Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Ja robiłam Turbo http://www.youtube.com/watch?v=5sctqjrVEfA
Co do schematów to ja wolę mieć jakąś sekwencję i powtarzać po kimś. Nie lubię sama wymyślać. Dlatego lubiłam zajęcia z jogi, bo tam mi ktoś narzucał co robić, a w domu nie mam pomysłu. Stałabym tylko na głowie 😁 W ogóle to czuję dziś wszystkie mięśnie od pasa w dół, ale nie dam się i dziś walę skalpel. Nie wiem czy powinnam, bo okres mam w końcu, ale co tam. BTW mój M zasugerował mi kupno jakiegoś preparatu na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, ale takiej dla sporowców, a nie z apteki. Pomyślę też coś z dietą pod ćwiczenia. Wczoraj na przykład jadłospis wyglądał tak:
śniadanie jogurt naturalny z płatkami owsianymi, siemieniem i otrębami, 1/2 jabłka
II śniadanie serek wiejski 200gr, kawa z chudym mlekiem, wafel ryżowy
Obiad 1/2 blachy pizzy (ale ja robię taką bardzo cienką i praktycznie bez sera)
Kolacja po ćwiczeniach serek wiejski
Piszę co jadłam to może kogoś zainspiruję :PPP
A dziś na razie na śniadanie 2 kromki chleba z otrąb pszennych z pasztetem z ciecierzycy, marchewki i płatków owsianych, do tego jabłko.
Jak się dobrze wprawię to zamierzam walić jeden skalpel i jedno turbo dziennie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobietki 🙂
Ja jak Misia muszę mieć sekwencje i po kimś powtarzać sama nie umiem wymyślić ponieważ nigdy nie ćwiczyłam i nie mam pomysłów 🙂
Dzisiaj jestem chora na całego. Rozłożyło mnie w nocy 😞 Nie wiem jak będę ćwiczyć ale zrobię znów chociaż skalpel bo dla mnie jest dość łatwy chociaż nie mówię, że momentami miałam dość haha ale dzisiaj nie mam zakwasów i tak myślę czy na pewno wszystko dobrze robiłam. Może za mało naprężałam mięśnie ☺️ Brzuch wiem jak ale powiedźcie mi jak naprężyć pośladki ? hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mi ciężko brzuch naprężyć, bo na jodze nogi kazali naprężać. I na tym się skupiałam. Tak samo z oddychaniem. Na jodze oddychasz przez nos. Nie można otworzyć ust, a tu inaczej. Trzeba się przestawić.
Moje dziecię ma już 37.5 temperaturę i kupy wali jedna za drugą... ehhh... nie wiem co to.
Smacznego 🙂)) my dziś na obiad wege krupnik z kaszą jaglaną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia oby zęby 😘

widziałyście? http://informatorcodzienny.wordpress.com/2012/12/01/benedykt-xvi-bog-nie-zyje-jestesmy-sami/ hehe

łeb mi pęka.. a jutro cały dzień w pracy z tą mądrą co wie lepiej gdzie kiedy jestem... rzygać mi się na samą myśl chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hym.... wszystkie? to wszystkie! więc ja też dzisiaj wracam do Chodakowskiej 😉 mam w domu dwa jej treningi (skalpel na bank bo to pierwsze było... a drugie to muszę zobaczyć co... ) ale zacznę od tego cardio 😉 wytrzymam ile wytrzymam.. skalpel jutro na spokojnie coby się wyciszyć po całym dniu z tymi hipokrytkami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
hmm ja ten skalpel już dzisiaj zrobiłam ha ha najgorsze było dla mnie uniesć nogi leżąc na brzuchu 😲 tego nie potrafię przyznaję się bez bicia ☺️ teraz biorę się za swoje ćwiczenia 😉


dla mnie też i powiem szczerze ,że bardzo mnie kość cipkowa bolała od podłogi ☺️to chyba dla tego ,że tam tłuszczu nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...