Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Monia ja mam podobnie do Ciebie ....bardzo malo jjem...ale nie kumam, bo naprawde czuje sie pelna!!
A co do wagi to gratulejszon! tak bym chciala tyle zobaczyc mniej..
Misia dzieki za linka zaraz postudiuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zesz w morde to ja nawet jak chuda bylam mialam wrazenie,ze mam walki na plecach pod stanikiem okazuje sie,ze to przez zle dobrany stannik!!!!
Ale kurka gdzie kupic odpowiedni...przeciez tu nie ma takich miejsc ,a tymbardziej rozmiarow.....Misia daj cynka!!! zszokowal mnie ten artykul......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładuję właśnie w siebie gorącą czekoladę 😠 żeby nerwy uspokoić.. byłam połazić z chłopakami po śniegu.. i co? i skończyło się na tym, że ja łaziłam a ich nosiłam na rękach 😠 JEDNOCZEŚNIE...
jeden 12 drugi 16 kg + ubranie.. ja pier... nie czuję rąk! :/
tak mnie wkurzyli, że mam ochotę rozwalić...

ja artykuł o stanikach poczytam wieczorem 🙂 już kiedyś czytałam ale to chyba takie rzeczy co warto sobie przypomnieć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Diviana napisał(a):
GoGr ale pomyśl ile kalorii spaliłaś 🤪

Najwazniejsze,zeby w kazdej sytuacji znalesc cos pozytywnego 😁 😁


spalone kalorie nadrobiłam czekoladą a do tego w gratisie mam bolący kręgosłup - gdzie tu pozytyw???
A jest jeden - w nagrode wypiję wieczorem winko 😁 hehehe

kupiłam w końcu kiwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja super awatarek. Ja brafiterkę u siebie w mieście znalazłam. Co do staników to ja mam z Hendersona 65G. Tego typy rozmiary są też z Alles'a. A cyce wyglądają w nim genialnie! :P
Monia miłego spalania kalorii.
Moja dieta trwała 2 tygodnie do wczoraj... dyspensę mam do poniedziałku... no i dziś wsunęłam 100 gr czekolady milki, wielką karpatkę i ciasto z kremem czekoladowym w ilości ogromnej... masakra jakaś... no nic... od poniedziałku wracam na dietę. Może nie schudnę, ale chociaż wagę utrzymam :/ następna dyspensa na tłusty czwartek :P a potem na roczek młodego... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana ale zrobilas przeslicznego kroliczka 🙂Wlasnie go na blogu podejrzalam 😁 Aaa i mam nadzieje,ze pamietasz o mnie 🙂 🙂 Tak sobie mysle,ze od przyszlego tygodnia trzeba bedzie sie w koncu troche poruszac przy psp move,bo u mnie z powodu problemow z kregoslupem wszelkie cwieczenia na lezaco odpadaja.Po ostatnim nawet nie zaryzykuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny ja też mam dyspensę do poniedziałku od ćwiczeń i diety bo dzisiaj i jutro zapowiedzieli się goście i już pyszności przygotowałam 😉 zresztą i tak się cieszę bo coś się ruszyło kolejne 2 cm w talii zniknęło 🤪 to już w sumie 7 🤪 i 5 cm w udach 😉 tylko waga jakoś dziwnie stoi... 😮 😮 ale mężuś mi dzisiaj w nocy powiedział ,że znikam 🤪 hmmm chyba że chciał mi przyjemność zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂 Iwonka wczorajwyczytalam ,ze cale to wyliczanie BMI to jedna wielka bzdura i jestem w stanie w to uwierzyc racjonalne arumenty - miesnie maja inna gestosc niz tkanka tluszczowa tzn sa gestsze i czesto wiecej waza, dlatego np dziewczyna jak ja 😁 😁 😁 przy wzroscie 170 ma 70kg to naprawde moze byc ok. tym bardziej,ze nie jestem chudej kosci. I rzeczywiscie jak wazylam mniej wygladalam jak ufo z wielka glowa 😁
Tak wiec podsumowujac Iwonka wszystko z Twoim cialem w porzadku napewno!!!!
Misia zaraz poszukam stron tych producentow stannikow!!!
Monia to teraz w sb zjesz dietetyczne zarlo 🙂 zrobie duzo ale lajtowych dan, mam nadzieje,ze Twoj maz nie wybrzydza w potrawach 😁 jest cos czego nie lubisz? np.oliwki?

Aaaaaaa i najwazniejsze zapomnialam a to powod do dumy!!! Od wczoraj pol kilo mniej! 😮 hehe i bylam przed kibelkiem jak sie wazylam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...