Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dosik u nas też tak sypie śnieg 😁 😁 😁 😁
Moja Emila nosi 68. 74 jest dla niej za duże 🤢
Wage ma jak inne dzieci, ale niska jest - wiec taka kluseczka wychodzi 😁
Nie dziwię się, że nie umiałam jej urodzić jak miała 51 cm i 3650g 😁 To ta waga w ogóle się nie rozłożyła.

Justi - 60cm 🤪 🤪 Szok - to chyba Wojtuś koszykarzem będzie na bank 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja wróciłam z zakupów, kupiłam małemu jak to się nazywało w realu wyprawkę 🙂 a znajduje się w niej : body, koszulka z dł. rękawem i bez rękawów, spodnie, czapeczka, niedrapki, buciki, śliniaczek i 2 myjki 🙂 chciałam żółte, no ale mój kochany mąż stwierdził, że jemu się nie podoba i wzięliśmy niebieskie 🙂 będzie miał dłużej to, bo pisze na tym opakowaniu, że to jest od 0-3 miesięcy 🙂 ja jestem ciekawa jaki mój maluch się duży urodzi i ile będzie ważył. 😜 no mój mąż ponoć ważył ponad 4kg, jak dobrze słyszałam to 4,5 ;p
no a co do śniegu, to u nas sypie i przestać nie może :/ urodziłam się w zimę, bo w styczniu, ale jej nie znoszę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was widze dziś coś sie dzieje u nas na wrzesniu taka cisza że łoo 😞
a dziś akurat mam wmiare wolny dzien by posiedzieć 😜
chciałam się przejsć z małym ale mysle czy w ten śnieg z nim wychodzić ? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik u mnie mała śnieżyca Ja nigdzie sie nie wybieram z maluszkiem pozatym nie mam kombinzonu jeszcze no i mam nadzieje, ze w koncu zaszczepie po raz pierwszy mojego Smerfa w przyszlym tygodniu . . . takze grzejemy sie w domku 🙂

jesli masz ochote odpowiednio ubierz swojego Kacperka i mozesz smialo isc do -10 stopni z niemowlakiem mozna spokojnie spacerowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Nas tak pada śnieg, że mnie by się nawet nie chciało nosa za drzwi wystawić :P zaczęła się zima..w sumie w tym roku i tak późno.. No a mój mąż pojechał powymieniać do kolegi oleje w samochodzie, a później ma przyjechać i zrobić mi pyszną kolację 🙂 ciekawe co wymyśli 😉 Gotuje bardzo dobrze i bardzo smacznie, więc nie obawiam się, w sumie chciałabym umieć gotować tak jak On! 😜 mamy dzisiaj taki wieczór, że siedzimy sami, nie pamiętam kiedy tak było, żeby w sobotę wieczorem siedzieć sobie w domu i mieć czas tylko dla siebie. 😁

miłego wieczorku Kochane! klaskam i uciekam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska zazdroszę Wam wspólnego wieczoru...
Mój Szymon zazwyczaj w weekendy pracuje na noc eh 😞

Aniu jakie fajne Twoje Dziewczynki 🙂 A jak Natalka zareagowała na pierwszy śnieg? bo pewnie tego z tamtego roku nie pamięta 😉
Super jest mieć siostrę.. a widać Twoje Kruszynki bardzo mają się ku sobie

U nas cały czas sypie sypie i sypie. A jutro pewnie będzie chlapa bo ma być temp na plusie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny 🙂

no już się chwalę 😜 zrobił zapiekankę taką z makaronem, piersią z kurczaka, pieczarkami i cebulką 🙂 to wszystko polane bardzo dobrym sosem, ale jak on go zrobił nie wiem 😜 no i wszystko oczywiście posypane żółtym serem. Ja ogólnie nie wiem co i jak, bo nie mogę siedzieć w kuchni, gdy on gotuje, bo bardzo dużo przypraw daje, a ja ciągle narzekam, że po co tak dużo i po co tak dużo, więc postanowiłam się nie wtrącać 😜 no i była ta zapiekanka strasznie ostra, co sam przyznał i stwierdził, że chyba za dużo pieprzu dał 🙂 ale było pyszne, tylko potrzebowałam dużo wody mineralnej 😜
tak, że kolacja i ogólnie wieczór na wielki + 😁
my jedziemy dzisiaj na obiad urodzinowy do cioci Artura, w sumie to już naszej cioci, tylko ja się jeszcze przyzwyczaić nie mogę 🙂 tak, że jak się uda poklaskam i znikam się szykować! 😁
miłego dnia Kochane! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 😉

na dworze śnieg a dzieci maja radoche fakt że te wiekszę zawsze uwielbiałam zime teraz już tak mniej :P wtedy się nie odczuwało tego zimna 😁

dzisiaj do teściów na obiad 🙂 mniami uwielbiam niedzielne obiadki 🙂
poklaskałam troszke 🙂
miłego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki

Melduje się po imprezce, wszystko się udało. dziś odpoczywam od kuchni i jedziemy na obiadek do teściów.
Tuska dziś Ty smaków narobiłaś tą zapiekanką ... mniam 🙂
A co do pogody to u nas też zima aż miło patrzeć przez okno 🙂 Aniu a dziewczynki zrobiły już pierwsze bałwanki?
Spróbuje jeszcze poklaskać i uciekam się ubrać bo będziemy na ten obiadek niedługo zmykać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

Aniu sliczne córeczki i jakie szcześliwe 😉
Zuziek slodka Zuzia 🙂

Tuska dlatego wlaśnie najlepszymi kucharzami są mężczyźni w tym Twój mąż 🙂
nieskromnie powiem,ze moj tez pysznie gotuje tylko,ze pozniej nie rozpoznaje kuchni 🥴 i to jest jedyny minus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Wam!!!!
ale zima! super(gdyby nie fakt kiepskich warunków na drodze).

Dzis zaliczylismy Fashion House w Jaworznie, niestety kurtki sobie nie kupilam, bo okazalo się ,że albo jestem za gruba 🤪, bo chciaalm S, a były tylko XS a lbo za chuda, bo były tez L i XL....no makabra, chyba muszę odwiedzic jednak Silesie, chociaż przed świetami to tam jest apokalipsa na parkingu.
Za to Alciji kupiłam śliczna kurtkę w Wójciku za 69zł..niezła okazja.

Mój Małż dzis poszedł na latwizne, bo ugotował rosołek a na drugie frytki i do tego warzywa..ale dzieci oczywiście szczęśliwe 🙂

Kasiu, Natalka nie pamiętała sniegu z tamtego roku, jasne że tak, a jak ten zobaczyła, lekko była przerazona, dotknęła go i jak jej sie przylepił do rękawiczki to wpadła w histerie. Ale potem juz skumała, że jazda na sankach jest niezła, przy czym fajniejszą zabawą jest ciągnięcie sanek 😁

heheh...Nati oglada wlaśnie MiniMini i nasladuje dzieci, jak ćwiczą-ale ubaw, taka nieporadna 😜

Justi, mój tez robi chlew w kuchni, chociaż go ostro pod tym względem "wychowuję", ale to silniejsze od niego chyba, zersztą jak tyle gotuje, to ja tam mogę czasem sprzatnąć, chcociaż ostatnio już zaczął sam wszystko wkładać do zmywarki, więc jest naprawde nieźle...lata pracy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry! 🙂

ach no to mój mąż tak samo zrobi bardzo duży bałagan w kuchni przy tym swoim gotowaniu, a posprzątać oczywiście muszę ja 🙂 kiedyś mówił, że on może gotować, ale nienawidzi zmywać, ale teraz jak mamy zmywarkę to co to za problem, żeby wszystkie brudne naczynia tam włożyć? 😜 no ale to jest już po prostu urok mojego męża, ugotuje, ale Ty posprzątaj sama 😜

normalnie ta pogoda mnie dobija :/ cały czas sypie i sypie :/ a ja muszę na zakupy iść, a tylko tutaj na Helenkę do Carefura i do piekarni, wczoraj stwierdziłam, że pójdę sobie spacerkiem, ale dziś jak zobaczyłam jak sypie, to chyba jednak wezmę auto..:/
muszę wymyślić coś na obiad..a nie mam w ogóle pojęcia co zrobić ! 😜 a mam tyle sprzątania w mieszkaniu, że najchętniej wymyśliłabym taki co zajmuje góra 20minut jego przygotowanie.. 😜
także ja poklaskam i uciekam dziewczynki 😉

miłego dnia! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Co tam dziś dziewczynki porabiacie w taki ładny zimowy dzień. Ja właśnie napaliłam sobie w kominku i aż mi się milej zrobiło. Tu ogień a za oknem bielusieńko, aż miło patrzeć jak ten śnieg pada. Mam dziś wieczorem wizytę kontrolną więc zobaczymy ile Bąbelek urósł od poprzedniego razu a na pewno sporo. Brzusio mi tak w ciągu tygodnia skoczył, że w tym tygodniu muszę jechać kupić sobie kurtkę bo w obecną w przyszłym tygodniu już się nie zapnę i zostanie mi tylko narciarska 🙂

Dziewczyny maluchy ze zdjęć są przesłodkie 😆
A co do gotowania. Mój mąż też czasem ma natchnienie na kuchnie ale niestety rzadko 😞 Ale jak raz mi na święta upiekł piernika to wymiękłam, pół rodziny się nim zajadało. ale faktycznie kuchnia wyglądała jak po wybuchu atomowym mój Misiek na sobie miał każdy składnik wypieku. Ale widok niezapomniany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze tyle sprzątania zostało, a plecy bolą mnie już masakrycznie :/ to co będzie później? :/ posprzątam i okazało się, że nie muszę gotować, bo szwagierka napisała, żebym wpadła i mąż jak będzie wracał z pracy to wysiądzie koło nich z autokaru 🙂 zjemy obiadek, posiedzimy i jedziemy oglądać kanapy, bo chcemy sobie rogówkę kupić do pokoju 🙂 zostało nam jeszcze troszkę pieniążków z wesela, więc lepiej kupić coś pożytecznego! 🙂 no i w sumie do M1 też mamy jechać, bo muszę sobie buty zimowe kupić na płaskim, bo mam tylko na obcasie, a boje się w nich chodzić, żeby się nie przewrócić, bo strasznie ślisko..no i rękawiczki i szalik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a słyszałyście że nie można podobno chodzić na obcasie w ciąży... w zime to już wogóle bo i na płaskim można orła wywinąć 😉

moje dziecię śpi najedzone a ja idę odpoczywać 🙂 bo lenia dostałam a puki młoda śpi to korzystam :P

po oklasku dla każdej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...