Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
admin napisał(a):
Iwona napisał(a):
a jak mi nie wierzycie to strzelę fotę nago i ocenicie same czy mam się z czego odchudzać 😁 😁 😁 ciekawe co by na to Admin gdybym tu to wkleiła 🙃 😁 😉
🤪 🤪 🤪
mam lepszy pomysł! Zapraszam na video chat 🤪


no no jak o seksie czy nagości to zaraz admin pierwszy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Iwona na Twój nago-video chat też się piszę 😁

Na Twoją dietę Magda już nie :P

siedzę własnie z farba na głowie 😁 upierdoliłam mamie pół łazienki bo od jakiegoś czasu praktykuję samodzielne farbowanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Gocha zmieniasz mamie kolor ścian na wściekły rudy 😁 😁 😁
A Iwonę i Ciebie z chęcią obczaje i ocenie co gdzie brakuje lu gdzie co za dużo 😎


ja się piszę tylko na oglądanie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
admin napisał(a):
Iwona napisał(a):
a jak mi nie wierzycie to strzelę fotę nago i ocenicie same czy mam się z czego odchudzać 😁 😁 😁 ciekawe co by na to Admin gdybym tu to wkleiła 🙃 😁 😉
🤪 🤪 🤪
mam lepszy pomysł! Zapraszam na video chat 🤪


no no jak o seksie czy nagości to zaraz admin pierwszy 😁 😁 😁

ZAWSZE ! ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr mój synek ma 10 miesięcy, ale ja przez 6 karmiłam go wyłącznie piersią. Dalej jest na cycku, więc u mnie to wprowadzanie nowości idzie powoli. Na szczęście je ładnie też inne rzeczy. Poza jajecznicą, którą wczoraj chciałam mu dać, ale jutro znów spróbuję.
Kolor rudy to było Mango z Ferie Loreal. Numeru nie pamiętam. Tylko, że ja kładłam ten kolor na rozjaśnione włosy. Najpierw miałam czarne, potem je rozjaśniaczem potraktowałam i dopiero rudy nałożyłam. Dlatego taki wściekły marchewkowy wyszedł 🙂
Na fotach z Pragi jest mnie z jakieś 10 kilo więcej niż teraz 🙂 zresztą u mnie, jak widać po starych fotach, waga się chwieje 🙂))
Patii ja ważę jakieś 57 kg i też mam 13% tłuszczu mierzone u dietetyka, który powiedział, że jest to dolna granica normy i jak będzie mniej to jest to już niezdrowe.
Co do fotek to miałam na fb cały album z ciąży, tam dopiero byłam okrągła 😁DD i jeszcze z młodym, ale pousuwałam...
No i dzięki za wszystkie miłe słowa i komplementy 🙂))) normalnie rosnę, rosnę!!! :PPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 🙃
widze tematy sexikowe:P

dzisiaj dieta poległa na całej linii;/ 😞 😞 😞
kurde od poniedziałku chyba dukana dajeale lekko zmodyfikowanego czyli bez dni czysto bialkowych... bo mi nie idzie w dół:::: 😞 załamka;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
admin napisał(a):
żona pokasłuje trochę, nie chcę się zarazić 😉


daj jej wit.H 😁 😁

Ola tak jakoś wyszło zamiast o dietach to my o czym innym ☺️


Ale troche zawsze sie trzeba posmiac 😁 😁 śmiech to zdrowie a najlepiej sie zmieje na tematy sexu 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
admin napisał(a):
żona pokasłuje trochę, nie chcę się zarazić 😉


daj jej wit.H 😁 😁

Ola tak jakoś wyszło zamiast o dietach to my o czym innym ☺️


Ale troche zawsze sie trzeba posmiac 😁 😁 śmiech to zdrowie a najlepiej sie zmieje na tematy sexu 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...