Skocz do zawartości

problem z BEBIKO 3 | Forum dla mam


HONORATKA_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dziewczyny karmicie bebiko 3?
Ale jazda w Stargardzie nigdzie go nie ma, bo ponoć brakowało jakiegoś składnika do mleka.
Nie ma w żadnym sklepie markecie, a jak już w jakimś osiedlowym się został to cena sięga 20-25zł!!
Co za złodziejstwo na krzywdzie dziecka sie dorabiają.

Niby produkcja już ruszyła, ale kiedy mleko będzie??
Porażka

a tu mini komunikat ze strony bebiko
https://www.bebiko.pl/home/produkty/ProductMailingForm#Bebiko3
Mam zamiar przejść na inne mleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Honoratka, ja wiem, szlag może trafić z Bebiko 3, ostatnio mąż też objeżdżał sklepy i wreszcie dostał w tesco 2 ostatnie opakowania. W Biedronkach lub u nas na osiedlu zdarza się, że też zostają tylko 3R albo bananowe. Nie będę ich kupować, bo nie wiem czy będą smakować i nie musi pić kaszkowego zagęszczacza. A byliście w Rossmannie? Mąż w razie jakby nie dostał miał jeszcze tam podjechać, ale jak już miał kupione to nie było po co.

Ola w nocy nie pije mleka, wogle nic nie pije, bo śpi, dopiero rano pije herbatkę albo wodę z miodem. Bebiko dostaje tylko na wieczór do kolacji, chyba że zje płatki z tym mlekiem na śniadanie albo użyje do zrobienia jej budyniu. Poza tym większość zupek mlecznych w domu i żłobku ma robionych na mleku krowim, więc mleko tak szybko nam nie schodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny karmicie bebiko 3?
Ale jazda w Stargardzie nigdzie go nie ma, bo ponoć brakowało jakiegoś składnika do mleka.
Nie ma w żadnym sklepie markecie, a jak już w jakimś osiedlowym się został to cena sięga 20-25zł!!
Co za złodziejstwo na krzywdzie dziecka sie dorabiają.

Niby produkcja już ruszyła, ale kiedy mleko będzie??
Porażka

a tu mini komunikat ze strony bebiko
https://www.bebiko.pl/home/produkty/ProductMailingForm#Bebiko3
Mam zamiar przejść na inne mleko.


próbuj na allegro zamawiać 🙂 z tego co widziałam to jest trochę aukcji z tymi mlekami.
Z innych mlek polecam Hipp, tyle, że ja odkąd Grzes skonczył roczek dawałam mu mleko krowie ( głównie kakao )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u NAS BYLO TO SAMO....
ALE JUZ WIDZIALAM ZE JEST, ALE WIARA TAK SIE RZUCILA- WIDZIALAM LASKE JAK BRALA CHYBA Z 6 KARTONIKOW TO PEWNIE LADA MOMENT ZNOWU ZABRAKNIE.

PARANOJA.
TO BANANOWE POWIEM WAM NIE JEST ZLE. SLABO CZUC TEN SMAK TAK MI SIE ZDAJE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pierwsze słyszę, żeby był problem z Bebiko....ale może, bo ostatnio nie kupowałam, bo miałam zapas. A to tylko w waszych okolicach, czy spotkałyście się że w innych miastach też? Jutro musze popatrzeć po sklepach, bo już ostatnią paczkę mały wcina.... 😮 Ale jak coś, to mam alternatywę, więc nie panikuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesiące później...
  • Mamusie
witam, jestem z Łobza (zachpom) u mnie też jest problem z bebiko. w niektorych sklepach wogóle nie ma. w biedronce widziałam bebiko 4R za 20,99zł. Masakra.

Od trzech dni podaje dziecku bebiko 4, zamiast bebiko 4R(nie mogłam dostać w Tesco). Córeczka nie chce go jeść. kolejna butelka wylana. Nawet dziś na wieczór nie wypila. od 3 dni potrawy dla niej są kWAŚNE. Nic nie chce jeść tak chętnie jak do tej pory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...