Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli ja bym juz z jednej strony juz chciala,a z drugiej sie boje porodu i tego co bedzie pozniej!!!Ale jest mi juz tak ciezko,ze niech sie dzieje wola nieba hehe.... 🙂
A tobie w sumie tez juz duzo nie pozostalo,przeleci ci jak woda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 🙂
elunia ja mam takie bóle od dawna,więc już raczej je bagatelizuje-chyba,że się mocno nasilą 🙂
ja od samego początku się nie boję,bo jak się dowiedziałam,że jestem w ciąży to pierwsza myśl-przecież nikt nie urodzi za mnie,więc muszę być silna i wmówiłam sobie,że dam radę 🙂teraz mi łatwiej-czasem owszem pomyśli mi się o tym czy wszystko będzie dobrze,ale musi 🙂 i łatwiej jest z nastawieniem,że sobie poradzę i dostanę w końcu na ręce moją kruszynkę niż zamartwiać się 🙂
a gdzieś wyczytałam wypowiedzi kobiet które już rodziły i owszem-jedne się męczyły,bo miały komplikacje,albo długi poród-zdarza się bo kobieta od kobiety każda inna,ale większość pisało,że strach ma wielkie oczy i że one nastraszone opowieściami np.ciotek albo znajomych o krwi i wielkim bólu szły do porodu jak na skazanie,a w rzeczywistości dały radę i zapominały o wszystkim jak dostały dzieci na ręce 🙂
damy radę dziewczyny 🙂
ja sobie jeszcze pomagam takimi myślami,że lata lata temu nie było znieczuleń ani tak dobrze rozwiniętej medycyny,więc jesteśmy teraz w dobrych rękach i jakby co-możemy liczyć na fachową pomoc 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kkkkoralik nie wiem jak to jest bo mój pierwszy,więc nie mam doświadczenia,ale z tego co słyszałam,to podobno drugie zazwyczaj są lżejsze,ale to pewnie też jest zależne od wielu rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też już zjadłam Lusiny obiadek i zobaczymy, czy coś się ruszy hehehehe 🤪 😁 OBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Też słyszałam, że drugi poród jest łatwiejszy od pierwszego, ale znowuż jak macica wraca do swoich normalnych rozmiarów to wtedy bardziej boli niż za pierwszym razem. Ale tak jak piszecie, na to nie ma żadnej reguły i tak naprawdę wszystko zależy od organizmu kobiety...Także trzeba to poprostu przeżyć na własnej skórze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM!!! 🙂
widzę że narazie maleństwa pchają się szybciej do mamusiek niż planowano 😆 ale to bardzo bardzo dobrze, też bym już tak chciała. u mnie nadal bez zmian szyjka skrócona, rozwarcie na 2cm ale do porodu jeszcze daleko... przy czym pozwoliła mi moja gin odstawić w końcu nospę i magnez, zostało mi już tylko żelaztwo.
jeżeli obiadek Lusi zadziała na następną to i ja pewnie się na niego skuszę bo bardzo lubię taki zestaw 🙂
mam pytanko: czy zaopatrywałyście się może w coś przeciwko komarom dla dzieciaczków?? ja chciałam kupić ZANZA NO taką na baterie która odstrasza komary i muszki ale nigdzie w necie nie umiem jej dostać 😞 a u nas plaga tych nieszczęsnych stworzeń... brrrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...