Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

czyli już wiem. jestem w posiadaniu skalpela i turbo 😉 muszę zamówić killera bo z kompa nie lubię :P a jak yt do tv podepnę to będą piksele duże :P

Magda już to wiem. i co z tego? nie oduczę się tej naiwności i zawsze będę się na ludziach nacinać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
czyli już wiem. jestem w posiadaniu skalpela i turbo 😉 muszę zamówić killera bo z kompa nie lubię :P a jak yt do tv podepnę to będą piksele duże :P

Magda już to wiem. i co z tego? nie oduczę się tej naiwności i zawsze będę się na ludziach nacinać 😞


dla tego musisz mieć twardą dupę co by po niej obrywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
czyli już wiem. jestem w posiadaniu skalpela i turbo 😉 muszę zamówić killera bo z kompa nie lubię :P a jak yt do tv podepnę to będą piksele duże :P

Magda już to wiem. i co z tego? nie oduczę się tej naiwności i zawsze będę się na ludziach nacinać 😞


dla tego musisz mieć twardą dupę co by po niej obrywać.


czyli skalpel jak znalazł :P haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa.. Mać ma połowę zastrzyków za sobą 🙂
i już czuje się dużo lepiej - je, pije, kupki robi normalnie, lepiej śpi i daje po dupie lepiej niż kiedykolwiek :P haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mimo choroby wychodzę ze szlafroka i idę robić turbo 😁 Dam znać po haha

Gosia niestety takie jest życie a w pracy zawsze się jakaś menda trafi a ciężko jest nie ufać ludziom bo życie bez rozmowy z druga osoba nie miał by sensu szkoda tylko, że niektórzy bardzo naciągają regułę zaufania ... 😞 Na pewno każda to przeszła.

Najważniejsze, że Mati ma się już lepiej ! 😘

Ej ja na dole nie mam tłuszczu hahaha ale miedzy brzuchem a cip*** mam troche luźnej skóry po brzuchu ciążowym i nad pępkiem ciekawe czy to da się uelastycznić tymi ćwiczeniami 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj nie mam na nic siły,ale jak się poddam to już ch.j z tego będzie,więc Alan jak pjdzie wieczorem spać to załączę chyba Skalpel.. dla mnie też to odrywanie nóg leżąc na brzuchu najgorsze było :O - i chyba przy tym odpadłam ☺️ ale muszę ćwiczyć cdziennie,nawet się pomierzyłam 😁 ale nie podam,bo po poprostu wstyd 😁 ale będę pisać ile zeszło..
ja to bym chciała kg zrzucić i wyrzeźbić ciałko..ech ja nie wiem.. porobię skalpel,później najwyżej przejdę na killera..jak radzicie?
a i Madzia ja tak jak dziewczyny mam tam tłuszczyk 😮
mnie brzuch zbytnio nie boli,więc chyba źle te mięśnie napinałam..ale bolą mnnie mięśnie ud i mięśnie JEDNEGO półdupka 😮 i o ch.j tu chodzi?
jutr mnie pewnie będzie wszystko boleć,bo ja mam tak dopiero na 3dzień największe zakwasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ja widziałam efekty w tym wydarzeniu: Pytanie na śniadanie z Ewą Chodakowską" i na jej stronie i uwierz mi da się coś zrobić,zresztą sama możesz sobie obejrzeć..
ja dzisiaj na śniadanie jadłam serek wiejski z kawałkiem ogórka wkrojnego i do tego 2kromki ciemnego,ale wszystkiego nie zjadłam,no i kawa. Teraz zjadłam czekoladkę jedną(taki czekoladko-batonik),bo otworzyłam a Synuś wymyślił sobie jednak lizaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mi dupe zawrócili na skype i dopiero teraz ide na turbo.
Madzia jesli chcesz schudnąć i w tym czasie się wyrzeźbić to 2w1 ćwiczeniem jest turbo.
Kiler jest tylko na spalanie i przyspieszenie metabolizmu a skalpel wiadomo samo rzeźbienie 😉
tuska jeden półdupek tylko ? 😁 😁 hahaha musiałaś źle na nim siedzieć 😁 hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo...ona to ma ciałko... ☺️ ja takiego nie będę mieć nigdy,ale jeśli te ćwiczenia mają mi pomóc w schudnięciu i wyrzeźbieniu ciałka..to będę się męczyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Odpiszę póki pamiętam co, a potem doczytam.
Nie wiem Magda czemu myślałaś, że tylko cywilny mam. Może moje pomysły na strój na to wpłynęły, bo mało kto z czarnymi dodatkami ślub w Kościele bierze.
Co do naprężania mięśni nóg, to na jodze nam mówili, że trzeba rzepki kolanowe podciągać do góry. I właśnie też tam kazali podkładać koc pod miednicę, jeśli boli przy takich ćwiczeniach. Bo też były, a nawet ciut trudniejsze, bo jeszcze trzeba było w górze wytrzymać. Dlatego ja cały czas podkładam, bo bym chyba całe podbrzusze posiniaczone miała.
Dobra czytam dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobra, doczytałam.
Gosia cieszę się, że z Maciem lepiej. Oby tak dalej. A co do głupich lasek to Magda ma rację, w pracy przyjaźnie nie ma. Doświadczyłam tego nie raz. Swego czasu jak w mleczarni robiłam, to brygadzistka mnie tak nie lubiła, że 2 tygodnie na nocki miałam. Bała się mnie cipa jedna. Wiem to od innych.
Co do ćwiczeń to ja chcę wszystko na raz, ale postanowiłam na razie skalpel na zmianę z turbo. Na kilera przyjdzie jeszcze pora.
A ciałko... hmmm też takie chcę :P
Jem krupniczek. Bye.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...