Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heheh u mnie jest wysoko , albo nisko sama nei wiem od poczatku jest taki sam 🙂

Ja czekam na :
1. czop
2. bole jak na okres( tylko jak Ja je rozpoznam nigdy mnie nie bolal brzuch w trakcie/przed okresem 🥴 )
a 3 etap to te wody 🙂 jak chlusna ehhh dziwne to bedzie uczucie pewnie zwlaszcza ze wiekszosc z tego co slyszalam zdarza sie w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech dziewczynki jak tak was czytam takie zniecierpliwione, oczekujące przyszłe mamusie to cieszę się że urodziłam przed terminem i mam to już za sobą :P
a z tymi ginami to Wam się nieciekawie ułożyło. Akurat teraz musieli wyjechać na wakacje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Justi na ten czop to mozemy sie nie doczekac bo czasmi wychodzi,a czasami prosto z wodami chlusnie!!!A co do boli jak na okres to fajnie mialas ze ich nigdy nie czulas,bo ja za to mialam takie napady przed ciaza,ze potrafilam zemdlec,albo wymiotowac,wiec one sa dla mnie niemilym wspomnieniem!!!I jak juz mnie brzuch lekko zaczynal bolec to musialam przynajmniej 3 silne tabletki wziasc bo nic nie pomagalo!!!
Ale niby mowia,ze po porodzie sie zmienia,zobaczymy jak to jest!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przed ciążą miałam bóle przed okresem, ale to było właśnie takie ćmienie, a nie faktyczny ból (taki jak czułam dziś w nocy). Nigdy nie cierpiałam przed miesiączką i właśnie boję się że po porodzie to się zmieni i zacznę cierpieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no same widzicie ze oszalec mozna 😞
niby mowie od przedwczoraj swojemu ze daje sobie na wstrzymanie i czekam cierpliwie no ale cholera sie nie da 😲 🤪bo ciagle o tym mysle i jeszcze bardziej sie nakrecam 😞(no nie potrafie inaczej poprostu wykonczy mnie to napiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie Ircia mowi,ze pozniej wszystko sie zmienia po ciazy takze miejmy nadzieje,ze tobie te bole sie wycisza, a mi pozostanie tak jak mialam do tej pory

Edytko wlasnie te ostatnie dni sa nagorsze zwlaszcza, ze wiem,ze wszytskie rozpakujecie sie wczesniej a ja bede "cierpliwie" czekac na swojego skarba hehehe tylko tej cierpliwosci mi juz troszke brakuje ,ale coz 🙂 DAMY SOBIE RADE WSZYSTKIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi nigdy niemow nigdy hehe...A moze bedzie tak,ze bedziesz jeszcze przed nami,zobacz Kaczuszke jest po tobie,albo przed sama juz zglupialam 🤔 I co u niej sie cos juz zaczelo dziac!!!A tak ogolnie cos sie nie oddzywa,moze juz rodzi hmm...??I wiec z toba niewiadomo jak bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 dziekuje Edytko, Irciu za slowa pocieszenia 🙂 wiem,ze nigdy nie wiadomo ,ale jak tak was czytam to mowicie o jakis bolach Ja oprocz tego,ze krocze mnie strasznie boli i jak nie rozchodze tego to po poprostu bol straszny to nie mam nic

kaczuszka ma termin na 22 lipca wiec 3 dni przede mna Ja jutro ide na wizyte i licze na jakies dobre slowo,ze cos sie dzieje u mnie tzn juz 2 tyg sie dzialo ,ale co ?? nie wiem ☺️ ☺️ bo bylam tak podeekscytowana,ze nei zapytalam tym razem zapytam hehe 🙂

Ann wciaz w dwupaczku ma byc dzis juz jutro zakwalifikowana do indukcji , bo Stasiowi nie spieszy sie na swiat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na okres mialam tak jak irka,pierwsze 2 dni mnie nie bylo,jak chwile musialam postac to mdlalam,siedziec tez nie moglam bo slabo itd.Gorzej niz w ciazy

ja im blizej porodu tym mniej sie boje,jakos sie doczekac nie moge.Wczesniej to taka panika,ze boli, ze sama bede i inne a teraz aby tylko urodzic i miec to z glowy,juz nawet z cesarki zrezygnowalam.

Z tymi lekarzami faktycznie macie puche.Ja mam o tyle dobrze,ze mam i lekarza i polozna,do lekarza w zasadzie juz nie musze jezdzic.u poloznej mam wizyte co miesiac,fajna babka,troche pogada,ktg zrobi i szyjke zbada. A te wizyty po to, ze jak to ona mowi, ze jak przyjade do porodu to zeby wiedziala, ze to ja rodze a nie jakas obca baba i , ze ona ma sie mna zajac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wspolczuje ci olusiiu z tymi bolami wiem jak to jest!!!A i z polozna masz dobrze 🙂
Justi bede trzymac kciuki zeby cos juz zaczelo sie dziac!!!
Wiecie my tak tu piszemy,zeby sie cos juz ruszylo,ale u mnie w rodzinie jest nieciekawie,moja siora musi lezec bo jej sie skraca szyjka,wczoraj byla na wizycie i znowu 2 cm mniej,i za tydz jak sie znow skroci to musi miec zalozony jakias specjalna wkladke zeby to zatrzymala za 300 zl,a do tego juz zaczela brac fenetrol i jakies jeszcze inne lekarstwa przeciwko skurczom,a to dopiero 30 tydz,lekarz niby powiedzial zeby dotrwac do tego 34 tyg,ale to jeszcze miesiac!!!I tak sobie mowimy,ze moze bysmy sie zamienily,zeby cos u mnie sie zaczelo dziac,a u niej zatrzymalo!!!Mowie wam same klopoty!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka pewnie pessar będą zakładać Twojej siostrze. No niestety tak z tymi ciążami jest. Co ciąża to inna historia. Ale jak siostra będzie miała pessar i będzie brała fenoterol i się oszczędzała (najlepiej leżała) to donosi. Ja od 33 tc byłam na fenoterolu i miałam przez cały ten czas skurcze i skróconą szyjkę i daliśmy radę z Tymkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...