Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

MonisiaD napisał(a):
GoGr napisał(a):
ola a mi ten liść senesu pomógł raz 😠
a teraz nawet jak podwójną dawkę wezmę to nic się nie dzieje 😠 😠 😠

Ja po 1 herbatce z kibelka nie zlaze 😁 😁 Tez kiedys mialam straszne problemy z zalatwianiem.Przez 2 miesiace codziennie rano pilam na czczo szklanke wody z wycisnietym sokiem z cytryny i sie uregulowalo.Ola moze i ty sprobuj.No i obowiazkowo codziennie jem jakies warzywko badz owoca


Kochana robiłam i z cytryna ten olej lniany tez i działałloo ale teraz nie działało bo musiałm cos na przeczyszczenie bo mi mój hemoroid nie dawał spokojnie sie wypróżnic;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilam Wam jaki olej lniany do picia w UK jest drogi!!!!! masakros. A moj lekarz glupi jest jak but bo mu mowie,ze mam wolny metabolizm itd,a on mi kur....cisnienie zmierzyl i powiedzial,ze waga w porzadku przeciez 😮 moze moja jest w porzadku w porownaniu do innych wiekszych pasztetowych,ktore do niego chodza ale ja znam swoje cialo. 😠 😠 😠
Ja dzis na sniadanie jakas kanapka z lososiem wedzonym itd, salata, ogorkiem.Teraz troche fasolki szparagowej zjadlam tylko gotowanej i jeszcze grejfrutka i basta. Spac mi sie chce jak ne wiem co......a i desperados sie chlodzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój miał dziś obiad zrobić... no i skończyło się tym, że zamówiliśmy pizzę... nie dość, że drugi raz w przeciągu tygodnia to jeszcze dopiero godzinę temu ją jedliśmy... nie ma to jak się nażreć na noc... 😞(( pocieszam się, że najmniejsze kawałki zjadłam...
Monia to ja z Tobą od poniedziałku zaczynam dietkę, bo teraz mi się nie uda, bo gości będę mieć przez kilka dnia, a wiadomo jak to jest gdy goście są... ciasto itp. rzeczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Monia mam dejavu 😁
a ja zjadlam halwe!!!!!!! grzech za grzechem.....i 2 desperadosy.....
OD JUTRA OFICJALNIE ODSTAWIAM WIECZORNE % !!! Dopiero sie napije jak Monia przyjedzie! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja to za tydzień 😁 😁 😁 i wypijcie moje zdrowie dziewuchy 😜 😜
ja nie kupiłam kiwi,więc dupa..dzisiaj woda z cytryną. No,a na śniadanie dwa tościki będą...tylko z czym? hm..pomiodorek chyba mam 🙂

Monia nie Ty jesteś winna tylko ja 😞 😞 😞 przepraszam,bo to ja Ci zaproponowałam...biedna Julcia 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Iwonko przecież raz na ile można zgrzeszyć..no ale jak tyle ćwiczyłaś to teraz musisz się nacierpieć 🙂 jutro będzie już ok.


ja wczoraj byłam na zakupach i się zdołowałam,bo byliśmy w chińskim markecie i tam w rozmiarze 25-28 to kupisz pełno spodni,ale dla mnie to już ciężko..kupiłam jedne spodnie...w rozm.31 😞 😞 uświadomiłam sobie jaka jestem gruba 😞 😞w porównaniu do innych 😞 wydawało mi się,że jestem dużo szczuplejsza niż przed ciążą,no i jestem, bo przed ciążą miałam rozmiar spodni 33,ale myślałam,że troszkę więcej mi spadło.
No cóż od dziś konkretnie biorę się za siebie.
Jeszcze mam pełno gazów w brzuchu od wczoraj i czuję się jak "napompowana";/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuśki-chudzinki 🙂
Ja właśnie pożeram ciacho na poprawę nastroju :P zrobiłam sobie wczoraj w-z - tkę 🙂 UWIELBIAM! :P

Potrzebuję się zorientować w dietach lekkostrawnych... a ja się nie znam.. macie jakieś pomysły? co mogę jeść??? bo ja jestem tępa i w ogóle się nie orientuję:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia ja też zawsze po wizycie w sklepie z ubraniami byłam zdołowana... 😉
Gosia dieta lekkostrawna to wiadomo dużo warzyw, owoców, zupy, mięso najlepiej na parze -nie smażone(bo to ciężkostrawne) ciężkostrawne są też ciasta a więc Twoja ulubiona W-Z-tka 😜
jakiejś konkretnej diety nie znam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oki dziękuję :*
właśnie ja też musiałabym dostać przepisy na jakieś lekkostrawne jedzenie.. 😞 wypiłam dzisiaj na czczo szklankę wody z cytryną i pomogła mi 🙂 zaraz po śniadanku zawitałam na kibelku...w końcu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Gogr dokladnie warzywa gotowane najlepiej na parze, owoce jakie lubisz i oczywiscie wyklucz to po czym mam uczucie zgagi, ja np.wiem,ze papryka bardzo ciezko mi sie trawi, ogorek zielony... polecam za to gotowana bulwe selera w bulionie, pozniej kroisz na plastry i mozesz go posypac ziolami i do piekanika zeby sie troche spiekl. Ogolnie zmienia smak.....bo w salatce ma bardzo intensywny smak,a w tej formie nie.
Tusia co nabroilas??? Co sie z Jula dzieje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Wam napisze o co chodzi...

no a ja właśnie zrobiłam 50brzuszków(z czego 10, z Alanem trzymanym na rękach w górze) ogólnie patrzył na mnie i się śmiał 😜 😜 skrętoskłony jeszcze porobię. jakie ćwiczenia dobre na boczki są?
muszę zjeść drugie śniadanie...i znowu tosty 😁
a Alanek jogurcik jagodowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska cwiczenia na boczki to ja wiem od typa z silowni, trzeba trzymac rekoma sztange tak od tylu na szyji - plecach i z rozroku z nia przysiady prostu kregoslup. Jak znajde na youtubie to Ci pokaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...