Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe no pasowałby 🙂 im dłużej mu się przyglądam tym bardziej jestem zdecydowana. ale najpierw muszę z małżonkiem przedyskutować.
A ja z terminem to nie wiem jak bedzie... brałam przed samym zapłodnieniem tabletki antykoncepcyjne, więc ciężko stwierdzić kiedy jajeczkowanie było....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli moge mieć własne zdanie, to uwazam ze naprawde warto kupic taki wózek - jesli oczywiscie komus taki odpowiada 🙂 widziałam go na żywo tylko tamten poprzedni i gdybysmy mieli wtedy kase, to kto wie, ale napaliłam sie na niego konkretnie 🙂 wiem, że trudno jest kupic taki używany i to jeszcze w dobrej cenie, a ten jest 🙂 mój jest bardzo podobny, tylko nie ma podnoszonego oparcia w gondolce, ale mnie to nie przeszkadza, ale oba są za to duże, także zima dziecko spokojnie w zimowym kubraczku będzie miało dużo miejsca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIU ZAZDROSZCZĘ TAKIEGO KOMISU BO NAPRAWDĘ CIEKAWE RZECZY MAJA I TAK OGLADAŁAM SOBIE I NAWET GDYBYM CHCIAŁA COŚ ZAMÓWIĆ TO WYSYŁKA NIE JEST DROGA...CIEKAWA OPCJA POMYSLE O TYM 😉
JUSTI RZECZYWIŚCIE LISTĘ ZROBIŁAŚ ŚWIETNĄ I SZCZERZE POWIEM, ŻE JEST MI OBOJETNE KIEDY URODZĘ A CO NAJWAŻNIEJSZE JUŻ NIE BOJĘ SIĘ TAK PORODU JAK WCZESNIEJ POWIEDZIAŁAM SOBIE CO MA BYC TO BĘDZIE I SKORO TYLE KOBIET URODZIŁO TO JA TEŻ TEGO DOKONAM 😉 TEGO ZDANIA SIĘ TRZYMAM I JAKOŚ JEST MI ZNIM LEPIEJ :d
MICHALINDZIOR WÓZECZEK CIEKAWY POGADAJ Z MĘŻUSIEM I JAK COŚ NIE ZASTANAWIAJCIE SIĘ TYMBARDZIEJ, ŻE BARDZO CI SIE ON PODOBA 🙂
MOJA HANIA TERAZ CHYBA DRZEMIE ALE DAŁA DZISIAJ ZNAC O SOBIE 🙂 🙂 OHHH MOGŁABYM JUŻ MIEĆ JĄ PRZY SOBIE NIE WIEM JAK WAM ALE MI TEN CZAS SIĘ JUŻ CIĄGNIE TYMBARDZIEJ, ŻE PRAGNĘ JUŻ MIEĆ DZIECKO PRZY SOBIE 🙂
LECĘ KOBIETKI JUŻ NYNU JAKAŚ PADNIĘTA JESTEM ŻYCZĘ WAM SPOKOJNEJ NOCKI I KOLOROWYCH SNÓW 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja niestety strasznie ciężko przeżyłam początek ciąży, nie życzę nikomu 🤢
od jakiegos czasu zauważyłam że jem coraz mniej, bo niestety ale wszystkie wnętrzności nie mają tyle miejsca co kiedyś i nawet odrobina jedzenia powoduje u mnie potężną zgagę - a kiedyś nie miałam pojęcia o niej 🙂 i może to wywołuje teraz u mnie mdłości...poza tym przeziebienie też odbiera chęc do jedzenia

tak chciałabym mieć Frania juz przy sobie, nie tylko z egoizmu, ale głównie dlatego, że brakuje mi maluszka i chciałabym go tulić i móc ukochać 🙂

dziewuszki, zmykam się położyć, bo dla mnie to chyba jedyne sensowne rozwiązanie na obecną chwile 🙂 spokonej nocki wam życze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiiaa zróbcie może liste imion które wam sie podobaja i wybierzcie to najładniejsze 🙂 może to co innego, ale mojej teściowej Franek też za bardzo się nie widział ( pomimo iż sąsiedzi mają wnuka o imieniu Kazik i się tym zachwyca) . Zrobiła kiedys liste imion męskich i żeńskich które najbardziej jej się podobają - niektore z nich też mi się podobały, ale jej pomysł żeby dac małemu inaczej niż Franek umarł śmiercią naturalną i Franek pozostał Frankiem 🙂
Życzę ci powodzenia, może jednak będzie Gaja 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w takim oziębłym dniu
JUST twoja lista super sprawa kolorowo na białm widać mniej więcej kolejność na porodwce
MICHALANDZIOR co do mercedesa wojego to jest ładny jak się tobie bardzo podoba to nie zastanawiajcie się
LUSIA mam nadzieję że dziś będziesz się lepiej czuła wie co to znaczą wymioty miałam cały czas od 2 tyg ustąpiły nareszcie brałam tabletki od gina nie pomogły a potem czopki i też nic aż nareszcie spokój i jadłam lekko strawne posiłki i nic.....
OLUSIA napewno masz sposób na mężusia żeby zgodził się na twoje imię u mnie poskutkowało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
Ja dziś też wcześnie się zwlikłam z łóżka,ale niestety z przymusu, bo musiałam do laboratorium lecieć 😉 U mnie znowuż jest na odwrót. Mówi się, że na początku ciąży kobiety są senne, a ja wstawałam wcześnie. Natomiast teraz mogłabym spać i spać. Oczywiście w nocy mam problem z uśnięciem, i budzę się kilka razy do kibelka, ale rano nie mam mocy na wstawanie...
Co do imienie u nas na szczęście byliśmy zgodni 😉 Zresztą ja od niepamiętnych czasów kochałam się w imieniu Emilka i powiedziałam sobie, że moja córcia napewno będzie je nosiła. A i mąż oraz dziadkowie są zakochani w tym imieniu 😉
U nas dziś pogoda pod psem. Powietrze jest jakieś takie arktyczne, coś nam ta wiosenka robi psikusy 😞
Miłego dzionka laseczki 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Lusiu moja przyjaciółka jest w 36 tc i tez ma taka potworną zgagę, że przez większośc czasu nie wiedziała co to są wymioty az do teraz taki ma ucisk na żołądek, że musi iść zwymiotować więc myślę, że te Twoje mdłości są spowodowane wyłącznie zgaga ale przy najbliższej wizycie kontrolnej upewnij 😉
Olusiia zdecydowanie Twoje imię bardziej mi się podoba od tego co chciałby Twój mąż(moja opinia wyłącznie) i uważam, że jeśli nie wyobrażasz sobie innego imienia dla swojej córuni to powinnaś z nim dojśc do jakiegoś kompromisu...hmmmm trzymam kciuki 🙂 🙂
Ja też od jakiegoś czasu lubię poleżeć sobie dłuzej w łóżeczku mam jakąś taką potrzebę poza tym ta pogoda człowieka przybija ;( a czytałam dzisiaj na wp.pl że snieg może wrócić czujecie??? oby do tego nie doszło bo ja osobiście mam zimy i wszystkiego co jest z nia związane dość!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...