Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mafiaani napisał(a):
Zuziek, ja to nie mogłaś znieczulenia w ciąży???, co za dentysta! w ciązy NALEŻY i WRĘCZ POWINNO SIĘ DAWAĆ dać znieczulenie, dawka leku jest tak mała że nawet nie przenika dobrze do krwioobiegu, a ból to tak duży bodziec stresowy, że może nawet wywołać skurcze...mÓJ Mąż jest dentystą i nigdy nie naraziłby kobiety w ciązy na cos takiego. W ogfole to polecma zmienic dentyste, bo metoda ronienia kanałówek w spsób bólowy odeszła juz do lamusa...


Mafiaani 😮 to żeś mnie teraz rozwaliła 🤢 fakt dentysta jest stary i chyba ma stare metody ale tyle cierpienia co ja przeszłam dwa dni mnie ząb bolał a nawet apapu nie mogłam wziąść a co wizyte czyli co 2 tyg. bolało od nowa przy 4 wizycie dopiero nie bolało 😞 a byłam wtedy w 7 miesiącu!!! i było widać że to większa ciąża niż do 3 miesięcy! chyba faktycznie trzeba zmienić dentyste 😞
a i dzielna mama z ciebie 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na Twoim miejscu zmieniłabym dentystę, bo ten chyba nie zna się na rzeczy, przynajmniej co można, a czego nie jak przyjdzie do niego kobieta w ciąży.
Plecy mi siadają już, tak mnie bolą, że w nocy nie mogę spać, a tu jeszcze 3 miesiące noszenia tego brzuszka i na pewno jeszcze urośnie 🙂 tak naprawdę to on dopiero niedawno zaczął rosnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

dzisiaj mam taki mały dzień lenistwa, mąż kupił wczoraj książkę "moje pierwsze dziecko" i mam zamiar sobie ją poczytać 🙂 czuć, czuję się o wiele lepiej i nie mam już boleści brzucha, tylko rano jak tylko wstaję mam taką suszę w buzi :/ od kilku dni tak :/ no i często w nocy wstaję do toalety ... ja wiem, że jest ucisk na pęcherz, ale ja wstaję min. 3 razy w nocy..

jak się uda to poklaskam i zmykam 🙂 miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska teraz te latanie do wc w nocy bedzie normą 🙂 niestety dzieciątko już na pęcherz naciska... a potem bedzie potrafił cię kopnąć w pęcherz że zdarzy ci się (acz kolwiek nie musi) że popuścisz 🥴

jak się bedzie dało to poklaskam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej beboki co tu taka pustka 😁

Moje dziecie spało ładnie 🙂 (jak zawsze ☺️ ) 😁 a dzisiaj robie wyprawę życia z wózkiem jadę do koleżanki do GLIWIC 🥴 już się boje tego śniegu...

a i wszystkiego najlepszego z okazji 7 miesiączków Emilki 🙂
miłego dnia i po oklasku ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Dziewczynki! 🙂
Wczoraj przywieźli Nam kanapę i trochę się przeraziliśmy, bo kiedy oglądaliśmy ją w sklepie wydawała nam się dużo mniejsza.. My mieszkania dużego nie mamy i wyszło na to, że kanapa jest prawie na pół pokoju.. Ja jak to zobaczyłam dostałam ataku śmiechu, ale to śmieszne wcale nie jest.. No ale mąż stwierdził, że dziecko będzie miało tyle miejsca na raczkowanie, że nie musi po podłodze, jak ją rozłożymy.. 🙂
Ja teraz wypiję sobie kawkę i biorę się za ogarnięcia mieszkania, bo jak mąż wróci z pracy to jedziemy do Sławkowa, do moich rodziców, nie byliśmy tam dwa tygodnie i już mama mówiła przez telefon, że tata zgrzędzi :P ale on tak ma jak mnie za długo nie widzi..córusia tatusia! 🙂 ma jeszcze jedną córkę, ale to ja byłam ta pierwsza 😎 a poza tym będziemy odbierać jutro albumy ze zdjęciami ślubnymi i płytę z wesela 😁 zdjęcia widziałam, bo sami wybieraliśmy do albumu, ale jestem mega ciekawa tego filmu ogólnie kamerzysta stwierdził, że na trzeźwo nie da się tego oglądać, tzn. że takie jaja! 🙂 no ale u nas dużo młodych na weselu było, bo ode mnie 6 koleżanek, od Artura 8 kolegów to wiecie, no a do tego jeszcze rodzeństwo czy kuzynostwo! 🙂 rozpisałam się.. 🙂
powiem tyko tyle, że mój maluszek już coraz mocniej mnie kopie, a najgorsze jest to, że najbardziej lubi wieczorami jak ja kładę się spać 🙂 więc kładę się wcześniej z godzinę i oglądam telewizję, bo mój kochany szkrab potrzebuje tak z godzinę na buszowanie w brzuszku 🙂 później się uspokaja i idziemy spać 😁

klaskam i znikam 🙂 miłego dnia Kobietki! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł
Kurcze cały tydzień mnie tu nie było 😞

Wróciłam do pracy i nie wiem w co ręce włożyć - a w pracy zapieprz 😠

Widzę, że Zuzia pół roczku skończyła 🤪 Wszystkiego naj Ślicznotko 😘 Spóźnione ale szczere 😉

Mafiaani zazdroszczę SPA 🤪
Chwal sie jak było 😉

Tuska w sklepie zawsze wszystko wydaje sie mniejsze 😁 też mieliśmy niejedną wpadkę 😁
Ale skoro już macie taką dużą kanapę to wiosenne spotkanie robimy u Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo :*

co to była wczoraj za podróż 🤢 bylam taka padnięta że nakarmilam mlodą (nawet jej nie kąpałam) i jak tylko zasnęła a była wczoraj łaskawa to podłam na pysior 🤢 ufff... ja chce sanki!!!! bo jak mam wychodzić z wózkiem gdzieś to dostaje na głowe 🤢

miłej niedzieli 🙂 i po oklasku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, wpadam sie pochwalic, że wróciłam wypiekniona, wypoczeta, wytańczona(w adwencie -nieładnie) i najedzona, a oprócz tego niewyspana w sumie 😉. Spa po prostu cud miód: http://www.kocierz.pl/ - o tu...

Zuziek, na sanki to chyba jeszce za wcześnie..chyba, że młodej taki śpiworek zamontujesz, bo tak jest za mała, żeby usiedzieć. A w ogole dzisiaj tak zimno, że cięzko noc wyściubić..wrrr

Tuska, z ta kanapą to wtopiliście, przyznaje 😉, my tez mielismy takie wtopy, więc juz teraz najpierw wszystko wymierzamy wczesniej.

Moje dzieciaki ogladają mini mini, a ja pije akwke niedizelnie i pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂

powiedzcie mi proszę jaki najlepiej kupić materac dla dziecka. Bardzo dużo jest tych gryczano - kokosowych, doradźcie proszę. Jutro muszę się na jakiś zdecydować a zawsze dobrze mieć podpowiedź.

Przy okazji kolorowych snów dla wszystkich Dużych i Małych 🙂 i po oklasku jeśli się uda 🙂
P.S. Mafiaani zazdroszczę weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

no zaliczyliśmy, ale już się do niej przyzwyczailiśmy 😜 zazdroszczę weekendu, też chce do SPA! 😁 mnie weekend u rodziców minął miło 🙂 jak przyjechałam w sobotę to czekały na mnie krokiety 🙃 mama mi zrobiła 😜
teraz muszę po chlebek na śniadanie iść, bo głodna..a mąż po nocy śpi. Dzisiaj jadę odebrać nowy dowód i prawo jazdy 😜 bo jak na razie mam jeszcze wszystkie dokumenty na stare nazwisko i adres 😜

miłego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Zuziek 🙂,

mi też udało się Tobie przyklasnąć. A co do materaca to właśnie tych co Twój jest najwięcej na allegro. Będę dziś zamawiać te mebelki i w sumie łóżeczko dobrze byłoby kupić już z materacem.
Czeka mnie też dziś sporo sprzątania bo w weekend mąż namówił mnie na totalną labę i obijaliśmy się aż miło ale niestety nazbierało się i dziś koniec leniuchowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...