Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
heh dziewczyny u mnie trochę by tych mięśni było (może tak pół na pół z tłuszczem 😁 ) z chęcia bym się na takim analizatorze zmierzyła 😉 Diviana wytrwałości i dużo miłości na kolejne lata...
a ja dzisiaj happy bo wrescie pobiegałam na moich biegówkach, 🙂 co prawda niewiele ale jak na pierwszy raz tej zimy to dobre i 5 km 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie mamuśki moje rozstępichy i pamiątki po kręceniu hula hop:P teraz znów miałam przerwę więc daję sobie 3 dni i będzie to samo 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/dscf4086j.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5582/dscf4086j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i jakby co to mam dowód, że mnie mąż bije 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam kochane tłuszczyk i wiszącą skórę na brzuchu + tłuszczyk na boczkach.. a hula rzeczywiście o kości nieźle obija.. nie zdąrzyłam pstryknąć siniora na kręgosłupie i zszedł:P
tym cięższym nie dam rady na gołą skórę...

byliśmy na polku 🙂 odśnieżone co się da, sanki zaliczone (dwóch na jednych sankach woziłam:P) a mi nogi odpadają tak się ciężko po chodniku teraz chodzi w tym śniegu...

no i robię frytki Kubie więc pewnie też dziubnę ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia biedaczko........ 😘
Gogrucha jestes chuda i glupia ! 😜 ale co mi tam mecz sie odchudzaniem jak chcesz 😁
Monia zaraz poszukam Wagi bo ja mam taka nawet niezla i ona ma jakies funkcje ale nie kumam jej a instrukcji jako takiej nie bylo chyba juz nawet nie pamietam.......
Divana tez zaraz podejrze dokladniej Twoje dziela sztuki napewno pieeeeeeekna jest ta posciel PAtchworkowa 🙂! Moze powystawiaj na ebayu ang, wiesz jakie tu sa ceny tego!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielont, zolty, czerwony..lubie takie konkretne soczyste kolory i naturalne rzeczy np.z drewna,welny, kamienie,rzemyku,sznurki, korale...braowy tez lubie i zgnila zielen , pomaranczowy, czarny..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 yo yo .

mnie nie było, bo wczoraj po południu pojechaliśmy...do teściów! Wykąpaliśmy młodego i do kina na "Kota w butach" - dla nas masakra,pod koniec spać się chciało..myśleliśmy,że bajka to śmieszne będzie,a to ku.wa same sentymenty! :/ bo dom dziecka, bo mamusia ... aaa ... :/ byliśmy sami na sali, bo poszliśmy na 2D,a pewnie wszyscy jak idą na 3D.
jak byśmy tyle za bilety nie zaplacili to chyba bysmy wyszli wczesniej...:/

a dzisiaj na 10.30 byłam u fryzjera..testowali nowe farby, wiecie naturalne, bez amoniaku 😜 no i mam teraz fioletową czerń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...