Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monisia koniecznie idź do lekarza!!! Mi nogi puchną jak za długo siedzę. Masakra jakaś.
Co do wagi to Moniś ja mam swój głupi cel 55 kg i to szczerze dla własnego widzi mi się chcę schudnąć :P a nie dlatego, że muszę. Znaczy muszę, bo chcę. No nieważne, zakręciłam.
Miłego dzionka.
A dziś nie poćwiczyłam... ehhh... w ogóle mam zły dzień... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Iwona są różne choroby tarczycy, ja mam ogólnie taką że moje przeciwciała zamiast robić to co powinny walczą z moją tarczycą, ja mam ją trochę powiększoną (ale nie musi tak być), jestem ospała, mam obniżoną przemianę materii i jak rano nie połkę tabletki to jestem jak cień człowieka, bo i nastrój się obniża często też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja. Monia mi tez palce puchna zwlaszcza w nocy, ja nie spie w piersxcionkach ,obraczke tez zdjemuje wogole zdejmuje ja jak wchodze do domu. Tarczycy tez nigdy nie badalam , nogi puchna zwlaszcza latem......wiem napewno,ze woda sie w organizmie zatrzymuje a co dalej...ide w srode do doktorka zapytam jak tu jest z badaniem tarczycy......moja siostra ma chora nic z tym nie robi ale wie,ze ma a chuda jest jak kreseczka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeej...

ale dałam dzisiaj ciała 😞 smutny dzień mam jakiś...cały czas się objadam 😞

co do puchnących nóg też mam ten problem.. głównie łydki - teoretycznie nie widać ale czuję po spodniach jak nagle robią się na łydce strasznie opięte...

p.s. nie lubię zimy 😠 😠 a tu w koło tak biało, że nastrój mi zginął :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogr....ja mam ktorys dzien juz wojne z mezem wiec mam podobny humor..
a snieg polski widzialam przed chwila na skypie !!!! tata mi pokazal jak sypie ! szok!!!!! szkoda,ze tu nie ma, Zuza by godzinami przez okno patrzyla.....jak na ptaki -wrzeszczy na nie jak widzi,ze lataja!!!! wrzeszczy do lisci bo sie ruszaja do chmur tez!!!! 😁
Ja spoko nie wcinam nie mam ochoty po tych herbatkach i tabletce.Ale powera mam chyba jak male wstanie to ruszymy na miasto bo okazjonalnie dostalam wlasnie czek -zwrot kasy za jakies rachunki cos za duzo zaplacilam i niespodzianka 🙂 trzeba isc do banku go zrealizowac to dla mnie wyzwanie jeszcze tego nie robilam 😁czlowiek sie uczy cale zycie ....
u mnie mroz !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i 50 latki robia to co kiedys 😉
a ja Wam powiem smieszna rzecz hah, wlaczylam se reggae moje ukochane Zuza oglada kolorowe teledyski ,a mama tanczy i co niecale 10 minut i nogi tak bola,ze musze usiasc 😁 taki ciezar musza dzwigac hehhehe, no ale codziennie po troszku i bedzie lepiej a to przyjemniejsze niz bieganie 😉
Iwona wspolczuje mezowi....ciekawe jak to sie skonczy...? ma piasek czy kamienie?? rozbija mu laserowo mam nadzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja wojna z mężem.. ehjhh.. ja od tyg mieszkam z dzieciakami u rodziców 😞
jutro zamierzam wrócić do domu ale wątpliwości, że hoho

Diviana jaka śliczna kołderka 🙂 utalentowana z Ciebie kobietka 🙂 a czemu głupota Cię zadziwia???

Iwonka zdrówka dla Męża 🙂 biedny się nacierpi trochę...

Mam ochotę na zapiekanki z tuńczykiem i majonezem ☺️ i chyba na poprawę ch....go dnia sobie zrobię...

z zimą mam problem bo ja mam tylko jesienne buty ☺️ z moim rozmiarem na moim zadupiu ciężko cokolwiek kupić... a do krakowa nie jest się tak wybrać:/ a bliżej nic nie kupię.. z resztą kasy mi szkoda tak szczerze mówiąc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja a jakie lubisz zespoły? Posłuchaj sobie Bibi Ribozo and the Bsnditos 🙂 płyta Swingujące banany.
Co do tarczycy to w zależności czy to nadczynność czy niedoczynność to się tyje lub chudnie, ale nie wiem co przy czym.
Rozłożyłam młodemu matę edukacyjną, na której leżał jak malutki był. Ale ma zajawkę z tego, że hohoho. Nigdy takiej nie miał. Tylko teraz za duży jest na nią 😁
Mi dziś mój powiedział, że obrzydliwie mi żebra i kości wystają. I że dziś ostatni raz pokupowaliśmy jedzenie na dietę 😞 w ogóle się już wkurza twierdząc, że za chuda jestem.
Powiem Wam jaki mój synek cwaniak jest. Mam na iphonie taką grę Cut the Rope. Polega ona na tym, żeby poprzecinać palcem liny, na których wisi lizak. Lizak ma wpaść do paszczy żaby. Przy okazji trzeba zebrać gwiazdki. Młody się nauczył jeździć paluszkiem po iphonie i przecina te liny. Fakt, że nie zawsze w odpowiedniej kolejności, ale samo to, że tak szybko załapał o co chodzi to robi na mnie wrażenie. W ogóle to jest niesamowite, że takie małe dziecko ma już tak sprawne dłonie i paluszki 🤪 spróbuję nagrać to Wam pokażę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przy niedoczynności się tyje, przy nadczynności się chudnie u mnie oczywiście to pierwsze 🤢
Gosiu dziękuję, cieszę się że to co robię komuś się podoba bo lubię to robić. Mam wogóle takie marzenie by własnie tylko z tego się utrzymywać ale niestety to jest marzenie nie do spełnienia 😞
A co do głupoty to zawsze coś nie tak zrobię niby wiem, niby widzę niby robię dobrze a wychodzi jak zawsze, ehhh blondynka jestem co tu kryć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
i 50 latki robia to co kiedys 😉
a ja Wam powiem smieszna rzecz hah, wlaczylam se reggae moje ukochane Zuza oglada kolorowe teledyski ,a mama tanczy i co niecale 10 minut i nogi tak bola,ze musze usiasc 😁 taki ciezar musza dzwigac hehhehe, no ale codziennie po troszku i bedzie lepiej a to przyjemniejsze niz bieganie 😉
Iwona wspolczuje mezowi....ciekawe jak to sie skonczy...? ma piasek czy kamienie?? rozbija mu laserowo mam nadzieje...


teraz zchodzi mu piasek raczej bo lekarstwa pomogły i nerka już nie boli, obyło się bez pogotowia tyl: tak to zwykle wzywałam tak się zwijał...a ja mam wtedy nogi jak z waty i na izbę go nie zawiozę ... ☺️ dwa lata temu miał kamienia, ale niewielkiego i sam zeszedł... oj namęczy się biedny jak ma ten atak, a ja z nim 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...