Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

hahaah temat wielkich palcow u nog?? dolaczam do grona mam po tatusiu 😁 😁 😁 bez kitu mam mega dlugie palce u nog obawiam sie,ze moje dziecko ma je po mnie 🙃
a ja pojadlam kefirek bo data do dzis byla 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ty to człowieka potrafisz dobić :PPP wszystkie się obżeramy, a Ty tu z kefirkiem wyjeżdżasz... my wsunęliśmy we dwójkę frytki z 2,5 kg i do tego po 2 browary. Zaraz pęknę!
A stopy, ehhh... nie znoszę ani swoich ani niczyich innych. Nie wiem czemu, ale dla mnie stopy są okropne... swoje najchętniej chowam, nawet latem. Na jodze niestety muszę mieć gołe stopy... jedyne stópki, które kocham to mojego synka. Mogę je całować i całować!!!
A moje stopy za to są duże i szerokie... brzydactwa :P
A co do tytułu wątku, to tak naprawdę wszystkie jesteśmy na jakiejś diecie. Nikt nie napisał, że mamusie na diecie odchudzającej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz to 😁 ja mam zamiar jeszcze Divany bloga odwiedzic bo mowila,ze zamiescila fajna dietke 🙂
czekam az Zuzia zasnie i pod prysznic pojde, bo ma zábkowanie i niespokojna jest wieczorem dzis wyjatkowo pierwszy raz czopa dostala nurofen ale jak réká odjál....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak poćwiczyłam...
ale chyba muszę po 14 dniach odpuścić a6w... zaczynają mnie plecy boleć 😞 zobaczymy jak będzie jutro.. ale najwyżej skombinuję sobie ćwiczenie tak żeby zostawić jakieś elementy a6w 🙂
poza tym.. 6 nie zajmuje się za bardzo spalaniem tłuszczu tylko mięśniami.. a co mi z mięśni na brzuchu jak będą tłuszczem zasłonięte? Mam dylemat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gośkę to trzeba porządnie kopnąć w dupę może sobie wybije z głowy obsesję na swój temat, lachon jeden 😠 😠 😠 😜:/ja też dzisiaj nie pogardziłam jedzeniem, było spotkanie z siostrą a co za tym idzie duuuuuuuuuużo słodkości, obiad też kaloryczny i tłusty ☺️ a ja ostatnio nie mogę smażonego i potem mi niedobrze.... 😞 😞 Majka na dodatek tak marudziła cały dzień że nawet nie poćwiczyłam dopiero teraz 15 minut na rowerku pojeździłam 🤨 dobre i to by oszukać sumienie po grzechach obżarstwa 😉 😉
ja też mieszkam z teściową, miałam nadzieję że szóstkę dzisiaj w LOTTO trafię to już bym nowej chaty szukała haha a tu guzik haha
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. ja od wczoraj do kibelka latam ☺️ po każdej serii a6w musialam biec i rano też..nie wiem czemu ale chyba niepotrzebnie śniadanie zjadłam...
i od rana piekielnie boli mnie w dole brzucha z prawej str 😞 i nie wiem czy to te nery czy co...

jak tam laski?? wstałyście już?u nas znów dupiata noc
y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia może to wyrostek? jak boli z prawej strony 😮
nie chcę Cię straszyć bo to może zwykły zbieg okoliczności ale u mojego R. od biegunki zawsze, ale to zawsze zaczyna się atak nerki 🤨 🤢
najlepiej idź szybko do tego lekarza będziesz mieć spokój i pewność ze nic Ci nie jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrostka nie posiadam już od prawie 10 lat więc na pewno nie.
Co do biegunki obstawiałabym krokiety.. to jedyna rzecz, którą wczoraj jadłam a nikt inny nie jadł.
Liczę na to, że ból przejdzie bo zwyczajnie nie chce mi się po lekarzach łazić:/
a z drugiej str jak boli to się nerwowa strasznie robię i mnie dzieci wkurzają mocno:/ masakra.. żeby można było wymyślić jakis kompromis w tej sytuacji 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Gogr naprawde powinnaś pójść do lekarza
Moniczek pięknie gratulacje

Zgadzam się z powyższym.
Moniczek gratulacje.
U nas noc koszmarna jak nie wiem co... już dawno aż takiej złej nie było, a wszystko przez to, że wypiłam piwo i jak się młody o 22 przebudził to nie dostał cycka tylko mleko odciągnięte... i wył do 1.30 za cyckiem... masakra.
A mi się śniło, że 56 kg ważyłam 🤪 wierzycie w sny???? 🙃 😁
Idę zaraz z młodym na spacer, bo już prawie 2 tygodnie nie był przez te mrozy, a dziś chyba ciut cieplej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny długo mnie nie było...poodpisuje na to co pamiętam, a później napiszę co u mnie.
tak więc:
Iwonko strasznie mi przykro z powodu Twojego kolegi 😞:*
Gogr my mieszkamy sami i bardzo dobrze, bo nie wyobrażam sobie mieszkania z moją teściową 😮nie znoszę jej! kiedyś jak będę miała czas to mogę Ci napisać o co kaman, Monia chyba jako jedyna wie.. bo z nią często rozmawiam i to o wszystkim,więc zazwyczaj ona jako pierwsza słyszy o jakichkolwiek akcjach.
Co do mojego mężowatego to w sumie ja mam takiego po środku, lubi i się pobawić i jest świetnym ojcem..choć powiem Wam,że mimo tego iż taki jest to potrafi wkurzyć 😠 Czasem to mu mówię,ze nie powinien być jeszcze ojcem 😜 ale tak naprawdę jest kochany dla Alana, no i dla mnie w sumie też..do pierwszej kłótni, bo później jak sie pokłócimy to jest masakra..wszystko jest wtedy powiedziane i potrafi się do mnie nie odzywać ile tylko trzeba,no a ja nie umiem się nie odzywać i później na drugi dzień na wieczór się przed nim,że tak powiem płaszczę...choć nie powinnam,bo to on zazwyczaj mi tak pojedzie,że później przez 3dni to we mnie siedzi i kompleksy maksymalne! no ale idzie się z nim pobawić i jest naprawdę kochanym ojcem.

co do gina to napisala Wam Monia,że torbieli brak, co do zapalenia to muszę iść 22lutego, bo miałam okres i nie szło sprawdzić..(mimo tego,że miałam okres, miałam usg dopochwowe i bad.gin.) 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lekarza to w wolnej chwili się wybiorę 🙂

Misia sny się spełniają.. ale na odwrót 🥴 😜 😜 😜
ostatnio mojej znajomej śniły się drobne pieniądze więc poszła do hot-spotu i wrzuciła w maszynę 5 zł:P no i wygrała 300 zł:P

Tusia jak znajdziesz chwilkę to jak najbardziej czekam na Toją historię z teściową w roli głównej..

Tata dzwonił, że dzisiaj placki ziemniaczane i chyba się przejedziemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂IU nas noc wyjatkowo dobra,ale to pewnie za sprawa nurofenu 😁 Moniczek gratuluje i zazdroszcze 😁 😁 Tuska ciesze sie,ze torbieli juz nie ma.I dolaczam do klubu koslawych stop 😁 😁 Ja mam duze,koslawe i przez to mam problemy z kregoslupem.Goska wiem o jakie zdjecie Misi chodzilo 😁 To jak w wakacje stoisz z malym na barana-tak mi sie wydaje,bo tylko na nim masz trampki.A mi sie ciasto marchewkowe piecze w piekarniku i tak booosko pachnie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhaaha glupie babole hahaah moim celem jest 70 hahahahaa!!!!! tu Was mam 😁 i jak tyle bedzie to dam se siana bo jak jest mniej to wygladam niesymetrycznie i mam wielká glowé hahahaha 😁
Moniczek gratulejszon i zazdrojszczon Ci bardzo bardzo 🙂!!!! jak to sie stalo????!!!!pisz wiecej !

Misia a jaki problem w robieniu dzidziusia?
Gogr wez sie rozpedz ze schylona glowa w sciane wariatko 😁
ide sobie bo mi sie kiwi pokonczylo 😜 bede pozniej moze buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Maja skąd w Tobie tyle optymizmu? dobrze, bo zarażasz 😁 😁
moim celem jest 55( takim wymarzonym) ale raczej go nie osiągnę hahaxD
bo w tym momencie wszystko oddam za czekoladę! królestwo za czekoladę 😁 😁 ale mi się chce! ☺️ ☺️

Moniczek gratuluję świetnego wyniku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...