Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

piEczarkowej mało bo siostra z chłopakiem przyszli i wyjedli :P

Matik wojuje.. i to do tego stopni, że muszę łazić za nim i pilnować żeby sobie przypadkiem czegoś nie zrobił 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 😁 kibel juz poszedl w zapomnienie mialam duzo pracia od rana 😁 i teraz ciacho sie piecze w piekarniku marchewkowe bo Monia mi smaka wstreciocha narobila 😜
Ej Divana wez co! 😜 masz piekna figure nawet z przodu widac,ze brzuch Ci do kregoslupa przyrasta 🤪
Biedny Matik ,a co mu sie wdarlo za paskudztwo? zatrulas swoje dziecko? 😁 😜 😜 😉 Moje Zuo spi dobszzz niech odespi bidula dzis sie meczyla w nocy.. 😞
Uloze modlitwe do pana B. zeby mnie dzis Michal nie wkurwil jak wroci bo pojde siedziec 😁 zapierdalam od rana zeby ten dzien byl inny choc troche. I prezent mam ! i ciacho robie od rana biegalam po sklepie szukajac skladnikow i z mala bylam w przychodni na wazeniu i swicki beda i hmmmm moze i ja zrobie jakis makaroni z sosikiem i z tunczykiem...bo do wieczora to napewno mnie glod dopadnie poki co podjadalam wisienki takie slodkie na ciacho kupilam i podjadalam marchewke i ananasa z puszki ehhh wszystko podjadam nawet chrupki Zuzu...ale ze mnie matka ☺️ 🤨 co mi tam jak bede pelna to se herbatke kibelkowa zapodam 😁
Divana ja ciagle pamietamo kroliczku ! tylkko nie moge sie z siostra jakos zgadac.....najwyzej kupie jak bede w Pl w maju ale do maja to mi sie kilka rzeczy pewnie uzbiera bo MASZ BABO TALENT! i to TY wiec wole np nie kupowac w sklepie kolczykow tylko Tobie dac money 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Maja.. Matik nie w tym sensie wojuje żeby mu się coś działo tylko postanowił się usamodzielnić 🥴
nie pozwala się posadzić na kanapie tylko sam wyłazi.. siada i wykłada nogi na stół, nie pozwala mi się nakarmić tylko wyrywa łyżkę i sam je - wyobraźcie sobie jak to potem wygląda..
i ogólnie robi rzeczy, w których muszę mu jeszcze pomagać, żeby nie spadł czy nie zrobił sobie czegoś innego a jak tylko widzi, że próbuję mu pomóc to wpada w szał...

Maja to szalejesz dzisiaj 🙂 hehe my w sumie jako tako nigdy nie obchodzimy walentynek.. tym bardziej, że jutro mamy rocznice ślubu 🙂
Ale kupiłam mojemu książkę 🤪 "Masaż erotyczny" :P więc można by przy okazji tej galaretki, bitej śmietany rozłożyć jakieś świece, winko zapodać (w końcu okazja jakaś bo już mam chcice na wino od dawna! :P) i wykorzystać książkową wiedzę 😁 😁 hehehe

z resztą - zobaczymy co będzie 🙂 bo masaż w ekstremalnych warunkach (tj. przy 2 budzących się dzieci) na pewno nie będzie przyjemny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maju bardzo Ci dziękuję i za pochwałę figury (dużo wyżeczeń mnie to kosztuje bo ja łasuch straszny) i za to co robię, nawet uszyłam 3 króliczki tylko muszę im ubranka sprawić, może masz jakies preferencje co do koloru i czy sukienka czy spodnie? Z kolczykami to jakby ktos chciał to tez można zamawiać kolory itp lub mi inspiracje na maila podsyłać a ja spróbuję zrobic podobne.
Gogr no to masz samodzielnego syna 🙂
My mamy zaplanowane winko na wieczór, zrobię ulubioną kolację męża, bo ja jem jeszcze przed jego przyjściem z pracy bo po 18.00 już nie, no ale dziś winka wyjątkowo się napiję, mamy też świece zapachowe kupione specjalnie na tą okazję, no a ja Miśkowi zrobiłam walentynkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja Zuze ubralam w sukienke w serduszka 😁 !!!! mam nadzieje,ze do wieczora jej nie obzyga 😁 😁
Gogr ja mam 1 dziecko i chcica jak reka odjal m przechodzi jesli juz jest kiedy ona tylko miauknie...
Divana ok 😁 pomysle nad tym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogr to musi byc fajne z boku 😁 udawac,ze sie nie pomaga hehehe
dziewczyny polecam Wam film " let's talk about Kevin" wczoraj ogladalam i POLECAM psychologiczny. Ciacho juz wyjelam teraz czekam az ostygnie i efektowi koncowemu zrobie zdjecicho zeby Wam jezory do pasa zwisaly 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja figury Diviany nie komentuję bo mnie złośc ogarnia 🙃 🙃 🙃 WYBACZCIE :p HEHEH

Maja my ogólnie już tak przywykliśmy do tego, że dzieciaki się przebudzają, że już nam to lekko mówiąc zwisa:P
NIeraz jest tylko śmiechu jak np. Matki (który wciąż jest z nami w sypialni:angry 🙂 obudzi się w trakcie naszych ciekawszych zajęć i skacze razem z nami 🤪 heheh

A raz młody łaził sobie po domu z rańca jak nas ochota wzięła więc niespecjalnie się zastanawiając zajęliśmy się sobą. i Co? w pewnym momencie Matik wszedł nam na łóżko 🤨 🙃 😁
śmiałam się wtedy do męża, że pierwszy w życiu trójkąt wyobrażałam sobie trochę inaczej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/img5494k.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1972/img5494k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

wow Gogr 🤪 ale z jednej strony to dobre jest, mnie rodzice chowali tak,ze wszystkie intymne sprawy to temat tabu i masz taki dzikus im wyrosl jak ja hehehe co moze zyc bez seksu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh jakie apetyczne mniam 🙂
Nie zaglądałam ostatnio, bo się wkurzyłam, co w styczniu udało mi się zrzucić, już mi wróciło w ciągu jednego tygodnia 😮 fakt trochę zgrzeszyłam bo i piwko, i ciasto było i czekolada no ale kurde styczeń pełen wyrzeczeń tak się cieszyłam, że 1,5 kg mniej i co dupa .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski 😉
co ja tu widzę? super ciasta, desery i jeszcze boską figurę Divianki 🤪 🤪
my walentynek nie obchodzimy, ale mój coś tam zaplanował bo szampana kupił...może i na to dzisiaj pójdę, bo pojadłam zdrowo i kilka kalorii przydałoby się spalić 😉 😁
a co z moich ostatnich sresów wyszło? waga do góry 😠 😠 pir.ole to, w post zacznę o siebie znów dbać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja u mnie w domu nigdy tematow tabu nie bylo i tak samo szefowa chce chowac.Diviana ale mnie zmobilizowalas swoja figura.Od jutra biore sie za siebie,ale tak juz naprawde,bez sciemy 😁 A talent to masz mega wielki 🙂GoGr no to widze masz ciekawie 😁 Ale lepiej,zeby byl samodzielny niz taka ciapa no nie?A ja kupilam mojemu kartke,fruli(piwko truskawkowe,kochamy je 😁 😁 ) i sliniaczek z napisem I love you daddy 😁 😁 A malzonek wrocil z 2 bukietami-duzy dla mamusi,a maly dla Julci i butelka wina 🙂 🙂Jutro wrzuce zdjecie i wam sie pochwale 😁 😁 Teraz gary zmywa,a ja winko pije 😁 😁 Bidulek,spije mnie,a i tak dupa,bo okres mam 😁 😁 Maja gaciory wyjebane hahaha.A i musze wam sie pochwalic,ze moja cora powoli,ale zawziecie chodzi 😁 😁 Dzis gadalam z tesciowa na skypie i jak Jula przeszla przez pol pokoju to kobita plakala z wrazenia 15 minut i cala rodzine obdzwonila hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewojki 🙂))
Widzę, że nastroje dziś Walentynkowe 🙂
Ja po wczorajszym obżarstwie całą noc prawie nie spałam, bo mnie mdliło i tak do popołudnia przeleżałam w łóżku wstając co i raz do młodego, bo szalał... jak sobie miskę przyniosłam to mi zabrał i perkusję z niej zrobił. Na 17 poszliśmy z moim do kina, wtrąbiliśmy sobie po czekoladzie. Potem jak dziecię zasnęło to moje kochanie zrobiło mi pyszną lekką lecz uroczystą kolację (sałatkę z sałaty lodowej, ogórka, pomidora, czerwonej cebuli, tuńczyka i jajka, na to starty ser, prażony słonecznik i winegret), a do tego pieczona bagietka z serem 🙂)) mniami mniami. No i dostałam bukiet czerwonych róż... ogólnie było bardzo miło... 😁DD bardzo... :P
Maja piękne ciacho!!! Zjadłabym je, bo marchewkowe uwielbiam. Młodemu na roczek chyba zrobię 🙂 A Ty Divianka figurę masz modelkową 😁DD z czego dziewczyno Ty się chcesz odchudzać?!?!?!?
A ja za dietę biorę się od postu z dyspensą na roczek młodego... ale to już tak na serio serio 😁
Spać idę. Bye!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂
u nas wieczór udany 🤪 prawie wszystko zgodnie z planem.. masażu moemu nie zrobiłam bo Kubek płaczliwy całą noc więc nie było warunków:P Ale wszystko inne to co lubię było 🙃 🙃 🙃
a mój miał niespodziankę :P taką jak lubi 😜 😜 😜

co do budzenia w nocy to mój też mnie czasem budzi - głównie kiedy ja się położę wczesniej niż on. ALe tak szczerze to częściej mi się zdarza budzić jego 🙃hehe

Aneti nie ważne, że wyrównałaś - grunt, że więcej niż było nie ma 🙂 ja na wagę nie wchodzę 😠 bo widze po sobie, że przytyłam.. i laski.. nie ma zlituj. dość opierdalania 🙃 od postu zaczynamy jak należy. będziemy tu jebać po sobie za każdy grzeszek 🤪 🤪 🤪

wino mi zostało na dzisiaj bo nie wypiłam.. w sumie dzisiaj mamy rocznice ślubu. Ale pewnie mój zapomni... a ja się uniosę dumą. no sorry.. ja zrobiłam miłe walentynki mój mógłby się wykazać w rocznicę.. ale tradycyjnie na nic nie liczę.. ale przykro mi, że on nigdy nie chce poświętować.. tym bardziej, że niewiele brakowało a nie mielibyśmy 3 rocznicy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,
oj miałam tego czytania 😞 ale przebrnęłam.. brzuchol też pokażę później.
co do woodstocku to ja też nie byłam,a pojechałabym..moj tez nigdy nie był, a koledzy jego jeżdżą i nie wiem czy młodego nie zostawimy z którymiś rodzicami i nie pojedziemy 🙂

no a co dnia wczorajszego... moj wrocil z roboty z czerwoną różą(a byliśmy u teściów), dał buziaka..zjedliśmy obiad, stwierdził, że sprzątniemy i jedziemy.. oczywiście JA sprzątałam,dopiero po upomnieniu Go, sprzątnał Alana zabawki... wkurzyłam się i co? on wziął sobie plecak do roboty i Alana, a ja torebkę z ubraniam, reklamówkę z zabawkami, moją torebkę i pudełko z zabawką, którą kupiliśmy mu w biedronce.. niby chciał ode mnie wziąć w wndzie,ale ja już bylam tak zla,ze sie nawet nie odezwałam...no i milczeliśmy...o 18.00 zaczął robić kolację(miałam ja zrobić),nic dla niego nie miałam,bo nie miałam jak kupic,wiec stwerdzilam,ze kolacje zrobie...ale on zrobil i poszedl wino kupic..a i gdybym cos do niego nie powiedziala to bysmy w milczeniu walentynki spedzali..byl seks i szczerze nie narzekam, ale po nim czulam sie jak dz.wka! 😞 wiem,ze mój malzonek nie lubi okazywac uczuc, ale raz w roku moglb mi powiedziec,ze mnie kocha!!!! dla niego zbedne jest przytulanie,calowanie..no chyba ze seksu chce, a ja jestem znowu odwrotnoscia,bo czasem potrzebuje,zeby ktos mnie przytulil,pocaowal(bez niczego,bez zadnych oczekiwan),powiedzial,ze KOCHA!!! 🤨 sorki, ale musiałam sie wygadac......
najgorsze jest to,ze zle sie czuje w tym zwiazku..juz coraz gorzej...
a wczoraj sobie tak pomyslalam,ze jestem dla niego żoną, matką jego dziecka, kobietą z którą zaspakaja potrzeby seksualne,ale też kobietą, której nie kocha 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂A my juz od 6 na nogach,bo mezulek chrapal i nas obudzil 😉 😉Ale wczoraj spedzilismy tak fajny wieczor,ze mu wybaczam.Zaraz pania do spania odesle i po klopocie.Misia ja nie wiem,jak ty to robisz,ze tyle jesz,a tak wygladasz 😁 GoGr ciesze sie,ze wieczor sie jednak udal 😁 To ten masaz dzis przerobcie 😁 😁A co do dietkowania,to nie ma sprawy,mozemy zaczac od postu..jak mi powiecie,kiedy sie zaczyna.A co do ciebie,to ty powinnas zaczac diete piwna na nerki,bo figure masz booska 😁 😁 Tuska przykro mi,ze masz tak ciulowa sytuacje w domu.Pogadaj spokojnie z A. bo mloda jestes,cale zycie przed toba i szkoda,zebys miala sie caly czas meczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr a co do wina,to u nas wczoraj 3 pekly i troche wczorajsza jeszcze jestem 😁 😁 Suszyc mnie zaczyna hahaaha a tu za chwile znajomi na kawe wpadna 🙃 🙃 A najchetniej bym uspila szefowa i sama sie z nia polozyla 😁 😁 A na kaca stoi w lodowce flaszka finlandia i jack daniels 😉 😉 Aaaa zapomnialam,ze piwko truskawkowe tez wypilismy.Teraz juz wiem skad ten bol glowy i brak apetytu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogruchna no to wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu! 🙂:*

a oprócz tego co napisałam w poście poniżej to Alan obudzil sie o 22.40 i ryczał do 00.00..zasypiał tylko leżąc na mnie 😞 😞 ja leżałam na kanapie..tzn. w sumie to na półleżąco, a on na mnie .. nurofen na noc dostał..nie pomógł, żelem dziąsła posmarowałam jak się z rykiem obudził..espumisan mu dałam, bo pomyślałam,że może brzusio boli... a co mój mężowaty robił jak ja lezalam w dużym pokoju z histerycznie płaczącym dzieckiem? Zamknął sobie drzwi i SPAŁ, bo przecież on rano do pracy wstaje!!!! 😠 😠 a no i o stwierdził,że to hiteria, a nie że go coś boli,że zęby to mu się wyżynają, a nie zażynają go!!!! 😠 😠 😠 Zaniosłam mu śpiącego i chlipiącego przez sen Alana,żeby go potrzymał,bo muszę do kibla...to młody się obudził 😞 😞 i na nowo histera 😞( siedziałam z płaczącym Alanem jeszcze z 10min. i tamten wyszedł i stwierdził,że meko mu zrobi...zjadł mleko i zasnął,ale dalej się rzucał...wiem,ze polozylam go do lozeczka i polozylam sie spac...dzisiaj jak obudzilam sie rano, jak A.wstawal do roboty,to mały spał z nami,więc wzięłam go do nas,a nawet nie pamietam kiedy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no młoda jestem...ja to myślałam,żeby zabrać się do mamy,ale pojechał autem do roboty,bo budzik mu nie zadzwonił,a poza tym taka pogoda,że boję się z mlodym autem jechać.


wiecie? ryczeć mi się chce! 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...