Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Divana dzieki.......ale mi ladna buzia do szczescia nie wystarczy niestety ,a znam dziwczyny co waza i kolo200 kilo i maja baaardzo ladne rysy .. 😁
Misia oby Wam szybko przeszlo, jak lekarz kazal to kazal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia jasne,ze karmienie wyciaga ale wiadomo,zalezy co podczas karmienia wcinasz ja znam takie co same czekoladki i cukierasy wciagaja i sie dziwia czemu tyja 😮 😁
Jesssu Zuzia oglada juz chba10 raz teletubisie i wciaz sie smieje do nich 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia to normalka że karmienie pomaga schudnąć moja bratowa jak karmiła to jak patyk była jedząc wszystko, ale córka ją ciągnęła aż do drugiego roku...nie mogła odstawić 😁
wracaj szybko do zdrówka 🙂
a ja jakoś przetrwałam dzisiejszy dzień bez słodyczy, choć okazja była 🤨 ale powiedziałam nie dam się i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey dziewczyny,mnie w weekend w domu nie bylo i nawet nie mialam jak do was wejsc.W sobote bylismy na imprezie u siostry i diete szlag trafil.A w niedziele powtorka z rozrywki 😁 No i waga tez od razu wiecej pokazuje 😞Ja moge slodkiego w ogole nie jesc,za to moja slaboscia i miloscia jest zimne piwko 😁 Nawet w tej chwili zywca sobie sacze 🙂 Divana jak mozna to ja bym tez na priva linka poprosila.Iwona zdrowka dla meza.Ja mam kamienie na woreczku zolciowym i tylko raz mnie atak zlapal..myslalam,ze umre,wiec mezowi bardzo wspolczuje!Misia tobie tez zdrowka zycze.I oby Antonio nic nie zalapal.Maja ja nie wiem,czemu ty sie odchudzasz.Zdjecia na fb faktycznie mowia same za siebie.GoGr wspolczuje sytuacji z mezem i mam nadzieje,ze sie dogadacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona do 2go roku karmila??? Looooo matko i corko hahha to nie wiem czy zazdroscic czy wspolczuc kazda sama decyduje ..... ja to tak zalozylam,ze max pol roku bede karmic ale sie poddalam po 4 miechach...
Moniaaaaa ja jestesm PANI PASZTETOWA dlatego sie odchudzam hehehheheh a tak bez kitu sama zobaczysz udziska , dupsko nie wiadomo kiedy sie nogi zaczynaja 🙃 i lapska mam wielkie.........w mamusie niestety....zawsze chcialam miec chudziutkie bicepsy ,a zawsze mialam problem nawet z kupnem bluzek zwlaszcza w tej glupiej rozmiarowce UK!!! klata ok ,a rekawa nie moge wlozyc boza ciasny..... 😠 i jeszcze mam wielki nos 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂Maja a chcesz sie zalozyc,ze mam wieksze lapy od ciebie? 😁 Mam wieksze lapy nawet od mojego meza 😞 Diviana wlasnie na blogu wyczytalam 🙂Wszystkiego najlepszego!!A ja mam pytanko.Powiedz mi jak tam u ciebie z wysylka do UK? 🙂I chcialam powiedziec,ze jestes niesamowita 🙂A jednych kolczykach to sie zakochalam i chcialabym je miec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana gratulacje 🙂 my mamy 3 rocznicę 15 lutego ☺️ 🙂

co do rąk to ja mam duże dłonie... ręce raczej szczupłe, zero śladu jakiegokolwiek mięśnia.. jak ćwiczyłam z tv i mężo z bratem się przyglądali to ryli ze mnie kiedy babka powiedziała, że teraz ćwiczymy mięśnie bicepsu:P no ale faktycznie.. mięśnia to na mnie nie uświadczy,.. raczej tłuszczyk:/

a MonisiaD już dawno Ci miałam pisać - super avatarek 🙂 nie mogę się na tą fotkę napatrzeć!

musze coś zjeść.. a nie bardzo mam pomysł i ochotę... a mój mi jeszcze powiedział, że mi nogi przygrubły..:/ i że pucie mi się zrobiły przez ten tydz co u rodziców byłam.. 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Doberek 🙂Maja a chcesz sie zalozyc,ze mam wieksze lapy od ciebie? 😁 Mam wieksze lapy nawet od mojego meza 😞 Diviana wlasnie na blogu wyczytalam 🙂Wszystkiego najlepszego!!A ja mam pytanko.Powiedz mi jak tam u ciebie z wysylka do UK? 🙂I chcialam powiedziec,ze jestes niesamowita 🙂A jednych kolczykach to sie zakochalam i chcialabym je miec 😁


Odpowiem na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana... tylko, że ja nie mam czasu siedzieć na kanapie..
a na spacerze jak się tylko da to jesteśmy cały czas... więc skąd? jak? kurwa!:/
zawsze będę gruba i już.. ledwo coś zgubię to zaraz "odzyskam"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gogr nie prawda wyglądasz świetnie ale rozumiem że dla własnego komfortu chciałabyś być szczuplejsza, wiesz czasem jest tak że jak się osiągnie pewną granicę która jest zdrowa dla człowieka to później organizm nie chce więcej zgubić, więc może mam po prostu tą odpowiednią zdrową wagę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...