Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
No i ciężko na siebie spojrzeć z innej strony.. Ja zakompleksiona od lat jestem. Właściwie od zawsze... 1 wzrost - zawsze byłam wyższa od wszystkich więc czułam się mniej pewna siebie.. 2 - same chude piękne siostry.. a ja:/ hmmm... zawsze wszyscy dawali mi do zrozumienia, że powiedzmy wypadam gorzej...
a dzisiaj mi to zostało, nie czuję się ze sobą dobrze i pewnie nigdy się dobrze czuła nie będę...
do tego jeszcze jestem po takich przejściach, że zwyczajnie jeśli czułabym się atrakcyjna sama ze sobą to może bardziej by mi zwisało to co było.. albo nie bałabym się tak, że nastąpi w końcu powtórka z rozrywki:/
nie dogodzi.. Ale ok. koniec z czekoladą dla dobra nerek. I chyba nie będę czekać na wizytę u gin z tymi wynikami bo w sumie pewnie i tak mi każe iść do internisty po skierowanie.. tylko pójdę wcześniej.. no chyba, że mi przejdzie ból to poczekam


Gocha bo zarobisz kopniaka ,wiem o co Ci chodzi ale bierz przykład ze mnie ,ja tam chodzę z podniesioną głową i to obcy ludzie udowodnili mi że jestem coś warta.... 😉 tak to też pewnie siedziałabym i zamartwiała się, że do niczego jestem i takie tam.....Ty masz problem ze wzrostem? daj mi te kilka centymetrów bo zawsze mam kompleks jak gdzieś pójdę w płaskich butach 🤔 🤨 do tego krótkie, grube nogi i wogóle mała i okrągła jestem.... 🤨 😞 a do lekarza od nerek zapisz się wcześniej bo i tak się wyczekasz...przynajmniej u nas tak jest 😠
czekolady nie wiem czy ogólnie nie wolno, ale ten kolega badał się w tym kierunku i ma udowodnione, że to czekolada mu szkodzi i za każdym razem jak zje, to się kończy u niego szpitalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

hehehehe Iwooona!!!! nastepny gluptas! Sliczna z Ciebie kobieta ,widze te zdjecia i Lo Matko..pochowajcie lustra i pokochajcie siebie po prostu. To,ze cos nam sie nie podoba w naszych cialach to cios dla nich 😁 moze zaczne gadac z moim brzuchem czy boczkami 😁 pokochamy sie i odejda precz 😁
A ta czekolada....wiesz biedny ten koles ale z drugiej strony wtedy bym wiedziala,ze nie i juz. W sumie to mi przypomnialas moge tez tak myslec bo mam ryzyko cukrzycy jesli bede zarla tluste dania, dlatego tez ciagle od kiedy pamietam wcinam grejruty bo obnizaja cholesterol itd.
GoGr a daj zdjecie calej Ciebie tak teraz. Potem ja wrzuce Ci na pocieszenie swoje i bedziesz spac spokojnie 🤪 i ja mam jedno dziecko,a Ty 2ke!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja specjalnie dla Ciebie zrobię sobie zdj i potem wrzucę.
Ale nie spodziewaj się niczego ciekawego:/

Zamówiłam właśnie na allegro 2 rzeczy:P
http://allegro.pl/masazer-cellu-5000-olejek-gwar-stop-cellulit-i2103260100.html
http://allegro.pl/urzadzenie-easy-curves-powiekszanie-piersi-i2090452528.html

zobaczymy czy coś pomoże:P

Wstałam z bólem nerek 😞 wczoraj czułam je od rana ale boleć zaczęły dopiero wieczorem.. a dzisiaj od rana. Ale mimo to wieczorem postaram się kontynuować a6w...
A teraz zbieramy się z Kubciem i idziemy na miasto 🙂 muszę jemu pantofelki kupić a sobie rękawiczki bo zgubiłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona, Gosia ja wiem,że nawet jak się jest szczupłym to coś się w sobie wynajdzie..ale jeśli chcecie to Wam dam tutaj swoje zdjęcie to od razu będziecie się uważać za mega szczupłe i atrakcyjne kobietki!
Dzisiaj idę do lekarza, ciekawe co mi powie, co z tymi wynikami..bo zbadać się nie dam,gdyż mam okres 😠 i to mega obfity 😠 ale jak tylko powie,że wszystko w porządku to biorę się za ćwiczenia.. jak nie pomoże ograniczenie jedzenia+ćwiczenia to przestanę się przejmować... chyba 🤨
Nie ważyłam się tydzień (przed tyg. ważyłam 74kg), no a teraz (po tyg.) 73,2kg ... powolutku, ale w dół.
Tylko chce podkreślić,że jeszcze na początku stycznia doszłam do wagi 72kg 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny w sumie to ja już zaakceptowałam w sobie to, czego zmienić nie mogę...bo wiadomo kilogramy można zrzucić, ale poprawić kształt niektórych części ciała to niemożliwe...kompleksy mam i to duże.... 🥴 więc jest jak jest 😜 ale każda zmora znajdzie swego amatora a ja już znalazłam haha 😉 😁
Gosia fajne te rzeczy wynalazłaś na allegro ,gdyby nie duże wydatki jakie nas teraz czekają, pewnie też bym zakupiła.... a tak to pozostają mi tylko zwykłe ćwiczenia 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia może już taka Twoja uroda...moja siostra całe życie się odchudza a i tak jest kobitką przy kości (bo taką ma budowę) jeszcze przed dziećmi łatwiej jej szło a teraz chce osiągnąć rzeczy niemożliwe...jest wysoka i ogólnie "duża" a prawie nic nie jje i łyka jeszcze jakieś tabsy wspomagające odchudzanie 😮 aż raz jej na serce poszło.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia ale super takie coś usłyszeć prawda?.... 😉 mój mi też tak mówi....ale ja mu nie wierzę i chce jeszcze trochę 😜 tylko że ostatnio nic w tym kierunku nie robię 😁 😁
Ja wiem że koniec będzie wtedy gdy moja mama mi powie że schudłam za dużo 😉 Ona zawsze wiedziała kiedy zareagować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam diete przymusowa bo mi sie jesc nie chce jak boli brzuszek 😞 a po raz kolejny potwierdzam kiwi dziala rano jak talala!!!! 😁 gorzej jakby lazienka byla zajeta hehehehe
Tuska powodzenia!
Mi chyba nigdy nikt nie powiedzial i raczej nie powie,ze za duzo schudlam...... 🤨 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh mi też nikt tak nie powiedział ani nie powie. Nie spodziewam się- chociaż miło by było usłyszeć..
A na mnie kiwi już średnio działa.. niby dalej jest lepiej ale już nie tak jak na początku było:P Ale wcinam codziennie 🙂
Ogólnie zima nie jest chyba dla mnie najlepszym okresem na dietę. Przez to siedzenie w domu ciągle kombinujemy z Kubkiem 🙂 Dzisiaj zażyczył sobie ciastek z kremem... Więc kupiliśmy gotowe kruche babeczki (w biedronce:P) takie do wypełnienia kremem, zrobiliśmy "krem do tortów" chyba dr. Oetkera i na to nakładliśmy owoców - kiwi, jabłka, banany, winogrona 🙂 w sumie fajne wyszły.. i teraz podjadam ☺️

Nerki mnie dalej wkurzają.. ale już mniej niż wczoraj na wieczór więc liczę, że się uspokoi i na lajcie doczekam do wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr jak tam samopoczucie i ograniczanie czekolady? Mi przed ciaza powiedziano,ze bardzo schudlam,ale wtedy w ciagu 2 miesiecy polecialam 15 kg 😉 😉A my chore 😞Obie mamy infekcje wirusowa,a Julia dodatkowo ma zapalenie uszka 😞W nocy miala 40 stopni goraczki i leciala mi przez rece 😞Lekarz zapisal jej antybiotyk i sobie obie zdychamy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia dzięki ale nie naJLEPIEJ..
Czekolady nie jem. wspominałam w poście wcześniej o pysznych babeczkach ☺️

Zdrówka dla Was 😘 Pamiętam jak mi Kubuś jak miał prawie rok miał taka temp.. a żaden lekarz nie chciał nas przyjąć.. masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki kochane wracajcie do zdrowia 😘 😘
a u mnie szok kompletny 😲 właśnie mama zadzwoniła z wiadomością że zmarł mój kolega 😞
w nocy, we śnie....osierocił dwie córeczki, jedna w maju będzie miała dopiero roczek....nawet nie będzie ojca pamiętać.... 😞 😞 ale mnie przybiło....cóż warte jest życie, dzisiaj jesteśmy martwimy się o pierdoły a jutro nas nie ma.... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka przykro mi... 😞
niestety takie życie...:/

Miałam już dzisiaj rezygnować z a6w... bo mi się nie chciało ☺️ ale stwierdziłam, że póki daję radę to się z lenistwa nie poddam 🙂 12 dzień zaliczony 🙂
nereczki bolą dalej..

Padam na pysk dzisiaj.. w ogóle dziwna rzecz się z moją opryszczką stała. Nie wysypała się do końca jak zwykle i zaczęła schodzić... 😮 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divanka co u Ciebie darling?
Gogrucha jestes mistrzem z ta 6weidera!
ide spacku , kiwi i wieczorem dziala hehehehe , dobranoc!!!
Monia bidulko kuruj sie!!!
Tuska melduj co lekarz mowil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe MajaCh to kiepski ze mnie mistrz :P
codziennie mi w głowie tylko siedzi kiedy przerwać 😁 Ale na razie jedziemy z tym koksem dalej:P

Diviana pisz co u Ciebie! Co to za nieodzywanie się do nas?:P

Moniś jak się dzisiaj czujesz? lepiej coś ? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...