Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Co do rożków to nie zastanawiałam się konkretnie nad jakim, ale chyba raczej taki zwykły, nie usztywniany, żeby można było go wykorzystać jako kołderkę.

Komodę mam bardzo głęboko (taką, że zmieści się na niej przewijak), na górze z jedną szufladą a pod szyladą drzwiczki z pułkami. Ale jak juz wcześniej wspominałam, nie wiem czy z niej skorzystamy, bo nie wiemy ile będziemy mieć miejsca w pokoju. 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zaczekam do końca tygodnia, to juz ostateczny termin. Ale jak będę musiała pójść do lekarza to i tak musze go zmienić, bo tamten co w 4 miesiący ciąży u niego byłąm nic mi nie chciał przepisać, chociaż zdychałam strasznie, mówiąc że leki to za duże ryzyko i takie tam - był starej daty ten lekarz i może nie wie jakie są nowości na rynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam ze 3 rozki w tym jeden usztywniany i zobacze ktory bedzie praktyczniejszy 😉)wszystko wyjdzie jak to sie mowi w praniu 😉)
lusiu ewidentnie idz do lekarza bo nie moze tak byc zebys stale byla przeziebiona 😞ja tak mialam przed ciaza,a teraz odpukac 🙂)no fakt raz bylam przeziebiona i raz bralam antybiotyk w 3 miesiacu ale gin powiedzial ze lepszy antybiotyk bo teraz wirusy sa duzo bardziej szkodliwe dla dzidzi niz niektore antybiotyki i nie ma co dac sie zwariowac 🙂)pomoglo i poki co luzik 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusia masz rację Kama musisz być pierwsza wybacz że robimy z ciebie królika ale to dla dobra ludzkości lepiej jak ktoś przeżyje na własnej skórze niż czytać głupoty z neta a twoja opinia będzie wiarygodniejsza niż jakiejś laski która nawt nie ma dzieci a pisze głupoty już znam taki przypadek laska nie miał pojęcia ale to na innym forum a pisała co jest najlepsze jakby miała chociaż 3 dzieci wszystko się wydało i trudno dziewczyny odeszły z forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 😉
Pogoda lipna pada i pada ;( Co do rożków to jeszcze się nie zastanawiałam nad wyborem ale wasze opinie przydadzą się na pewno... 😉
Wczorajszego dentystę jakoś przeżyłam, w poniedziałek idę jeszcze raz a następna wizyta już chyba po porodzie bo mam zęba do leczenia kanałowego a potrzebne jest zdjęcie rtg, którego wykonać już nie mogę...
Lusiu dziewczyny mają rację coś za często łapie Ciebie jakaś infekcja nie lekceważ tego i jednak udaj się na wizytę do lekarza rodzinnego będziesz spokojniejsza i przede wszystkim może dostaniesz jakieś konkretne bezpieczne leki !!!
Miłego popołudnia laseczki ja lecę leżeć bo na dzisiaj już mam dość... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny
kurka coś jest w powietrzu chyba, bo i mnie czeka najwyraźniej wizyta u dentysty :/ nie wiem ja to jest z leczeniem zębów w ciąży, okaże się :/ albo znając NFZowskie przychodnie przyjmą mnie jak juz będzie po porodzie...
Ja narazie mam dwa rożki, oba bez usztywnień, z czego jeden taki jakis cieńszy jest od drugiego... inne materiały pewnie użyte. w każdym razie wcześniej również miałam rożki bez usztywnień, no i nie są takie złe, dobrze się w nich trzyma dziecko, zanim nabierze się pewności i wprawy.... na pewno przydaje się dodatkowy rożek bo przecież choćby miało maleństwo używać go góra dwa miesiące, to wyprać go czasem trzeba. a to się uleje, a to jakieś inne fuj.... no i tak jak Lusia mówi, można potem wykorzystać do przykrywania. u nas w szpitalach zabraniają używania swoich ubranek i innych rzeczy, wymagają tylko pampersów no i chusteczek nawilżanych. a maluszki zawijają w jakieś ogromniaste kaftaniczki, no i kocyki obleczone w poszewkę, a to wszystko zawiązują zwyczajnie bandażem. fakt że piękne to nie jest ale praktyczne.
pogoda paskudna, dołująca i wstrętna.
Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i dalej mnie ten wózek męczy... już mi się po nocach śnią...
taki fajny jest:
http://www.allegro.pl/item1002261323_2_w_1_bartatina_plus_na_pasach_najtaniej_jedo_2010.html
zastanawiała się któras z was kochane nad nim?
fajne jest to że jest w wózkach tego typu gondola duża... i ma podnoszony zagłówek w gondoli, więc może da się w naszej sytuacji przewozić i zimę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wózki bartatina tez są super 🙂 u mnie w komisie był taki jeden i miałam ochote skusić sie na niego, kosztował 540 zł, ale jeszcze nie mielismy aż tak bardzo w planie kupna wózka, i się sprzedał. Teraz w tym samym komisie jest taki sam tylko inny kolor - jasno beżowy, i kosztuje 490zł. Myslę że warto 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe,a bardzo chetnie moge byc pierwsza 😁nawet bym chciala juz koncem czerwca 🙃i moge byc waszym kroliczkiem doswiadczalnym 🙃 😁...
wrocilam dopiero z plotecze z moimi ciezarowkami i dalam sie skusic na lody i kawke ☺️pewnie waga po tym pojdzie znowu w gore bo porcja byla solidna ☺️...martwilam sie o cukier ale po powrocie odrazu zmierzylam i 110 😉wiec git nie wiem dlaczego mi ta krzywa wyszla zawyzona,zobacze co moj gin powie w poniedzialek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój dzisiaj grzeczniutki, chyba wie że mama chora to i ją oszczędza 😉 czasem na pęcherzu podskoczy 😉

wogóle nie mam apetytu przez to przeziębienie, zjadłam 2 kanapki z miodem, podgrzewam wczorajsze chińskie, ale nie zjem, jakos nie mam ochoty, ale wykorzystując ryż, dodam so niego trcohe masełka i cukru, pycha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusia1982 napisał(a):
wózki bartatina tez są super 🙂 u mnie w komisie był taki jeden i miałam ochote skusić sie na niego, kosztował 540 zł, ale jeszcze nie mielismy aż tak bardzo w planie kupna wózka, i się sprzedał. Teraz w tym samym komisie jest taki sam tylko inny kolor - jasno beżowy, i kosztuje 490zł. Myslę że warto 🙂 🙂


A u Was Lusiu tzn gdzie? 🙂 u nas jakoś mało takich komisów itp a sklepy dziecięce mają jakiś mały asortyment. wszedzie conecoV3 albo V4 wystawiają nic więcej. a te mają zdecydowanie małe koła. no kurcze a ja właśnie wole na paskach wózki. faktycznie nie czuć żadnych nierówności...A jaki Ty masz Lusiu? widziałam gdzieś wczesniej zdjęcie ale chodzi mi o nazwę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusia1982 10 lipiec Chłopczyk Franek
Michalindzior 10 lipiec ?????????? ????
Ann 11 lipiec Chłopczyk ????
Kama0006 12 lipiec Chłopczyk Wiktor
Edyta86 15 lipiec Dziewczynka Emilia Aleksandra
Irka83 17 lipiec Chłopczyk Kacperek
Aniulka23 19 lipiec ??????????? Alex,Martynka
Kaczuszka987 22 lipiec Dziewczynka Hania
Justi5 25 lipiec Chłopczyk Wojtuś
Olusiiaa 30 lipiec Dziewczynka Gaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo Justi ale przygotowałaś listę na medal 😜 Moje dane się zgadzają 😉 Już wpisałam dwa imiona, bo drugie też ustaliliśmy. Malutka odziedziczy po swojej przyszłej chrzestnej i zarazem mojej najlepszej przyjaciółce także będzie Emilia Aleksandra 🙂 Brzmi tak dostojnie hihihi chyba będzie jakąś gwiazdą 🤪 🙃 😁 😉 😁
Co do wózka, to bardzo ładniusi, ale jak dla mnie troszkę za mały ma koszyk. Ja zawsze mam pełno tobołków przy sobie, więc pewnie bym się tam nie pomieściła hihihihi 😉
No ciekawa jestem jak nam te terminy w rzeczywistości wypadną...Ja bym chciała urodzić już na początku lipca, ale okaże się w praniu 😜 Dzisiaj naczytałam się na jednym wątku relacji innych mam z porodów i powiem wam, że jest chyba tyle samo opinii złych co dobrych...Z jednej strony cholernie się tego momentu boję, a z drugiej nie mogę się go doczekać. Ehhh kobiecie nie dogodzisz hihihih 😜
A Emilka dzisiaj była barrrrrrdzo aktywna. Rano po odliczeniu 10-ciu ruchów myślałam, że pójdzie spać, ale gdzie tam, skakała prawie cały dzionek. A teraz po kąpieli coś czuję, że chyba znowu zacznie buszować. Teraz ma czkawkę 😉
Miłego wieczorka ciężaróweczki i buziaki dla mieszkańców waszych brzuszków 😘





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...