zrobiłam Turbo, całe 45 minut. Idę się wykąpać, bo normalnie prawie się utopiłam we własnym pocie :P w życiu się tak nie zmachałam. Moja pizza poszła w zapomnienie 😁 Przejrzałam tego Kilera i widzę, że to podobne do tego co dziś robiłam, nawet ćwiczenia te same niektóre. Jednak ja chyba będę robić jeden dzień rzeźbę, jeden spalanie (turbo lub kiler) i tak na zmianę.
Kasia a co do rozkładania serii na 3 dziennie po 10 minut to chyba nie da rezultatu, bo tłuszcz zaczyna spalać się dopiero po 20 minutach ćwiczeń. Przynajmniej tak czytałam.
Dobra idę się coś napić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie dałam rady po 26minutach odpadłam..no i też czuję mięśnie.. a Wy zrobiłyście po całym,więc nawet nie wyobrażam sobie co czujecie..ja tyż zastana jestem..nie miałam kaski na karnet na siłownię to chociaż mogłam w domu ćwiczyć,alee nieee..to teraz mam.. ale ja się nie poddam 😁 no i zastanawiam się też nad tym aby podzielić sobie to jakoś właśnie,żeby na rzeźbę i spalanie robić

Idę się kąpać,bo zlałam się potem nawet po 26min.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem nawet Misia jak to jest po ilu minutach, ale po prostu nie dawałam rady i tak po 15 minutach odpadałam. Ale odpoczywałam i dalej jazda haha obojętnie czy ćwiczenia dały czy nie rezultaty i tak czułam się fajnie z myślą, że coś w ogóle zaczęłam robić bo kilka dni temu nie podnosiłam dupy z kanapy 😁 Stopniowo do celu nic na siłę 😉 Nie dałam rady całego to robiłam tyle ile mogłam. Dzisiaj skalpel poszedł cały. Czytałam na innych forach, że dziewczyny na początku robią skalpel aby przyzwyczaić ciało do ćwiczeń później przechodzą na turbo albo kilera. Ja chyba też tak zrobię.
Damy rade Dziewczyny ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak się patrzy na nią to niby tak lekko się robi itd.a tu dupa po chwili czujesz każdy mięsień chociaż ty Iwona dużo brzuszków robisz to nie powinnaś mieć z tym problemu ja niestety mam ☺️ i dobrze dla mnie z tym ,że to jest na wyrzeźbienie figury a nie na utrate pare kg. co mnie cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia no ja to samo otworzyłam, może kiedyś jak będę mieć dużo czasu to porobię, ale ja nigdy nie lubiłam jakichś schematów, raz robie to, raz tamto, nie lubię ciągle tego samego, ale może się przemogę jeśli miałabym kiedyś wyglądać tak jak ona haha, same mięśnie i skóra zero tłuszczu 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...