Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzień dobry :*

no cisza, cisza 😉 ja teraz sobie kawkę wypiję, a później muszę tak troszkę mieszkanko ogarnąć, o 13. mam męża obudzić to On sprzątnie to przy czym ja bardziej musiałabym się namęczyć 😉 wystraszyliśmy się niestety obydwoje po ostatnich moich sprzątaniach, jak mi twardniał brzuch i bolał. Powiem Wam dziewczyny, że teraz już wszystko w porządku, a mój maluszek wierci się i wierci 😜 Lubię patrzeć jak podskakuje mi brzusio w każdą stronę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja głosik już wcześniej oddałam 😉 no mój maluszek teraz prawie non stop się wierci w brzuszku 😉 a najbardziej jak jadę autem czy to kierując, czy za pasażera 😉 mąż śmiał się, że będzie rajdowcem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :*

no jak to w weekend cisza, ale tak to jest 😉 no mój brzusio z dnia na dzień większy, jak nie rósł to teraz nadrabia 😉 głosik na Agniesię oddałam oczywiście 😉

miłej niedzieli Kobietki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Dzięki Kasiu 😜
Zuziek głosik oczywiście oddany. Ja dziś dziewczynki laba na 102. Mąż wybrała się dziś na narty na Górę Żar a ja zostałam w cieplutkim, suchutkim domku. Siedzę teraz przy kawce, napaliłam sobie w kominku i ani myślę w ruszać się gdziekolwiek w taką pogodę. Za to Pawełek nadrabia bo chyba ćwiczy dzisiaj gimnastykę w brzuszku... hihi. Wczoraj udało nam się dwa prezenty gwiazdkowe kupić, jeszcze parę zostało. Ale ludzi na sklepach duuuuuuuużoooooooooooo!!! Chyba większość wpadła na pomysł żeby nie zostawiać tego na ostatni moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my z mężem niestety nie kupiliśmy ani jednego prezentu .. A ludzi faktycznie mnóstwo :/ no dzisiaj pogoda paskudna 😞 no mój maluszek też ćwiczy gimnastykę w brzusiu, tylko mój to tak intensywnie od 3 dni 😉 my dzisiaj po południu jedziemy na kawę do teścia i szwagierki, bo trzeba w końcu dać album ze zdjęciami ze ślubu i płytę z wesela.. A jedziemy dziś, bo w żaden inny dzień ciężko zastać teścia w domu. A teściowa w Niemczech w pracy to trzeba płytę przegrać i wysłać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :*

co tam u Was Kobietki? 🙂 cisza jak makiem zasiał 🙂
głosik na Agniesię oczywiście oddany 😁 może dzięki nam wygra 😉
u mnie nudno jak nie wiem.. mąż ma na 14stą, więc znowu cały dzień będę się nudzić.. Nie umiem sobie Zajęcia znaleźć :/

miłego dzionka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ciuchutko strasznie 🙂

moja Zuzka na antybiotykach jest 😞 no trudno ale przynajmniej nie gorączkuje 🥴

a strasznie bym się cieszyła żeby Agniesia wygrała 😉 ale komuś chyba to przeszkadza bo mi oklaski zabiera (choć nie jestem pewna czy to przez to i kto to robi) ale trudno i tak nie zrezygnuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja chciałam też po oklasku na dobranoc dać, ale niestety się nie da :p musiałabym czekać 80 minut a naprawdę mi się nie chce 😉 późno już, mam nadzieję, że dziś będę lepiej spała.. To nie przez dziecko ogólnie, bo przez całą noc ani razu się nie ruszyło, tylko ja coś nie mogłam spać:/ kręciłam się z boku na bok :/


tak więc miłej nocy Kobietki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny że glosujecie 🙂

a mnie Zuzka zaraziła i tak kiepsko się czuje 😞 z nosa cieknie gardła nie czuje łeb 6 na 9 ehhh 😞 dobrze że Zuzka jest grzeczna nawet godzinke się z nią dzisiaj przespałam tylko jeść mi przestała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu..to niefajnie, jeśli Ty również chora, ale cóż tak bywa, kurujcie się Dziewczyny! :* jak grzeczna to dobrze, przynajmniej tyle 😉
ja dziś u dentysty byłam, założyła mi jakieś lekarstwo na dwa miesiące i w lutym mam iść założyć plombę.. No ale zauważyłam, że zęby mi się szybko psują teraz jak w ciąży jestem, bo ogólnie miałam wszystkie wyleczone, a zrobiła mi trójkę teraz czwórkę to jeszcze na styczeń umówiłam się na przegląd zębów, czy przypadkiem jeszcze jakiś się nie zepsuje..
A do ginekologa idę za tydzień w środę.. pierwszy raz mąż ze mną idzie, w końcu się udało, że ma na rano jak ja mam wizytę i może ze mną iść 😉 taki prezencik na święta 😁 zobaczy maleństwo, posłucha serduszka, jestem bardzo ciekawa jaka będzie Jego reakcja, ja jak usłyszałam pierwszy raz serduszko miałam świeczki w oczach, ale nie płaakałam! Za to jak szwagierce pokazałam pierwsze zdjęcie to się popłakała, bo z mężem jak zrobiłam testy ciążowe to wszystkim powiedzieliśmy, że nie jestem w ciąży i za pierwszym razem do lekarza poszła ze mną szwagierka, bo ja nie wiedziałam gdzie on przyjmuje i jak już się upewniłam, że jestem w ciąży, to nie wytrzymałam i jej powiedziałam, że jestem w ciąży i pokaazałam zdjęcie 😉 ale tylko ona wiedziała, później w weekend pojechaliśmy nad wodę jak to co weekend w wakacje i powiedzieliśmy moim i jego rodzicom 🙂 ach wzięło mnie na wspominki! 😉 a tutaj już zaczął się siódmy miesiąc, jakby nie było 29tydzień! czekam na ten marzec i doczekać się nie mogę 😜 a maluch to taki mały kręciołek! 😉 nie daje o sobie zapomnieć, szczególnie wieczorami! 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...