Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzień dobry Dziewczyny 😉
ja nie wiem co się dzieje, znowu strasznie boli mnie brzuch, a nic takiego nie robiłam.. nie wiem.. mój maluch tak się wierci, że to jest masakra, coraz bardziej i coraz mocniej.. A najbardziej uwielbia w nocy.. dzisiaj obudził mnie o 1. i zasnęłam dopiero gdzieś koło 5., no i wstałam po 7. jak mój mąż wrócił z pracy.. Po prostu dzisiaj padam :/ nie wiem jak przeżyję ten dzień, próbowałam się jeszcze na troszkę położyć, ale nic, nie mogę zasnąć.
Mikołaj w tym roku do mnie nie przyszedł, chyba byłam niegrzeczna.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do mnie też mikołaj nie przyszedł a Zuzi przyniósł grającego pieska pampersy i mleczko :P hehe

zapomniałam wam napisać mąż wyjeżdża jednak do Warszawy w poniedziałek i nie wiem czy płakać czy się cieszyć z jednej strony w końcu bedzie kasa 🤢 ale tak przed samymi świętami i nie wiadomo czy na święta wróci... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, że będą pieniądze to na pewno na plus..tylko nieciekawie, że nie wiadomo czy wróci na święta.. Święta osobno :/ 😞
Ja siedzę i się nudzę, bo mąż dalej śpi, a ja już wszystko co miałam zrobić, to zrobiłam.. Mam nadzieję, że za moment wstanie.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek no faktycznie szkoda byłoby spędzić święta bez męża ale jeśli ma innej możliwości to jakoś to na pewno nadrobicie.
Tuska jak boli Cię brzuch to Nospa i na kanapę leniuchować. A stwardniał Ci czy tylko boli? A co do ruchów maleństwa to mój tak szaleje, ze czasami brzuch skacze aż nie do wiary. A najbardziej upodobał sobie wieczór i noc i też czasami mnie budzi więc tym akurat się nie martw bo żle było by, gdyby właśnie nie baraszkował. Ale fakt czasami aż mnie potem wszystko boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Zuzia niedługo zacznie Wam biegać, a nie tylko raczkować! 😉

kasiaw no właśnie byłam z mężem na zakupach, bo chciał kupić sobie buty i oprócz bólu pleców i stóp, bardzo stwardniał mi brzuch, bardzo się zaniepokoiliśmy z mężem, bo nigdy jeszcze tak twardego nie miałam, więc zadzwoniłam do mojego lekarza i kazał mi zrobić badanie CRP, no i do niego zadzwonić jak wyniki odbiorę, a poza tym 3 razy dziennie brać nospę i jak do piątku się nie poprawi to mam do niego przyjść i zobaczymy co jest. Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku..
No mój maluszek to mega wiercioch 😉 czasem jak leżę wieczorem to czuje, tak jakby fikołki w brzuszku robił 😉 a poza tym mój brzuch też podskakuje bardzoo 😜

dobrej nocki Kobietki :* idę się położyć, żeby troszkę przeszło. 😉 do jutra. jak się uda to oklaski będą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska, no to rzeczywiscie święta bez Małża niefajne 😞

Zuziek, Twoja wędruje po podłodze, a moja po parapecie i po szafach..i dalej tym gorzej.

a u mnie Alicja chora, zadzwonili z przedszkola że ma 39 stopni i kicha. A ws obotę Jasełka i ma wystepować..ojojoj..może sie wykuruje do tego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska daj na luz i duuuuuuuuuuuuuuuuuużo odpoczywaj. Zrób sobie jutro dzień leżakowania na kanapie przed TV albo z książką i odpuść sobie wszelkie prace domowe. Odpoczynek trochę powinien rozluźnić brzuch, Ale musisz naprawdę uważać na siebie bo to niedobrze, wiem bo też to miewam chociaż nie aż tak mocno jak Ty.

Zuzia superancka, ale teraz będziesz Zuziek musiała mieć oczka dookoła głowy bo jak już córcia zacznie sama biegać to będziesz miała wesoło 😉

Dobranoc dziewczynki i spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mafiaani to mój mąż mial nie byc na święta ale chyba bedzie 😉

Tuska zgadzam się z Kasiaw że masz leżeć bo nie daj Boże coś wykombinujesz i co potem... wiem sama po sobie że leżenie plackiem jest trudne ale postaraj się... chociaż pół dnia 🤢 żadnych porządków świątecznych zakupów itp. ja bedąc w 16 tyg. kilka dni przed świętami trafiłam do szpitala przez takie porządki i zakupy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry Dziewczyny 😉

dobrze będę dzisiaj odpoczywać, tylko muszę iść na badania, ale to pójdę prywatnie, bo i tak nie mam skierowania, bo to badanie kazał mi zrobić, jak z nim wczoraj gadałam przez telefon. No i pójdę oddać książki do biblioteki, bo nie zauważyłam, a mnie się już kara zaczęła naliczać :/ wypożyczę sobie jakąś ciekawą książkę i poleżę w łóżku, tym bardziej, że wczoraj zrobiłam zupę na obiad i zostało dużo to dziś możemy jeszcze zjeść 😉
dzisiaj brzuch już nie jest tak twardy, no ale to po nocy leżenia, powiem Wam, że małemu też chyba było ciężko wczoraj, bo przespałam całą noc, nie obudził mnie, więc na pewno się nie ruszał albo minimalnie. Kupiliśmy wiersze Brzechwy wczoraj i na dobranoc czytałam do brzuszka...hehe 😉 ale szkrabowi chyba się podobało, bo się ruszał jak szalony, no a później powiedziałam "dobranoc, idziemy spać" i przespałam całą noc! 😉

:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już na badaniach byłam, jutro po 10. będą do odebrania 😉 ale niestety jeszcze później muszę iść do biblioteki, bo akurat dziś jest od 10 😞 alee później kładę się do łóżka ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

Mafiaani i znowu źle przeczytałaś 😁 bo chyba jednak bedzie na świeta z nami 😁 hehe ale spoko mnie tez się zdarza zapomnieć albo pomylić 😉 to normalne 🙂

Tuska jak tylko zalatwisz biblioteke marsz do łóżka 🥴 my dla twojego dobra :*

ja z Zuzką dzisiaj do lekarza bo ma okropny kaszel mokry 🤔 ale tylko to ma bo ani gorączki ani katarku nic 🤢 ale wole dostać recepte na jakis syropek i dowiedziec się kiedy na szczepienie p[rzyjść bo jutro mialam iść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu mam dzisiaj dzień, że jem, a i tak za około 30minut znowu jestem głodna! 😜 na szczęście nie mam wiele takich dni, zdarza się jeden góra dwa miesiącu 😉
tak jest po bibliotece leniuchuje, leżąc i w łóżku i czytając książkę ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
ja dziś źle spałam ale odbiłam sobie rano bo wstałam dopiero po 9. Tuska fajny pomysł z tym czytaniem książki do brzuszka. Ja do niego mówię ale o tym nie pomyślałam ale teraz może spróbuje. Dzisiaj taki ponury dzień, że w ogóle książka nie jest głupim pomysłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...