Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja tez kupie,posciel do wozka,i kocyk tez,upatrzylam sobie taka w sklepie z takim wielkim misiem na przykryciu,ale musze poczekac na przyplyw gotowki bo kosztuje 65 zl,a niestety limi na ten miesiac wyczerpany 😞 A kocyk chce taki jak michalindzior zakupila tylko,ze albo ten co ona ma albo taki z mikrofibry,i chyba zolty,zeby mi do wozka pasowal,bo niebieski za bardzo nie pasuje do czerwonego wozka...
Aniulka,niema sprawy moge ci wszystko wyprasowac hehe...,a tym bardziej takie malenkie ciuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja mam dołka dzisiaj, wczoraj oglądałam wózki na allegro i były w dobrej cenie 2 sztuki te co sobie upatrzyłam. Nowy kosztuje ok 1600 zł a właśnie na allegro wyczaiłam za 500zł i za 650 w kup teraz. Dzisiaj mężuś dostał pieniądze...wchodzę na allegro a wózki sprzedane 😞 są jeszcze ale juz po 700, 900, 1000 uzywane...ehhhh ..normalnie załamka...Ja juz nie wiem co z tym wózkiem... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka ja juz wcześniej wyczaiłam te wózki one były juz wcześniej wystawiane tylko wtedy kaski nie miałam. Ale znalazłam ten sam wózek tylko innych kolorach droższy o 200zł ale już z fotelikiem, wiec nawet lepiej sie opłaca;0 zamówię go jak mężuś wróci z pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!
Ja wczoraj z mezem bylam na mega spacerze po Monachium,zrobilam tyle kilometrow co w sumie przez cala ciaze:PI o dziwo dalam rade,jeszcze szybkim tempem bo moj ma dlugie noegi i trza za nim biegac:POd 11 do 19 ciagle chodzilismy,bylismy w muzeum niemieckim i na takiej wiezy widokowej i od cholery schodow bylo.Dzis tylko jeszcze stopy mam spuchniete ale jest ok 🙂 Normalnie jestem z siebie dumna, ze dalam rade 😉

Dzis kupilismy pampersy i plyn do prania-wlasnie wstawilam pralke z ciuszkami.Kupilam pampersy baby dry mini3-6kg 58szt i wychodzi jakies 20-24zl za nie na zlotowki.Ile one w polsce kosztuja orientujecie sie?Zastanawiam sie czy nie kupic tych new born 2-5kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wdepnelam na chwilke zeby dac odsapnac sobie od prasowanka 😉)powiem wam ze idzie mi calkiem niezle ale plecy napieprzaja od stania w jednym miejscu,jak chodze to jakos lepiej...
chwilke posiedze i wio 😉...musze to dzis skonczyc bo jutro kolejna patia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...