Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
no to już wiem co i jak 😉dzisiaj się dowiedziałam ,ze kuzyn mojego mężowatego się zaręczył wiec mam motywacje do ćwiczeń co by figurkę mieć fajną 🙃


Hahahaha jak to jest, że wszyscy na wesele chcą wyglądać super i wtedy wszyscy są na diecie hahaha ja chce zgubić brzuch dla samej siebie ale przede wszystkim dla mojego M bo powiedział, że te ćwiczenia to pajacowanie i na pewno nic nie dają, że to głupota 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe mój powiedział, że nigdy nie będę miała szczupłych ud, to mu powiedziałam, że się przekona i mu udowodnię.
Idę robić pizzę 🙂 dziś jedna z brokułami serem pleśniowym, trochę z bananem i curry, trochę z pieczarkami 😁DD lubię takie mixy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia mata jest swietna ja tez mam i sie przydaje bo nie lubie w butach cwiczyc.
A pizza jak to z bananem?? ostro miksujesz.Ja lubie ze szpinakiem brokulem i czarnymi oliwkami i kukurydza ......mniamaaa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe Majka źle zrozumiałaś. Robię 2 blachy pizzy. Przy czym każda połówka inna, więc w sumie cztery rodzaje. Pierwsza z pieczarkami i jajkiem, druga z brokułami i serem pleśniowym, trzecia banan i curry, czwarta pomidor i cebulka. Do smarowania ciasta robię sos pomidorowy, ale nie ziołowy tylko czosnkowo-curry 🙂
Mój si nie wyśmiewa, ale wkurzało go, że ja gadam i narzekam, a nic ze sobą nie robię 🙂)))
Madzia, smacznego. Ja dziś turbo, to też spalę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia jak Twój mąż Ci mówi że nigdy nie będziesz mieć szczupłuch ud to co by o moich powiedzial? 😮 mój też się ze mnie śmieje ale ja jak patrzę na tą Chodakowską to tak jej zazdroszczę figury że od razu zmęczenia mi mija,,,,kiedyś też mialam same mięśnie i skórę, gdzie te czasy.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też mam, ale jakoś nigdy różnicy w apetycie nie miałam.
Niestety pożarłam dziś blachę pizzy... za karę zrobię Killera, jak nie padnę w połowie :PPP
Iwona ja mam w cm więcej niż Ty.
Maja banan na pizzy jest pyszny, ale z dużą ilością curry.
Biorę się dalej do roboty, ćwiczenia po 20.00.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie tak jest zawsze, że przy okresie chodzę i jem, w dodatku słodkie... ☺️ mogłam trzymać się głodowki to by mnie nie skusiło 🙃
mam zamiar zrobić tego kilera jak pójdą spać, ale nie wiem czy po porannym turbo, skakance i rowerku dam radę bo mam nogi jak z waty 😮 do tego mnie brzuch boli, więc może rano jednak spróbuję jak mięśnie odpoczną, zakwasów nie czuję wcale, tylko ten zupełny brak sił w nogach 😲 ale cieszę się niesamowicie bo wreszcie mogę zlapać za kość na kolanie, która nigdy nie była widoczna, zawsze gromadził mi się tam tłuszcz 🤨 matko jak ja bym chciała mieć takie nogi jak ta Ewcia 🤪 zdaję sobie jednak sprawę ze to wielka praca przede mną... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka Ty to szalejesz ! 😁 Co do figury Ewy Chodawowskiej to pamiętaj, też o kościach o ich układzie o tym jak rozstawione są u kobiety biodra i miednica i fakt, że ona jeszcze nie rodziła to też jest inna sprawa poza tym rodzaj sylwetki też ma dużo do tego Ty np. jesteś gruszka ona wazon i już nigdy nie będziecie wyglądać tak samo przy chociażby tych samych ćwiczenia i ich intensywości 😉 Poza tym ja ważę mnie od Ciebie a mam wszędzie więcej cm a więc piszesz, że masz duże uda a co ja mam powiedzieć o swoich skoro mam więcej cm ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia ale ja mam te nogi takie kołkowate ,Wy może macie więcej w obwodzie ale pewnie w kolanach, łydkach macie fajne zarysy (co widać na Misi zdjęciu w suwaczku) a ja mam takie jakieś te nogi.....bu będę płakać 😞 a tak dużo na nich ćwiczę 😞
poza tym to tak jak kiedyś pisałam jestem wszędzie szeroko rozstawiona, w ramionach, mam żebra szerokie (gdybym kasę miała to bym sobie wycieła tak jak gwiazdy hollywood czy modelki, bo dolne są odstające)ale to są rzeczy których już nie zmienie, natomiast myślę że z tymi nogami, biodrami i brzuchem da sie jeszcze coś wskurać, dlatego ćwiczę dużo i się nie poddaję 😉
a i powiem Wam, że takiej ręki jak ona to ja nie chcę mieć, nie dość ze mam szerokie ramiona to jak mi się jeszcze rozbudują to będzie masakra 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wole turbo niz killera. Nie dociagnelam killera bo wlaczylam filmik 20pare minutowy nie zauwazylam ale jak sie skonczyl to jeszcze 20 skalpela zrobilam to luz . Brzuch miesnie czuje okropnie. A co do figury tej Pani to zobaczcie na FB ma takie zdjecie ona ma 60kg i jej figura i obok otluszczone 60 kg 🙃
A chcialam Wam to pokazac to np dla Gogruchy 😁
http://www.youtube.com/watch?v=qIQGIqaem8E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...