Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Hej 😉

Dzisiaj byłam umówić się z położną na wizytę,a że byliśmy z Lilą,bo spacerek mały sobie zrobiliśmy to od razu w przychodni ją obejrzała,zważyła..tylko nie miałam ze sobą książeczki zdrowia,ale to nastepnym razem wezme,czyli w pn,bo dzis juz na weekwnd do moich rodzicow sie wybralismy 😉 .
Pytala czy karmie piersia,ja ze tak i mala non stop od drzemki do drzemki praktycznie je..no to,ze moze tak byc,bo musi sie zaczac produkpwac pokarm..bla bla bla,ale jak zwazyla nasza kruszynke to zmienila gadke,bo mala od wyjscia ze szpitala przybrala 0,5kg czyli przez tydzien :P a ponoc ok.800g dziecko na miesiac przybierac ma..no zebym jej tyle nie dawala,bo za duzo ma(dwa razy ulala jak ja ogladala)..ach i z 5razy pytala mnoe czy na pewno tylko cycem karmie,juz mnie to irytowac zaczelo 🤢 kazala pokazac piersi,no i wyciagnelam ja,lekko dotknela i polecialooo..no to po tym uwoerxyla.
Zoltaczki juz prawie nie ma,takze wszystko jest ok. Pepuszek odpadl w niedzoele,ale jeszcze nam lekko podkrwawia,wiec mamy przemuwac jeszcze spirytusem.

Co do Alana jest coraz lepiej..na poczatku nie chcial na mnoe patrzec,a jak karmilam Lile to juz w ogole..tylko tatus i inni ktorzy akurat byli,mamusia bee..ale jest coraz lepiej,jakos dajemy rade..ach i jak plakala to uciekal do swojego pokoju na lozko tak jakby bal sie,ze cos sie dzieje malej..a teraz juz przyzwyczajony. Troszke zazdrosny jest,to na pewno.. jeszcze jak przyjezdzaja do nas w odwiedziny i wszyscy do malej..strasznie mi go szkoda wtedy..na szczescie,poki co i jednemu i drugiemu przywoza..bo tak to juz wgl bylaby porazka..no i czasami trzymam Lile i A.przyjdzie i sie wpatruje w mala,a Alan taki biedny z boku siedzi 😞 zazwyczaj go wolam i siada u A.na kolanach i w czworke tak siedzimy..glaska ja po buzce,brzuszku,glowce..jak widze,ze chce buziaka dac to mowie,zeby dal,bo sam nie da,bez pozwolenia,nie wiem czemu. No ale probujemy jak najwiecej czasu poswiecac Alanowi..dzisiaj mu sie cos snilo i z placzem sie obudzil i od razu do mnie sie tulic(o 5.nad ranem),a ja z Lilianka przy cycu..ale odlozylam ja i potulilam go,bo nie dowiedzialam sie co mu sie snilo,ale dlugo mi nosem pociagal..jak zapytalam to mi powiedzial,ze dzidzius..no ale co dalej to juz nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co A.jest w domu,więc jest ok..ciekawe jak to będzie jak sama zostanę..

w ogóle wczoraj ciocia powiedziała,że korzystnie wyglądam,że dużo musiałam zlecieć z wagi i wczoraj jak przyjechałam do rodziców to ważyłam się i mam tyle co pierwszy wpis w karcie ciąży,a rano nawet kg mniej 😁

wiecie co? mam problem z toaletą.. ;/ od porodu byłam raz - bo mnie pogoniło ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj lekko pożarłam się z moim kazałam mu juz wracac do roboty..poszedl sobie na puwo z kolega i dzieki temu wiem,ze moge dac sobie rade sama z kapaniem lobuziakow..i wcale nie musi byc tak zle..wykapalam mala,Alan mi pomogl..myl Lili brzuszek 😉 pozniej zajal sie soba,ja nakarmilam mala,zasnela..a ja wykapalam Alana.. 😉 jak karmilam mala to Alan zajal sie sam soba..ogolnie byl bardzo grzeczny,oboje byli spokojniejsi niz jak jesten razem z mezowatym. Mala jak ja kapalam tez nie plakala,a zazwyczaj sie dziera..dopiero jak ja ubieralam to sobie pobuczala..moze dlatego,ze braciszek ja tez myl 😁 zgram zdjecia z aparatu to dodam jakies zdjecie lobuzow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
przyszlam i ja 😁 siema lachony 😁!!!!
Tuska sliczna masz malutka, a Alan jest bardzo dzielny ,dobrze sie sie odnajdujecie w nowym rozstawie 😉
A ja chcialam Wam ciekawostke napisac, oczytalam sie o jakichs nowych dietach smiesznych 3D i oxy, niby oxy to dukan zmodyfikowany.
Ja ogolnie zapracowana jestem, a jak mam wolne to nadrabiam z mala czas i chate ogarniam i tak w kolo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...