Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze widze zakupy pełną parą 🙂
ja właśnie wróciłam z zakupów, nabyłam narazie rożek... mam jeden w spadku zielony, dzisiaj kupiłam taki pomarańczowy w jakieś stworki.
łóżeczko póki co odłożone na potem... ale rozglądam się również za pościelami. te oferowane na allegro w zestawach np 11 elementowych również i mnie szczerze interesują.
z tego co słyszałam to te baldachimy oprócz funkcji estetycznych to w sumie mało innych pełnią. no i chyba się z tym zgodzę, bo córeczka moja miała, i na niewiele się to przydawało, ładnie wyglądało owszem, ale po za tym. no ale każdy ma swoje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mojego posta mi przeteleportowało do sierpnióweczek 🙂 🙂

Baldachim musi byc, a ten szyfonowy jest ładniejszy, tylko chyba oprócz estetyki nie spełnia swojej funkcji jesli chodzi o to slońce, a ja mam bardzo słoneczne mieszkanie. Ale to tylko moje zdanie

Nie dostałam jeszcze tych próbek. Może jeszcze przyslą....chociaz kwiecien powoli zaczyna sie konczyc, a ja akurat na kwiecien chiałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musze iść do sklepu kupic sobie farbke do włosów na jutrzejsze wyjscie i czekac na tatusia, bo ma koło 16 przyjechac...chetnie połaziłabym po sklepach za czyms dzidziowym - mam w poblizu 2 takie sklepy, ale chyba sie nie wyrobie
Poza tym cos mnie nosi i chce mi sie jesc, tylko sama nie wiem co 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki z tym moim zusem to mnie w kulki robią dziady jedne dzwoniłam w poniedziałek ten co był to mi powiedziała że pieniążki będą w czwartek a dziś znowu dzwoniłam to na ten poniedziałek mają być za dwa miesiące z góry luty i marzec z takim tempem to się dziwię czemu nie dadzą odrazu za kwiecień przecież już połowa mineła już normalnie nie mam siły dzwonić i się prosić dziadów złodziejskich!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jak ty byłabys im winna pieniadze, to by cie normalnie listem gończym szukali hihi
ja natomiast czekam jak 2 firmy, w ktorych dodatkowo pracowałam w zeszłym roku przesla mi PITy do rozliczenia 😠 konczy sie kwiecien, a do konca mozna sie rozliczac 😠 mam ich w dupie, nie bede placic kary przez ich niedbalstwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co za dziadostwo w tym kraju się robi wystarczy jeden dzień zwlekać z jakąkolwiek zapłatą to nliczają odsetki a kto mi da za te 2 miesiące odsetki jak w poniedziałek nie będzie pieniędzy to jadę do tego cholernego zusu osobiście i pogadam z jakimś przełożonym tych wrednych starych toreb aż mi ciśnienie skoczyło do gardła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde znowu sie dziewuszki rozpisalyscie 🙂fajnie,nareszcie doczytalam wszystko 😉)...
u mnie co do baldachimu to miec nie bedziemy bo wychodze z zalozenia ze ladnie to on wyglada ale jest zbieraczem kurzu i zwyczajnie nie chce no ale to moj wybor i moje zdanie 😉)...
co do szalenstw dzidzi to tak nasz wiktor ewidentnie bedzie pilkarzem 😉)hehehe daje czadu jak trza,a jak do niego mowie to juz wogole brzuch mi chodzi jak szalony 😉)...z sikaniem mam to samo pare kropel,a parcie jakbym niewiem jaki pelny pecherz miala i tak caly czas ale byc moze mam jakas infekcje bo jak odebralam wyniki to mam dosc kosmiczna ilosc bakterii w moczu i moze to od tego,no ale lekarzem nie jestem wiec nie bede wyrokowac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Troche nas poniosło z tym pisaniem dzisiaj 🙂
Wróciłam z zakupów i jestem padnięta. Kurdę, nic nie kupiłam a tyle kasy wydałam....
Poszperam jeszcze troche w necie i położe sie troche, akurat niedługo tata mój będzie.

Też zgadzam się z tobą Kama że taki baldachim to poniekąd siedzisko kurzu, ale zobaczymy, może się sprawdzi jesli chodzi o słońce i odizolowanie małego od reszty pokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uffff dziewczynki ale dałyście czadu z tym pisaniem 😜 Zaczynam nadrabiać...uwaga 🙂
Co do baldachimu, to jeśli okaże się w trakcie użytkowania, że jednak nie jest pożyteczny, a wręcz przeciwnie, to zawsze można go zdjąć 😉 Ale myślę, że jednak się przyda 🙂
Co do ZUSu to złodziejstwo się szerzy!!!! I taka prawda, jeśli zwykły człowiek jest im coś winien, to zawsze go ścigną...niestety na odwrót to nie działa 😞
Jeśli chodzi o płeć, to mam nadzieję, że u nas nie okaże się, że będzie jednak chłopak, bo w różowych komplecikach od dziadków nie byłoby mu zbyt do twarzy hihihihi 😜 Ale na najbliższym USG mam nadzieję, że potwierdzi się, że to Emilka 😁
Noooo Olusiiaa musisz pilnować męża hihi, bo perfidnych bab niestety nie brakuje!!! Mojego męża też taka jedna siksa chciała poderwać 😠, nawet zdobyła jego numer i napisała mu, że ma zniewalający uśmiech, ale on jej nic nie odpisał i babsko się odczepiło. Na szczęście lasia jest z Wałbrzycha (bo mój mąż jest kierowcą i jeździ po kraju) a kursów już tam nie dostaje 😉 Ehhhh ale na każdym kroku trzeba uważać hihi 😜



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze brzucholki ze macie pory na pisanie bo wczesniej nawal,a teraz cisza jak makiem zasial 😞....
ja zaraz bede poraz tysieczny chyba ogladala na polsacie mala ksiezniczke 🤪hehe ale bardzo lubie ten filmik 🙂)...no i czekam na tel od mojego skarba bo juz steskniona jestem na maxa,on zreszta tez bo wczoraj juz mi kazal wysylac fotki mmskiem 😉) ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki. Lusiu dobrze,że przestałaś się zadręczać. Uważam tak jak reszta brzuchatek,że nic nie jest przesądzone i szkoda nerwów. A najgorsze co można zrobić to poszperać w necie na dany temat. Za każdym razem jak coś się dzieje tak robię i nie wiem dlaczego,ale znajduję tylko negatywne info.Później obiecuje sobie,że już nigdy więcej tak nie będę robić.
Ja byłam dzisiaj u gina. Ze względu na te napięcia macicy które miałam w ostatnim czasie (brzuch w większości czasu był twardy) miałam robione ktg. Na szczęście wszystko ok. Z resztą od wczoraj biorę dużą dawkę magnezu i sporadycznie no-spe i dzisiaj już czuję się znakomicie. No ale jednak muszę uważać, bo mogę wcześniej urodzić. Synka rodziłam w 37 tyg więc w sumie nie spodziewam się że drugie urodzę po terminie. No ale zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Największy nawał jest około 13-14 popołudniu 😉
Ja dzisiaj upatrzyłam sobie w Smyku taki prześliczny kocyk 🙂 Kosztuje 85zł i jest milusi i grubiutki. W sam raz do wózka dla maluszka 🙂 Na szczęście mój zacny małżonek ma do wykorzystania ok. 400zł zniżek w Empiku, Smyku i jakichś innych sklepach także kocyk będziemy mieć za darmo 😉

A tak z innej beczki: przed chwilką Emilka wyprawiałą takie akrobacje, że kilkakrotnie mój brzuch pofalował to w lewo, to w prawo hihihi 😜 Pierwszy raz aż tak intensywnie się poruszała 🙂 Dziwne uczucie 🤪

Miłego wieczorka dziewczynki. Ja uciekam, jutro trzeba wstać wcześnie, bo jadę na 8:00 na uczelnię...ehhh. Nie chce mi się jak cholerka, ale jak mus to mus 😞



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
U mnie też piekna pogoda, właśnie przyjechał tatuś aby dokończyć wczorajszą robotę, bo mu sprzętu brakło 🙂

Ja wykąpana i powoli będę się szykować do wyjscia. Na 17 idziemy na urodzinki, no ale wczesniej jedziemy do tesciów, bo pojechali dzisiaj po Roberta syna i zostaje na 2 dni, więc będzie wesoło 🙂

Ja zabardzo nie bede sie udzielac na zadnych spacerach ze względu na przeziębienie, bo coś mi się teraz na kaszel znowu rzuciło.

Amelia musisz dziewczyno stac na straży bo rzeczywiście maleństwo zechce przyjsc na świat troszkę wcześniej 🙂 🙂

Ja sobie tak uświadamiam, że nie mam jeszcze praktycznie nic dla Franka, i troche mnie to przeraża. Obym się wyrobiła 🙂

Miłego dnia Wam życze. Zaglądne tu jak wróce wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pojawiam się jeszcze bo po suszeniu włosów musze troche odtajec 🙂
Podejrzałam u czerwcóweczek stronke z fajnymi koszulami do karmienia, szczególnie ta jest super: http://allegro.pl/item977092111_100_bawelna_koszula_nocna_do_karmienia_muzzy_38.html

a ta bardziej zwyczajna

http://allegro.pl/item979084744_koszula_dla_karmiacej_roz_m_super_wybor_nowosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...