Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mnie zostało 79 dni do planowanego terminu porodu 🤪 Też wolałabym urodzić troszkę wcześniej, byleby nie po terminie, bo wtedy dopiero się będę stresować 😞
Nam umowa na ten nieszczęsny internet kończy się za 4 miesiące, więc jeszcze troszkę się musimy pomęczyć 😞 My mamy Blueconnect. Ale też mam zamiar ją wypowiedzieć i podłączyć sobie przewodowy. Tak to jest jak człowiekowi nie wytłumaczą dokładnie na ile transfer starcza...A my chodzimy tylko po stronkach internetowych, nie oglądamy żadnych filmików, nie ściągamy muzyki, czy filmów, więc to bardzo dziwne, że i tak brakuje nam transferu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justi chyba musisz jeszcze wypełnić tzw nip3. Też tak miałam jak zmieniałam urząd skarbowy.
Ja właśnie segregowałam ciuszki,których mam mnóstwo 🙂 Serce mi mocniej biło jak sobie wyobrażałam w nich moją córunie. Mam tylko nadzieje,że lekarz się nie pomylił i zamiast Hani nie urodzi się Henio. Miałby dużo różowych sukienek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najwiecej transferu chyba nasza-klasa ciagnie z tego co wiem.Dobrze,ze ja mam szybkiego neta 16mb i tutaj jest to zalezne od rodzaju lacza w miejscowosci a nie umowy 😉

Ja sie wzielam za sprzatanie lodowki...masakra,kupa kasy wyladowala w smietniku bo wszystkie wedliny po terminie i zostaly 2 paczki sera i dzem a lodowka byla pelna:P

justi moj tak samo mowi, ze jak chce to mam zamawiac a potem bedzie na mnie, ze minus na koncie he he
W ogole faceci to tacy malo praktyczni sa,wchodzimy do sklepu a on zamiast sie rozgladac za tym czego brakuje do wyprawki to sie zastanawia, ktora bujawke dla niemowlaka kupic,najlepiej zeby miala wibracje,melodyjki i byla najbardziej wypasiona.ehh oczywiscie i tak jej nie kupimy bo dzieciakom to tylko przeszkadza ale pomyslalby chociaz troche praktycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze edyta ja miałam Blueconnect i była masakra jedna wielka 🤨
nie dość że drogie cholerstwo, mówili "zasięg będzie" a jak przysżło co do czego to mi przez tel szybciej i lepiej łączyło.
Teraz mam z Play, 10gb limitu a prędkość zależna oczywiście od zasięgu, ale fajnie działa i w sumie nie drogo, a do tego mam co miesiąc 50 minut do wszystkich sieci 🙂
właśnie z zakupów wróciłam. zadowolona jestem bo s końcu kupiłam spodnie, PRZYMIERZYŁAM i pasują 🙂 🤪 🙃 a tamten ktoś z allegro poki co nie odpowiedział 🤨
i kupiłam dwa kaftanicznki ☺️ oczywiście biel/wyjątkowo zieleń... ale nie mogłam się powstrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior nie strasz z tymi przenosinami 🙂 hehe chociaz u mnie jest to prawdopodobne , ale dlugo droga przed nami jeszcze 🙂 wiec zobaczymy
Olusia no wlasnie ehh ci mezczyzni od razu widac,ze sa z innej planety . . . Ja to kurcze za bardzo praktyczna bym chciala byc tez nie do konca jest to dobre ale coz taka natura 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiia kurcze skąd ja to znam.... ostatnio się zbulwersowałam bo miałam tak jak Ty.... mężusiowi targałam szyneczkę i salami z miasta, żeby biedaczek w pracy zjadł cos dobrego, a po tygodniu zaglądam, a to leży ledwo ruszone i pomału ruszające się... i teraz nie kupuje 😜
w ogole często nakupuję a potem wywalam nawet nie otworzone 😉 jak pomyśle że to przeciez pieniądze na żywca wyrzucone, a dzieci niektóre nawet nie w Etiopii ale w naszym kraju biedne chodzą głodne, to mi sie płakać chce z własnej bezmyslności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrrr w koncu dodzwoniłam sie do tej Skarbowki i do kitu bo jutro o 7 musze byc w US zeby ten PIT oddac moja mama miala mi zawiezc ,ale wezmie tylko meza bo mieszka w tym samym miescie a ja w innym hehe na papierze przynajmniej ;p ale musze sie znow chyba zameldowac u babci meza ze wzgledu na zlobek czy przedszkole i cala rodzinka bedzie zameldowana gdzie indziej , a gdzie indziej bedzie meiszkac ehh w tym kraju trzeba kombinowac by dziecko sie do przedszkola zalapało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas jak narazie nie wymagają zaświadczenia o zameldowaniu w przedszkolu, ale co miasto to inaczej, bo w moim rodzinnym miescie trzeba było, a do tego pieczątka od pracodawcy, i czego lekarz rodzinny przezyć nie mogł- wyniki laboratoryjne z badań na pasożyty.... a przedszkolu nie było pielęgniarki nawet, więc sama Pani dyrektor na podstawie tych wyników wnioskowała czy dziecko zdrowe czy nie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ja Wam zazdroszczę tych mało praktycznych mężczyzn... gdyby mój chociaż raz powiedział zamawiaj, albo kupmy, a tu nic. Ale widziały gały co brały więc nie mam co narzekać może jak dzidziuś się urodzi to mu się odmieni 🙂 🙂
Justi z tym urzędem powinnaś się jak najszybciej skontaktować i najlepiej osobiście. Złożyć PIT-a będziesz musiała w urzędzie pod który podlega Twoje OBECNE miejsce zamieszkania.
Życzę Ci przyjemnego obcowania z biurwami obyś trafiła na kogoś ludzkiego-chociaż w tak gorącym okresie trudno mówić o kimś ludzkim w skarbówce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga dziekuje na pewno przyda mi sie wiele cierpliwosci podjade tam jutro na otwarcie o 7 mam nadzieje,ze nie bedzie za wiele osob albo sie wkurze i wysle priorytetem ehhh tak to jest zostawiac cos na ostatnia chwile
ale w przyszlym roku bedziemy odliczac dzieci wiec na pewno bede szybciej wypelniala i oddawala Pit 🙂 w tym roku nie mialam odliczen to mi sie nie spieszylo

dziekuje oklaska hehe tylko od kogo go dostałam 🙂 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...