-
Użytkownicy online
-
Najnowsze odpowiedzi
-
Ja mam dokładnie to samo co Ty z tym kłuciem na dole, chwilami aż muszę nogi zaciskać i szybko siadać. Jej jeszcze tydzień mój mąż już zły na mnie każe mi leżeć nic nie robić żebym wytrzymała do piątku. A ja jeszcze chce jechać na ostatnie zakupy dla małej bo wczoraj zorientowałam się że mam mało pajacykow na teraz 🙄a do spania najwygodniejsze
-
U mnie wczoraj wieczór znów gorszy. Młody strasznie szalał, aż podejrzewam że znów zmienił pozycje i się obrócił 🤭 do tego trochę skurczy plus już czuje ucisk na samym dole aż czasami mnie mocno zakuje. Po nocy spokojnie, tylko właśnie jak chodzę to już na dole mnie uwiera. Dokładnie aby wytrwać ten tydzień.
-
Mi po cesarce lekarz powiedział ze to co normalnie schodzi w 4 tyg to w cesarce łyżeczkują wiec 3tyg do mc to norma
-
-
Nasze kluby
-
Majóweczki 2021
Klub otwarty · 42 klubowiczów
-
Czerwcóweczki 2021
Klub otwarty · 27 klubowiczów
-
Kwietniówki 2021
Klub otwarty · 24 klubowiczów
-
Marcóweczki 2021
Klub otwarty · 22 klubowiczów
-
Lutówki 2021
Klub otwarty · 3 klubowiczów
-
Lipcówki 2021
Klub otwarty · 27 klubowiczów
-
Sierpniówki 2021
Klub otwarty · 17 klubowiczów
-
Wrześnióweczki 2021
Klub otwarty · 9 klubowiczów
-
Październikowe mamy 2021
Klub otwarty · 4 klubowiczów
-
-
Najnowsze dyskusje
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.