Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lusia1982 napisał(a):
Dziewczyny, jest 4.12, o ok. 3.45 obudziłąm sie bo nagle zabolało mnie jak na okres i zaczęło coś ze mnie leciec. Wstałąm i chlusnęły mi wody....zaczęło się....coraz większe bóle mam, parcie na odbyt, musiałam dopakowac parę rzeczy, chodzę z ręcznikiem między nogami. Najgorsze jest to, że nie ma kto nas zawieżć, bo luby wczoraj sobie wypił jak się pokłociliśmy i muszę do teścia zadzwonić, ale wierzę, że go wpuszczą ....wiedziałam, że zacznę rodzić i będzie coś nie tak. Coż, muszę być silna 🙂
Musiałam wejść na neta bo musiałąm doładować sobie konto i przy okazji do was piszę, jak coś bede dawac znak. 😘


LUSIA MOJE GRATULACJE KOCHANA!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rzeczywiście Amelio Haneczka cwana sie robi 🙂 🙂 widocznie bardzo dobrze jej jest w Twoim brzusiu 🙂 🙂
A mam pytanko do mamusiek, które już rodziły...czy to prawda, ze po porodzie jest zimno może nie każda to przechodziła ale niby taki szok jest i kolejna osoba mi mówiła, żeby wziąźć ze soba skarpetki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe,że jest tak jak olusia pisała-że jest to związane z utratą krwi,wydaje mi się to najbardziej prawdopodobne,ale jak jest teoretycznie to nie wiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka ja osobiscie skarpetek nie nosiłam bo było mi gorąco. leżałam i byłam nakryta do połowy. rozkopywałam kołdrę bo było mi za ciepło. możliwe ze każda z nas inaczej to przechodzi. potem juz na normalnej sali tez skarpetek nie nosiłam. te majtki jednorazowe tez się nie przydały, bo lekarze zalecają...WIETRZENIE krocza wiec np dobrze jest sobie leżeć i zgiąć bogi i do połowy ud sie nakryć.powietrze dochodzi a nic nie widac. a z tymi big podpaskami idzie sie przyzwyczaić, tak sie rozsmigałam ze potem zupełnie zapomniałam ze nie mam bielizny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIU OGROMNE GRATULACJE 🙂)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bylam w szpitalu na ktg i powiem wam ze "obsluga"mizerna i gowno sie w sumie dowiedzialam ,podlaczyli mi to ktg polezalam 30 min przyszla pielegniarka mowi ze jakies ruchy sa i tyle 🤪,no to ja na swojego i chuj mysle ok,wazne ze sie rusza i serduszko dobrze bije...ale szalu nie bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika to super, że oddali ci kartę ciąży, mam nadzieję, że u nas też oddają, bo chciałabym mieć pamiątkę...
Kama to faktycznie nie za ciekawie się z tobą obeszli 😠
A z tymi skarperkami, to możliwe, że to chodzi właśnie o krew, bo mi np. ogólnie w ciąży zrobiło się wiecznie gorąco (pewnie przez większą objętość krwi), a przed ciążą byłam zmarźluchem...Więc jak po porodzie traci się krew, to znów może będzie mi chłodno. Ale narazie nie mam spakowanych skarpetek, bo i tak do chodzenia po szpitalu mam zapakowane japonki...Zobaczymy, najwyżej jak będę bardzo marzła to mi mężuś dowiezie inne klapki i skarpetki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez slyszalam o tych skarpetkach,ze warto wziasc,a przed cizaza to tez bylam zmarzluchem,a teraz bez przerwy mi duszno!!!!
Dzisiaj moje dziecko jest tak aktywne,ze niewiem co sie dzieje caly brzuch mi chodzi masakra jeszcze tak niemialam!!!!Niewiem co jest grane....
Bylam dzisiaj u lekarz pogadac o znieczuleniu,i nie jest to takie straszne jak o tym mowia,koszt od 200 do 300 zl,a nie zawsze to musisz wziasc,poprostu jak nie dajesz rady to polozna dzwoni po lekarza i on przyjezdza o kazdej porze dnia i nocy!!!Tylko jeden minus jest taki ze od 19 idzie na urlop,wiec mam nadzieje ze sie zmieszcze w terminie i sie nie przeterminuje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyta ja przed ciążą też byłam strasznym zmarzluszkiem a teraz ciągle mi gorąco i wypieki mam ostatnio prawie bordowe 😁 a do szpitala mam klapki w których mi raczej nie powinno być zimno,ale skarpetki wzięłam w razie czego do łóżka np.na noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jak Was bolą krzyża? bo jak zapytałam dziewczyn u mnie na sierpniu to mi kazały jechać do szpitala,a nie chcę jechać niepotrzebnie-wydaje mi się,że mam skurcze w krzyżach,ale na brzuchu na razie nie mam,więc może to normalne,bo Wy jesteście troszkę wyżej,więc może też miałyście takie doświadczenia wcześniej?plecy bolały non stop przez jakiś czas a dzisiaj co jakiś czas takie jakby skurcze na krzyżach...ale robiłam dużo prania dzisiaj i sprzątałam,więc może pod wpływem ciężaru...czy któraś z Was może też coś takiego odczuwała-odczuwa? z góry dzięki za odpowiedź 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli chodzi o skarpetki to ja też miałam na liście do wzięcia do szpitala ale ich nie użyłam. Było mi strasznie gorąco, zarówno w czasie porodu jak i po. Spałam bez przykrycia.
Mi też oddali kartę ciąży także super pamiątka 🙂 na wszelki wypadek zeskanowałam sobie przed pójściem do szpitala.
Malutka ja miałam bóle krzyżowe przy porodzie, ale ten ból krzyża był w połączeniu z bólem brzucha i stawianiem się brzucha (twardnieniem). Nie jest to chyba do końca to co opisujesz więc może u Ciebie wynika to z dzisiejszej aktywności. Jakby Ci bardzo dokuczało to zawsze możesz pojechać do szpitala, sprawdzić co i jak i pójść spokojnie spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olusia tak jakoś się nauczyłam ,że krzyża a nie krzyż 😁
mam je jakoś 2 na godz. ale nie są strasznie dokuczliwe,więc się nie martwię 🙂 tylko chciałam się dowiedzieć,czy macie też takie bóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...