Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

admin napisał(a):
Iwona napisał(a):
admin napisał(a):
Iwona napisał(a):
Admin innych posty usuwa a sam z Magdą spamują u dziewczyn na wątku 😜 😁 oj nieładnie, nieładnie... 😜 😜
a gdzie spamuję? 🤨 😮 hmm... 🤨 🤨 😮 😮


tutaj 😜 o diecie bynajmniej nie rozmawiacie 😜
oj, no fakt ☺️
Masz rację, tylko to nie jest akurat "spamowanie" tylko zaśmiecanie wątku. Ale co racja, to racja. Koniec pierdół, rozmawiamy o diecie 🙂


no bo tik-tak ma tylko 2 kalorie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
dobra kochani to się pośmialiśmy a twraz czas uciekać bo zaraz do domu wejdzie mężowaty i ja go ogrzeję nie to co niedobry admin swojej I.bo jak twierdzi ma kaszel 😁 😁


nie chwal się głupia!
a ja znów z Kubutajem spie 😠 na tym twardym łóżku od którego mam siniaki na bodrach:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy tu szalejecie !!!!? zboczuchy jedne 😁
Divana pieknie pieknie az mi gul skacze hehehe bo u mnie bez zmian.......az nie rozumiem.......
Moje dziecie spi w koncu, maz poszedl na nocke ,a ja moge w spokoju poczytac!!!!!! i nikt nie bedzie marudzic,zeby zgasic lampke 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey,dawno nie pisalam,bo najpierw urlop w Polsce,a potem porzadki po remoncie.Kurde,jak czytam ile wy wazycie,to ja slonisko jestem 😉 😉Ale od wielu lat zmagam sie z problemem zwolnionego metabolizmu,A co do diety to ostatnio troche zawalilam,ale nie jest zle,bo waga prawie ta sama co przed swietami 😁 Nie wiem jak reszta was,ale Misie widzialam na zywo i powiem wam,ze nie wiem,z czego ona chce sie odchudzac.4 miesiace po porodzie wygladala jakby nigdy nie rodzila 😉Maja ja tez mam fiola na punkcie ksiazek 😁 Nie umie bez nich zyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No mi przybylo od swiat 0,5kg,ale nie wiem,czy to od jedzenia,czy od tego,ze okres jutro dostane i tak spuchlam,ze nawet obraczke musialam zdjac.Kurde,moze ktoras z was ma podobny problem,albo wie,jak go rozwiazac.A mianowicie bardzo czesto puchna mi rece i nie tylko.Poszlam do lekarza,to mi powiedzial,ze moze po prostu przytylam.Ale dziwne to dla mnie,bo np rano jest ok,a na noc musze pierscionki zdjac,potem np jest kilka dni ok i znowu puchne.Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...