Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Michalindzior napisał(a):
no cenowo sie opłaca...policzyć osobno to myslę że wiecej wyjdzie. no z tym wolnym przepływem, to zawsze lepiej niech maleństwo popracuję tak jak przy cycusiu niż ma sie zalewać mleczkiem a potem faktycznie te posiłki nie wygladają jak powinny. wizualnie te butelki sie też bardzo ładnie prezentuja moim zdaniem.
z ubezpieczalni to chyba szybciej trwa niz normalne becikowe. nie trzeba tam tyle tych papierów.o ile dobrze pamiętam.
Lusiu pisałam do tego komisu czy dopuszczają możliwość rezerwacji... mam nadzieję że sie nie pogniewasz, ale napisałam że poleciła mi ich znajoma, która tez tam dokonała zakupu wózeczka, i jako że wyrażała się bardzo pochlebnie to i ja bym chciała u nich 😉
odp że przez wzgląd na stałą kientelę i ową znajomą się zgodzą 😉 bo tak to nie robią rezerwacji 🙂


nie ma problemu, do usług 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusiiaa napisał(a):
z CANPOL kupilam laktator,siostra miala wczesniej z aventa chyba z plastikowa raczka ale nie dalo sie nim sciagac pokarmu i zmienila wlasnie na taki jak moj,zwykly z taka jakby gruszka 😉


moja siostra też używała najpierw takiego elektrycznego ale mówiła że nie ma szans, boli itd a zwykłym najzwyklejszym ręcznym fajnie jej sie sciągało... ja cały czas mam nadzieje nie mieć powodu żeby używać laktatora. ale chcieć a mieć to wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusia1982 napisał(a):
mnie narazie temat butki i smoczków jest obcy, nie interesowalam się zabardzo tym, jeszcze troche czasu jest. Szkoda że mój brat siedzi w Irlandii a nie w Anglii, to by jako chrzestny rzucił się na taki zestawik 😉
pewnie takie butle nie są dostępne w sklepach....


nie wiem lusiu ale na allegro są w sumie cały czas.... i to miesiąc temu widziałam droższe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu podejrzewam ze te butle sa tez w Irlandii,bo oni maja do siebie bardzo zblizony asortyment!!Musialabys zapytac 🙂 Musze wam powiedziec ze ja przez ponad 2 lata siedzialam w UK i jakie tam byly zaje..... ciuszki i inne przydatne rzeczy dla niemowlat,a wszystko bylo przeliczajac na ich walute za bezcen i to firmowe 🙂 Ale wtedy sie nie potrzebowalo a teraz,duzo bym dala zeby zakupic te rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez tak myslalam ale kto by kupowal 1,5 roku naprzod rzeczy dla dzieci powiedzieliby,ze jakas stuknieta hehe.... 🙂 A znajomych zostalo niewiele wszyscy powyjezdzali,a kuzynki meza ktore tam sa to ciezko sie z nimi dogadac,zreszta kazdy ma inny gust 🙂No coz tak to bywa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobietki ten zestaw to fajna sprawa też je zamówiłam czekam aż przyjdą ale już wcześniej jakieś 2 miesiące temu miałm je upatrzone ale nie w komplecie ateraz są udało się a co do firmy canpol to maoja siostra trasznie lubiła tę firmę mała ma 2 latka i przeżyła wszystko smoczki ale silikonowe butelki a nawet grzechotki i się sprawdziły ale ja dam szansę innym firmą trzeba wytestować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale nudy 😞(((jakos zlapalam dola 😞(tesknie za moim miskiem 😞ale dobre wiesci sa takie ze zjezdza szybciej bo nie daje rady bidulek,ciezko mu bez nas i mnie tez ciezko bez niego juz mam dosc tych corocznych rozlak bo albo on wyjezdza albo ja i takie to zycie pokopane 😞..
wyzalilam sie juz mi lzej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj KAMA nie dołuj się kochana zleci wiem że to jest przygnębiające że go nie ma ale już nie długo policz sbie ile już zleciało aby tak dalej trzymam kciuki będzie dobrze bidulek ciężko pracuje żeby wasza dzidzia miała wszystko czego potrzeba.. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ODNOSNIE MACIERZYSKICH-TACIERZYNSKICH KILKA ZDAN 🙂[color=orange][/color]

Do 20 tygodni - z dotychczasowych 18 - wydłużył się podstawowy urlop macierzyński. Będzie można go jeszcze przedłużyć o kolejne dwa tygodnie, a w przypadku ciąż mnogich o trzy.
Matka musi złożyć wniosek o udzielenie dodatkowego urlopu najpóźniej na 7 dni przed jego rozpoczęciem. Nie musi obawiać się odmowy - pracodawca nie może go nie udzielić.
Jeśli natomiast mama nie chce rezygnować z powrotu do pracy - może podczas wykorzystywania dodatkowego macierzyńskiego zatrudnić się - ale co najwyżej na pół etatu.
Zmiany pozwalają skorzystać z urlopów na dzieci także ojcom. W tym roku mogą oni skorzystać z tygodniowego urlopu tacierzyńskiego. Mają na to czas przez rok od momentu urodzenia dziecka. Muszą o tym powiadomić pracodawcę. Otrzymują wynagrodzenie naliczane tak jak macierzyńskie. W 2011 ojcowi bedą mogli wykorzystać 2 tygodnie urlopu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMA głowa do gory zleci wam na pewno ta rozlaka Oklask na poprawe humorku wedruje do ciebie 🙂
przynajmniej jeden mly plus nie wkurza cie twoj jak mnie dzis wrrr nie wiem czuje sie jakbym miala rozwydzne dziecko w domu wrrrrr .. . i stanelo na tym, ze ja leze w sypialni, a on zamknol sie w malym pokoju ( KOSZMAR)

ale jest jeden plus dzisiejszego dnia i gina wszytko ok . .. jupi na dzien dobry stwierdzil,ze mi sie trozszke przytylo od ostaniej wizyty chcial byc troche dowicipny tyle, ze ja nie mialam humoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie mnie wkur..przez tel 😠czekalam caly dzien zeby z nim pogadac,a jak zadzwonilam to bąknoł 3 slowa i mowi dobra nara ide jesc...noz kuzwa zagotowalam sie nieco teraz mi pisze ze co juz mam focha?ja mu na to ze nie tylko przykro mi bo czekam jak walnieta caly dzien na ten tel,a on mnie zbywa jak jakiegos szczeniaka nawet nie zapytal jak sie czuje 😠kretyn!!!!!!!!!!!!teraz mi pisze ze jak chce to mam zadzwonic za 40min,a teraz to ja mam juz go w dupie 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh Kama no i wlasnie to sa nasi mezczyzni typowi wrrrr !!! was dziela kilometry, a nas kilka metrow i tez jest nie ciekawie . . . jeszcze focha moj zarzucil,ze kompa wlaczylam zamiast z nim porozmawiac , ale jak grochem o sciane to ja nie bedesie nawet fatygowała wrrrr

Faceci z nimi zle, a bez nich jeszcze gorzej ~!!!

jeszcze mnie wkurzyl ,ze mi oswiadczyl ze idzie na impreze firmowa . . .. to nie mogl zapytac czy nie pojde z nim ?? nie bo po co ?? lepiej jak sam pojdzie .. . i tak bym nie poszla,ale liczylby sie gest wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...