Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justi5 napisał(a):
Basia to rzeczywiscie byla calineczka z twojej corci 🙂 a powiedz mi wiedzialas, ze mozesz wczesniej urodzic ?? czy bylo to dla ciebie zaskoczeniem >>??


ja miałam ciaze zagrożoną od 8 tc, wiedziałam ze bede rodzić wcześniej o mi się szyjka skracala ale nie że aż tyle wczesniej 🙂
w poniedziłałek byłam u lekarza i mi powiedzial ze szyjka jest skrócona, we wtorek odchodził mi czop od rana a wieczorem odeszły wody więc szpital i cesarka. Urodziłam w środe o 2 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi5 napisał(a):
hehe dobre Edytko 🙂

to Ja swojemu lekarzowi tak odpowiem,ze jak przechodze ciaze to mam isc do pracy na te kilka dni nie bde cholera tracic macierzynskiego o nie nie nie 🙂 ale nie martwie sie na zapas


rodzinny moze też wypisac i jest płatne też 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Basia i Elunia za info, bo ja szczerze mówiąc nie zabardzo się w tym łapałam, nawet jak przeczytałam w necie, to wy przełożylyście na chłopski rozum 🙂 🙂

Edytka mnie mój gin wypisał zwolnienie do 11 lipca czyli łącznie na 13 dni, ciekawe co potem, gdybym jednak nie urodziła. Chyba zostanie mi ten wczęsniej pobrany urlop macierzyński....

Dobrze że Ann zadowolona z opieki i że być może uda jej się urodzić Stasia siłami natury bez wywoływania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny w kolejny mega upalny dzień 😎 Jak jest tak gorąco to nic mi się nie chce robić. Nawet prostowanie włosów prostownicą jest okropnie męczące.
Ciekawe jak tam nasze dziewczyny w szpitalach. Pewnie też im gorąco, do tego są mocno obolałe, ale myślę, że samo patrzenie na swoje bobaski wystarcza by zapomnieć o całym świecie.
Ja na dzisiaj planuje jak zwykle zakupy spożywcze (taki sobotni rytuał), a potem może wyjazd nad jeziorko.
Miłego dnia wszystkim życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny w kolejny mega upalny dzień 😎 Jak jest tak gorąco to nic mi się nie chce robić. Nawet prostowanie włosów prostownicą jest okropnie męczące.
Ciekawe jak tam nasze dziewczyny w szpitalach. Pewnie też im gorąco, do tego są mocno obolałe, ale myślę, że samo patrzenie na swoje bobaski wystarcza by zapomnieć o całym świecie.
Ja na dzisiaj planuje jak zwykle zakupy spożywcze (taki sobotni rytuał), a potem może wyjazd nad jeziorko.
Miłego dnia wszystkim życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny wlasnie Ann do mnie napisala wiadomosc dla cukrzycowek:
..Mam prosbe przekaz cukrzycowkom,zeby w razie szpitala zadbaly o wlasny prowiant:u mnie teoretycznie jest wersja cukrzycowa,ale tylko obiady sienadaja,po szpitalnych sniadaniach i kolacjach cukier skacze jak szalony,a dodatkowych posilkow wogole nie ma. Musze wrocic nawlasny wikt 🙂 Pozdrowienia ANN..
Nieumiem znalezc tego watku o cukrzycy wiec go zamiescilam tutaj,moze pozniej mi sie uda,to go tam napisze 🙂
Ale kobietki naskrobalyscie musze was doczytac bo mam chyba z 30 str zaleglosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia zazdroszcze ci tego jeziorka Ja chyba bym nie wytrzymala choc nie powiem,ze przeszlo mi to rano przez mysle, ale tylko na krotko . . . ..


napisalam do Michalindziorka no i mam odp 🙂

najprawdopodobniej wyjdzie juz jutro z synusiem do domku narazie walcza by bylo pokarmu wiecej malutki spokojny po za tym jej stan zdrowka tez sie ustablizowal . . . . . . 🙂
takze same dobre wiesci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki
Coś dzisiaj mam taką energię ze od ran zaczełam sprzatać kuchnie i łazienke i poodkurzałam i umyłam podłogi teraz sobie odpoczywam na kompie troszke zanim zabiore się za obiadek
Irka ja już skopiowalam ta wiadomość od Ann na cukrzycy ciążowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki 🙂 🙂
Z tym upałem to jest masakra...mi też nic się nie chce ale z drugiej strony juz mam dosc bezsensownego siedzenia ;/
Amelio zazdroszcze tego jeziorka....ja nie mam takowej mozliwosci bo moj pojechał do POznania a później jak zwykle nauka przed obrona więc jestem uziemiona ;(
A dziewczyny była mowa o lewatywie...teraz za kazdym razem ją robią??? Bo jak rozmawiałam z mama to kiedys tego nie było, ja tego sie nie boje ale zastanawiam się ja poród bedzie troszke trwał i zachce mi się siusiu to co wtedy????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dzis jedziemy do znajomych na ich pierwsza rocznice slubu i urodziny,kuzwa jest tak goraco ze nie wiem jak to ogarne 😞(
dzis mialam troszke skurczy i co jakis czas sie powtarzaja az sie zleklam ale to chyba jeszcze nie to ☺️
mezus umyl za mnie okno w kuchni bo juz panike zasial i mi nie pozwolil to za to ubralam dzidziowa posciel i teraz juz moge powiedziec ze jestem gotowa w 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...