Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No ja Alana tydzien po terminie urodzilam..po podaniu mi dwoch zastrzykow na odczulenie szyjki. Z tym,ze z Alanem to szyjka na opuszek rozwarta byla dopiero w terminie,nic wczesniej. A syna jak urodzilas?

Gosia tak wgl gratuluję Ciociu 😉 .

Strasznie musi boleć Młodego .. zapalenie pęherza to masakra jakas! :/

Magda ja pisałam,jak chciała wyłazić to jej nie dali,to teraz ma w nosie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Magda ja wale nocki po 12h dlatego nic nie pisze :P rodzinka dzis w nocy wraca 🙂Jupi 🙂 Jakas masakra bo nie umie spac nawet jak ich nie ma to po 5h i tak wstaje.Tuska jak mala jest niegotowa to niczym jej nie wyjmiesz.Zobacz mi porod 3 dni wywolywali a rozwarcie twardo 3 palce mialo:P I musieli ja wykroic 🙂 Ciesz sie tym,ze mozesz sie jeszcze troche wyspac.Goska strasznie mi szkoda malego,bo zapalenie pecherza bardzo boli.Mialam raz i podziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziecko juz jest i wszystko do normy wrocilo-4h snu bo mnie moja papla obudzila 🙂 Boze jak ja sie za nimi stesknilam.Za duzo sie nimi nie nacieszylam,bo tylko godzine,bo musieli do szpitala do Londynu na kontrole z Julia jechac bo co rok od operacji sprawdzaja.No ale jutro wroca i juz nigdzie ich nie puszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Alan równy tydzień po terminie..po dwóch zastrzykach na odczulenie szyjki macicy. Zobaczymy jak będzie z Lilianką 😜
Jakieś skurcze są,kłucia w kroczu..ale nic konkretnego,więc pewnie będzie to co z Młodym..
Monika cieszę się,że kontrola Julci ok,no i że z Twoimi badaniami też!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz..jakby się uparła to dopiero w święta by się mogła urodzić. 😉 a ja dalej mecze sie ze skurczami..sa mocniejsze niz byly dotychczas,ale co z tego..nieregularne i znosne,o ile mozna skurcze nazwac znosnymi.

A jutro moje chlopy maja grac w teledysku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy A.,w sumie to od jakiegos czasu nasz wspolny znajomy nagrywa solową płytę..i będzie jutro nagrywał teledysk do jednej z piosenek i pytał czy A.z Alanem by nie zagrał 😉 tylko przez moment,ale jednak :P a typ muzyki to rap .. jak to na wiekszosc dwudziestoparolatkow przystalo :P - przynajmniej wierszyki czasem na poczekaniu wymysli ponoc 😉 . A zespol z Zabrza, Boruta się nazywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nic się nie dzieje .. a ja mam już dość 😞 jestem nerwowa,jak mało kiedy,aż szkoda mi Alana,bo Jemu najbardziej się obrywa 😞 A.nadgodziny robi,więc ja z Alanem sama od rana do ok. 18:30,a to przy moich nerwach wcale nie jest dobre,bo czasem mam chęć coś mu zrobić,bo zrobiła się z niego straszna maruda!!! 3/4dnia przejeczy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie zazdrosnym braciszkiem..to juz wiem teraz..
Wiecie co? Ja to bym chciała przynajmniej do terminu urodzić,bo to czekanie po terminie to jest najgorsze..przynajmniej jak dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do południa sprzątam,zakupy,obiad..bla bla bla..popoludniu,jak A.nie robi nadgodzin to wychodzimy z Młodym na rower,bo ja to nie zadążam już za nim,żeby sama z nim pójść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo wczesną porą 😉
Ale ja to dzisiejjszej nocy tylko zasypiam momentami.

Wczoraj wywaliło mi cisnienie 140/90..wiedzialam,ze wyzsze,bo zle sie czulam,wiec wzielam szybciej tabletki o 2godz.,ale jakos te drugie nie chcialo spadac .. no ale udalo mi sie zasnac i jednak nie pojechalismy do szpitala.. ale jak sie sytuacja powtorzy to jade,bo to juz przy terminie,wiec wole,zebysmy byly pod obserwacja..
Z tym,ze pobolewa mnie praktycznie cala noc brzuch,jak na @ .. i się zastanawiam czy jednak cos sie nie wydarzy,ale wiekszych nadziei sobie nie robie..
Jak sie smialamo mamy ze jedna znajoma powiedziala,ze dziewczyna zawssze spoNia sie na pierwsza randke to mi powiedziala,ze ja akurat bylam punktualna 😉 - moze pojdzie w slady mamusi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...