Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wrocilam z zakupow 😉
moj znowu wpakowal do koszyka duza milke z orzechami,ciastka,zelki i 3 kg innych slodyczy:/ ochrzan dostal bo oczywiscie pewnie jak juz wiem,ze jest to zjem bo ostatnio szamam wszystko co przede mna nie ucieka 😞
teraz mam truskawki z bita smietana,na jutro pomarancze wiec moze tak szybkoslodyczy nie dorwe.ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super, że nie było dużo do czytania 🙂

Wczoraj wieczorem brat zabrał mi laptopa bo usprawniał mi system i dopiero dzisiaj go odzyskałam, więc jestem 🙂 Ale ciężko mi było beż was 🙂

Macie dziewczyny piękne brzuchy, fajniutkie fotki i każda z nas, czy ma mały czy duży brzuszek jest jedyna w swoim rodzaju 🙂

My dzisiaj pojechalismy do karczmy na żarło, po prostu obłęd 😜 Mniamniucha taka że hoho 🙃
Wzieliśmy sobie karczek z grilla, pieczone ziemniaczki i zestaw surówek i objadłam się jak dzika locha 😁
Pogoda piękna, więc siedzieliśmy na zewnątrz 🙂

W sobotę na początek weekendu majowego wybieramy sie do mnie na działkę, a 3-go mamy jechac do szefa Roberta na grilla, ale słyszałam że niby ma padać, więc jeszcze okaze się, co wyjdzie z planów.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do zazdrości, to też stałąm się bardzo zazdrosna!!! Zawsze mu ufałam i byłam spokojna, a teraz we wszystkim widzę jakiś podstęp i tuziny panieniek z którymi mnie zdradza 😞 Też mnie to męczy, ale wiem że jest to chwilowe. Po prostu zmiany hormonalne i to, co dzieje sie z naszymi ciałami, czyli te kilogramy działają na nas tak negatywnie!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🥴 ale tutaj pusto ehh pewnie przygotowujecie sie do dluzszego weekendu 🙂 Ja postawilam wlasnie pranie i leniuchuje zbieram sily bo dzis mezusia do Ikei wyciagam po poludniu 🙂 hehe
Mialam dzis najdluzsza noc w ogole nie umialam spac jak wstalam do toalety o 2 tak do 4 sie krecilam w lozku . . . i teraz musze sie wam do czegos przyznac moj gin nie ma u siebie wagi wiec mnie nie wazy Ja w domkku tez nie mam i ostatnio wazylam sie na 20 letniej wadze w styczniu ehh i po ostatniej wizycie tak mnie lekarz opieprzyl,ze dzis zainwestowalam w wage hehe oto ona http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1004283600
mysle ze najbardziej sie przyda po ciazy ehh ciekawa jestem jak bedziemy zrzucac te nasze kg u nas w najblizszym czasie otwieraja fitness i juz zapowiedzialam mezusiowi ze chyba sie po ciazy wybiore 🙂 mam nadzieje,ze starczy mi sil i samodyscypliny 🙂 by tam pojsc
Pusciutko tutaj wiec uciekam pozdrawiam was i zycze milego dzionka 🙂 pewnie jeszcze tu wpadne 😉 bo jak tu bez was zyc hehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzucholiki 🙂Ale mamy dzisiaj piękną pogodę,ale ja jakoś od rana mam doła mam już wszystkiego dość... 😞 ;( Lusiu ja ostatnio oglądałam podobny reportaż w DDTVN o kobiecie ktora przezyla wlasna aborcje!!Masakra http://info.chrzescijanin.pl/?p=1556 tu macie filmik to sobie obejrzyjcie.Ja narazie uciekam papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane!
jak dobrze do was zajrzeć, aż lepiej się robi człowiekowi 🙂
U nas też tak jest, że mój chłop wszystkim leci pomagać w ten czy inny sposób, a jak on potrzebuje pomocy to nawet jak poprosi, co żadko robi, to ludzie sa na tyle bezczelni że wymyślają wszystko byle nie pomoc.
A słyszałyście że kobiety w zaawansowanej ciąży nie da się okłamać? że działamy jak wariografy i bezblędnie odczytujemy emocje z twarzy rozmówcy 🙂
Ja dzisiaj tez po 6 wstałam, bo Mężolowi pojazd nawalił, do pracy na nogach szedł, więc Małego musiałam sama zaprowadzić.... obtarły mnie te cholerne nowe buty, ale za to poczłapałam kupić jakiś świeżych owoców (ja też się na taki sposób wzięłam żeby dużo nie pochłaniać tuczacego), mięsko na obiad, zahaczyłam o lodziarnie i siedziałyśmy z malutką jedząc lody i ciesząc się działającą nareszcie fontanną 🙂
widziałam kopulujace żaby 🤪 i gołębie 🤪 wszystko się mnoży kurka 😉 aż przyjemnie się na taką przyrodę patrzy.... nie w sensie kopulowania tylko ogólnie zieleni itd 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewuszki 🙂 🙂
Ja dzisiaj też miałam problem ze spaniem może to spowodowane było też pełnią???? hmmm kto to wie poza tym mądrości ząb dalej daje o sobie znać więc to też kolejny powód mojej bezsenności 😞 pogoda dopisuje chociaż zapowiadają popołudniowe deszcze i burze juz wczoraj myślałam ze popada bo taka duchota była na dworze ale nic nie spadło ;>
Irka nie martw się to chwilowy dół...każda z nas przechodzi to czasami a może i częściej będzie dobrze 😉 🙂 🙂 Tak jak Justi napisała "główka do góry..."
Lecę poleniuchować może się zdrzemnę?? Miłego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://kobieta.wp.pl/gid,11417589,img,11639382,kat,52556,galeriazdjecie.html?T[page]=1

takie rzeczy mi zawsze humor poprawiają, kiedy dostaje deprechy na pkt mojgo wyglądu 🙂
popatrzcie na Kate Moss... no niby taka wspaniała modelka, osobiście nawet mi się jako modelka podoba, ale nic w niej specjalnego, nie ma jakiejś niesamowicie fantastycznej figury, a piersi :/ moje po 2 dzieci tez tak wyglądaja 🙂
najbardziej przerażająca jest w tym artykule Ewa Kasprzyk 😮
Gdybyśmy my zarabiały tyle co one, żeby stać nas było na takie stado ludzi robiących tylko to co NAS dotyczy, wygladałybyśmy nawet lepiej od tych gwiazd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior zgadzam sie w 100% z twoimi słowami ehhh wygladaja strasznie bez profesjonalnego makijazu . . ehh ale powiem wam,ze na swoim slubie tez bylam na w miare profesjonalnym makijazu kosztowal mnie 290 zl wiec dosc sporo i NIGDY wiecej kobieta zarzekała sie ze nie bede mogla go zmyc tylko oliwa z oliwek inaczej nie zejdzie hehe martwilam sie jak bedzie wygladala ta noc poslubna 😜 przed ktora wczesniej bede musiala zdzierac makijaz ha ha ha ha
a okazalo sie ze wystarczyla woda 🙂 grunt to dobry bajer 🙂 no ale przynajmniej nic mi sie nie swieciło i tyle ale nie za takie pieniadze no coz raz w zyciu zaszalałam 🙃
hehe ide cos ze soba zrobic przed tymi zakupami popoludniowymi zeby nie wygladac jak straszydlo :P
a o tym sie wczoraj mowilo w wiadomosciach wersja bardziej rozwinieta ehh wariaci same zobaczcie
http://www.youtube.com/watch?v=FnECifsl43w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

Pogoda u mnie przepiękna, byłam juz z piesem i na zakupkach, zgarzałam się jak wariatka, bo chodziłam i szukałam chleba!!! i nastałam się w kolejce za 4 parówkami!!!! Żadna menda kuźwa nie zauważy, nic nie powie, co za bydło....mają za nic starszych i kobiety w ciąży!!! A jakbym zaczęła rodzić? Pewnie uznaliby że udaję. Rzygać mi się chce!!!
Irka wzruszający filmik....naprawdę oglądalam go ze łzami w oczach. Powybijałabym ich kurnia wszystkich jak leci!!! A co za tekst tego lekarza ...że aborcja to jego pasja życiowa 😠 😠 Kara śmierci dla takich i dla kobiet które tak postępują!!!! Przecież ona była tak jak my, w trzecim trymestrze....ach szkoda gadać....
Kocham swojego Franusia i nigdy nie zrobiłabym mu krzywdy ani żadnemu innemu dziecku!!!

Ale się wpieniłam 😠 Chyba jestem bojowo nastawiona dzisiaj 😉

Dziewczyny, te, które się smucą, zabraniam 🙂 🙂 Głowa do góry, mamy w brzuszkach nasze największe skarby i nie ważne co by się działo, trzeba dla nich pozytywnie myśleć!! 🙂 🙂 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do tych gwiazdeczek pięknie umalowanych, to taka jest prawda, jak ja się umaluję to też super wyglądam, a jak nie , to lepiej w lustro nie patrzeć, taki ze mnie bazyliszek....pewnie wy też tak macie - bez obrazy 😘 ale taka jest prawda 🙂 A one - te gwiazdy też są zwykłymi ludzmi, więc można się chociaż pocieszyć patrząc na nie z tej perspektywy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he he bazyliszki 😉
faceci maja dobrze,nie musza sie malowac zeby wygladac w miare wyjsciowo 😉

ja wczoraj chcialam sobie poprawic humor i pokupowac troche kosmetykow ale drogeria juz byla zamknieta i musialam sie ograniczyc do tuszu to rzes,podkladu w musie i kremu do facjaty.
Ale humor i tak sie poprawil bo kosmetyki udalo mi sie upolowac calkiem fajne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze coś mnie dziąsła bolą 😞
źle.... 😞
muszę czymś posmarować.....
muszę się za obiad wziąć.... a takiego mam lenia że matko kochana.....
aborcja w 3 trymestrze? no fajnie.....
gdzies tam stosowali nawet taka metodę że kiedy kobieta rodziła, i wychodziła główka dziecka to sie ją przebijało jakąś tam igłą wielką... to miała być aborcja...
dla mnie to zawsze dzieciobójstwo 😠
a do lustra to staram się jak najrzadziej zaglądać chyba że sie maluje 😉
ale mam dzisiaj kurcze nastrój 🤨
zbiera się na jakiś deszcz chyba porządny bo wtedy tak mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Machalindzior najlepsze na dziasla jest szalwia 🙂Mnie jak ostatnio bolaly to wyplukalam dwa razy i jak reka odjal 🙃 U nas taki upal ze nie mozna oddychac,pewnie bedzie popoludniu burza bo duchota jak niewiem!!!Posprzatalam troche a zmachalam sie jakbym niewiem co robila,ta goraczka tak chyba na mnie dziala,a ciekawe co bedzie jak przyjdzie prawdziwe lato 🤢 😲 Ja tez co spojrze w lustro to widze w moich oczach przerazenie,nadal niemoge sie przyzwyczaic do mojego brzusia ze on taki duzy hehe...,a juz nie wspominajac o buzi lepiej nie patrzec 😲 🥴 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...