Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Doberek 🙂Ja mam dzis dzien niezdrowego jedzenia.Na sniadanie zjadlam bagietke z tunczykiem,majonezem i kukurydza,a na obiad mam rybe z frytkami 😉Kurde,obiecalam sobie,ze od przyszlego tygodnia sie zmobilizuje,a ten tydzien sobie podaruje 😁 😁 Z reszta jutro i tak bede zmuszona cos niezdrowego zjesc,o ile w ogole cos zjem,bo rano musze isc do chirurga na wyrwanie zeba madrosci 😞Juz sie boje 😞 😞 Ola tylko nie pij duzo senesu bo uposledza uklad pokarmowy.Moja mama go duzo pila i potem miala problem z zalatwianiem,bo organizm sie przyzwyczail,ze herbatka robi wszystko za niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
ola a mi ten liść senesu pomógł raz 😠
a teraz nawet jak podwójną dawkę wezmę to nic się nie dzieje 😠 😠 😠

Ja po 1 herbatce z kibelka nie zlaze 😁 😁 Tez kiedys mialam straszne problemy z zalatwianiem.Przez 2 miesiace codziennie rano pilam na czczo szklanke wody z wycisnietym sokiem z cytryny i sie uregulowalo.Ola moze i ty sprobuj.No i obowiazkowo codziennie jem jakies warzywko badz owoca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie wypije wody z cytryną bo mi niedobrze po tym 😞 w ogóle nie używam cytryny..
rano piję samą wodę - jak jest "smakowa" tzn. z cytryną czy śliwkami to nie dam rady wypić 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Takiej to tez nie wypije,bo to sama chemia,ale z wycisnieta cytrynka jak najbardziej.Naprawde pomaga


Monia ale ja mówię o takiej własnie naturalnej.. nie tej butelkowanej.. nie moge i już 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dalej chora leżę i nie mam na nic siły. Za to jeść i pić mi się chce na maksa... i przez to ociężała jestem, bo nic tylko jem, piję i leżę...
Ja dalej jestem za śliwkami i otrębami 🙂 mi pomaga, ale delikatnie, w sposób naturalny.
Sorki, że tak mało piszę, ale nie mogę się skupić.
Dziś i wczoraj też pogrzeszyłam jedząc paluszki talarki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...