Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

hej Dziewczyny!

naskrobałyście dużo i tak czytałam, i czytałam..c pamiętam to odpiszę.
Zdrówka dla naszych chorujących Dzieciaczków! 😘
Co do biegunki to też słyszałam o jagodach i kakao,no i w sumie nic więcej..
Iwonka mnie tak jajnik zaczął boleć nagle jak mi torbiel na jajniku pękła,ale ja to chodzić nie umiałam :O . No,ale ogólnie taki ból odczuwałam jak właśnie miałam torbiel na jajniku..a miałam już chyba z 4razy,oprócz tego razu jak mi sama pękła..

Ja dzisiaj zaczynam na nowo ćwiczyć i ni chu..chu.. nie przestanę! Ja dzisiaj obiad mało zdrowy,bo teściowa dała nam rolady,kluski i kapuste z wczraj,żebym miaŁA na dziś obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia mnie tak często pobolewa, aż boję się do gina isć żeby mi tam nic nie znalazł....teraz to okres mam więc może to tylko ból z tego powodu ale był taki ostry, kłujacy i tylko w samym boku, po tabletce przeszło, więc nie wiem... 🤨
co do jedzenia to sama zauważylam że grunt to ćwiczenia, jakbyście zauważyły ile ja w ostatnim tygodniu jadłam to nikt by nie uwierzył, że tyle można ☺️ ale ćwiczylam i bilans jest praktycznie na zero, więc wiem, że jeść trzeba ale też sie ruszać a jak ze słodyczy zrezygnuję to powinnam lecieć zwagi i mam nadzieję ze tak będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam Ci opisać ten ból to był taki kłujący i ostry..z doświadczenia wiem,że boli albo mcniej albo słabiej..zależy od wielkości torbieli...mnie np.tak raz bolało,że nawet załatwić się nie umiałam-płakałam z bólu,no i jak się śmiałam to tak samo kuło .. a jak była mniejsza to po prostu raz na jakiś czas zakuło...
Ja od razu jak poczułam ten ból to szłam do gina..n mi dawał coś przeciwzapalnego..zazwyczaj czopki i tydzień później jak szłam do kontroli to nie było ani śladu..nospę też brałam przeciwbólowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 A ja wczoraj 15 minut turbo tylko ale i tak nogi zakwaszone - jesli istnieje takie okreslenie 😁 bo pozniej koleznaka na winko przyszla i fajny wieczor mialysmy.
Waga powoli leci ale i jjem mniej i prawie nic na tluszczu. Slodycze podjadam troszke dziennie i nie wieczorem.
Dzis na obiad lososia w sosie limonkowym z pieprzem. Wynalazek a taki smaczny ,ze ja CIE 😁
Tusia witamy spowrotem 🙂 Powiem Ci,ze jakis tydzien cwicze codziennie,wiadomo czasem oszukuje niektore cwiczenia bo nie daje rady i zamieniam na "wygodniejsze" dla mnie ,a roznica juz jest brzuch sie chowa powoli,a samopoczucie 🙂 moge gory przenosic! Wiec zarazam powerem 😉
Milego dnia, pozniej zajrze jak wroce z dziecieciem ze spacerniaka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie po bardzo dlugim i nieprzyjemnym czasie.Nie dam rady was nadrobic,bo jeszcze slaba jestem.My wlasnie dobijamy do mety z jelitowka.Tydzien z zycia wyjety.Jak juz zapewne wiecie u nas skonczylo sie w srode szpitalem.Julia byla juz skrajnie odwodniona.Siusiu prawie 20h nie bylo,mloda byla caly czas nieprzytomna,badz spala,a jak sie na chwile rozbudzala,to patrzyla w sufit...nikomu takich wrazen nei zycze.A najlepsze ze wieczor przed wstapilo w nia drugie zycie i myslalam,ze to koniec,a tu w nocy dalej wymioty biegunka i odwodnienie...Dzis juz u nas lepiej.Mnie jeszcze w brzuchu kreci i apetytu brak,ale za to Julia nadrabia zaleglosci w jedzeniu na szczescie.A co tam ciekawego u was sie dzialo,jak mnie nie bylo?Po fb widze,ze sie wszystkie ostro za cwiczenia wzielyscie 😁 Jak dojde calkiem do siebie,to tez sie wezme.Narazie wczoraj tylko na fitness poszlam.Ciezko bylo,bo ledwno co chodze,ale musialam po prostu chwile odpoczac od tego wszystkiego i miec chwile dla siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestem z siebie dumna..dałam radę zrobić Skalpel do końca..uwierzcie mi,że to jest coś jak dla mnie! 🤪 🤪 upociłam się trochę - w większości przez to,że gumki do włosów nie znalazłam 😉 Warto było się pomęczyć,bo az mi się buzia śmieje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika najważniejsze, że przeszło teraz tylko odzyskacie siły i będzie ok 😉 według mnie te jelitówki to najgorsza choroba, zawsze sie tego bardzo boję...mój brat mając 2 latka prawie umarł przez odwodnienie, ojciec jechał 200 km do krakowa po lek (mączka bananowa)i tylko to mu pomogło...ale w szpitalu już nawet nikogo nie poznawał, potem na siostrę przeszło 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona narazie przeszlo tylko malej,ja z mezem jeszcze wierni lazience jestesmy,ale i tak juz lepiej 🙂 A co do odwodnienia,to Julia tez taka byla,tyle,ze ona na 24h 23 miala oczy zamkniete i nie szlo jej docucic,przez rece mi leciala.Nikomu nie zycze takiej schizy.U nas pomogla smecta,probiotyki i plyny z elektrolitami,ale bylo nieciekawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wlaśnie odebrałam pismo od komornika, że mamy zaległości za za wodę na trzy stówy 😮 😮 😮 😮 😮, jako że nie mieszkamy sami, my góra teściowa z córką dół placimy opłaty na pół i każdy z nas płaci osobno na blankiecie, okazało sie ze nie płaciła a jako że wszystko stoi na mojego męża to teraz komornik będzie ścigał nas 😲 jeśli nie zapłacimy 😠 😠 😠 😠
ja sie tu wykończę psychicznie, nic tylko trzeba sie kłócić bez przerwy, mieszkaja takie pasożyty i trują człowiekowi krew, aż z tych nerwów za czekoladę się wziełam... 😠 😠 😠jeszcze gorzej jestem na siebie zła 😠 mówię mojemu żeby sie całkiem odciąć albo wyprowadzić, a nie na jednym liczniku wszystko....chcieliśmy zaraz po ślubie to nas błagali żeby nie odchodzić....tak to jest jak sie ma dobre serce to trzeba mieć twardą dupę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
wlaśnie odebrałam pismo od komornika, że mamy zaległości za za wodę na trzy stówy 😮 😮 😮 😮 😮, jako że nie mieszkamy sami, my góra teściowa z córką dół placimy opłaty na pół i każdy z nas płaci osobno na blankiecie, okazało sie ze nie płaciła a jako że wszystko stoi na mojego męża to teraz komornik będzie ścigał nas 😲 jeśli nie zapłacimy 😠 😠 😠 😠
ja sie tu wykończę psychicznie, nic tylko trzeba sie kłócić bez przerwy, mieszkaja takie pasożyty i trują człowiekowi krew, aż z tych nerwów za czekoladę się wziełam... 😠 😠 😠jeszcze gorzej jestem na siebie zła 😠 mówię mojemu żeby sie całkiem odciąć albo wyprowadzić, a nie na jednym liczniku wszystko....chcieliśmy zaraz po ślubie to nas błagali żeby nie odchodzić....tak to jest jak sie ma dobre serce to trzeba mieć twardą dupę


Iwona moja dobra rada jest taka ,że zadzwoń sobie do wodociągów i załóżcie swój podlicznik a tamto niech twój mąż zamieni na swoją matkę. U nas też jest wszystko na jednym z tym ,że mój wszystko opłaca prócz światła bo to robi jego babka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ćwiczyłam skalpel w dzień i teraz też bym włączyła jakieś turbo albo chociaż szok trening,ale mój powiedział,żebym nie przesadzała .. pójdą spać to może załączę 😜
A. się pomierzył i ćwiczył dziś skalpel i stwierdził,że przez miesiąc poćwiczy i zobaczy czy będą efekty 🤪 🤪 także my oboje ćwiczymy. Tam widziałam na fb Ewki,że jakiś mąż też zaczął ćwiczyć i faktycznie brzuch spadł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...